Najlepší lapač ovocných mušiek

Kód: DS31902283
€10,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Poznáte tie malé, neznesiteľné a otravné mušky, ktorých prítomnosť v domácnosti len v tichosti trpíte? Vyskúšajte účinný lapač ovocných mušiek a zbavte sa ich rýchlo a jednoducho.

Objavte ten najlepší a najefektívnejší spôsob, ako sa zbaviť týchto neželaných obyvateľov vašej domácnosti. Lapač ovocných mušiek funguje na báze zmesi prírodných atraktantov, ktorým žiadna ovocná muška neodolá.

Lapač ovocných mušiek neobsahuje žiadne chemické látky, takže je maximálne bezpečný na použitie v ktorejkoľvek miestnosti v dome či byte. Môžete ho bez obáv umiestniť aj do blízkosti potravín.

Využite estetický dizajn balenia a použite lapač ovocných mušiek ako dekoráciu. Vďaka tomu, že pôsobí diskrétne, budú ovocné mušky jediné, ktorých pozornosť upútate. Môžete si s istotou pochutnávať na ovocí priamo z vášho stola.


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete výhodné 2-balenie lapača ovocných mušiek alebo 3-balenie lapača ovocných mušiek za zvýhodnenú cenu.

Pozrite si ďalšie odpudzovače a plašiče na rôzne druhy zvierat ktoré vás trápia či už v domácnosti alebo v záhrade.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

ÚČINNÝ LAPAČ OVOCNÝCH MUŠIEK

Hľadáte efektívny spôsob, ako odstrániť tento otravný hmyz zo svojej domácnosti? Domáce pasce na vínne mušky nezaberajú? Je čas urobiť rázny krok a zakročiť tým správnym nástrojom, akým lapač ovocných mušiek nepochybne je.

  • Maximálne bezpečné použitie
  • Dekoratívny dizajn
  • 100% účinnosť až na 8 týždňov
  • Použitie v akejkoľvek miestnosti
  • Veľká záchytná plocha

 

 lapac-ovocnych-musiek-jedinecny

AKO FUNGUJE LAPAČ OVOCNÝCH MUŠIEK?

Ovocné mušky, ktoré zvykneme označovať aj ako vínne mušky, nedokážu odolať zrejúcemu či hnilému ovociu, ovocným šťavám, dokonca ani vínu, pivu či hnijúcej zelenine. Je veľmi obtiažne vyhnúť sa ich prítomnosti a ešte ťažšie zbaviť sa ich.

Teda, pokiaľ nemáte lapač ovocných mušiek. Tento revolučný vynález obsahuje zmes prírodných atraktantov, vďaka ktorým je pre ovocné mušky neodolateľný.

 

LAPAČ OVOCNÝCH MUŠIEK V SÚLADE S BEZPEČNOSŤOU

Objavte maximálne bezpečné riešenie problému s ovocnými muškami. Ak váhate, či môžete lapač mušiek umiestniť aj do kuchyne, tak už nemusíte. Lapač je vhodný do ktorejkoľvek miestnosti a môže byť dokonca aj v blízkosti potravín. Neobsahuje žiadne chemické látky.

 

NIELEN BEZPEČNÝ, ALE AJ PEKNÝ

Zabudnite na neestetické lepiace pásky, ktoré vzbudzujú zbytočnú pozornosť. Tento lapač ovocných mušiek bude vkusným a diskrétnym doplnkom vašej domácnosti. 

 lapac-ovocnych-musiek

 

ÚČINNOSŤ AŽ NA 8 TÝŽDŇOV

Excelentnou vlastnosťou tohto lapača ovocných mušiek je bezpochyby jeho dlhá účinnosť. Ovocné mušky bude spoľahlivo eliminovať až po dobu 8 týždňov, vďaka čomu patrí k najefektívnejším lapačom na trhu.

 

VEĽKÁ ZÁCHYTNÁ PLOCHA

Pre maximálnu istotu, že lapač ovocných mušiek vykoná svoju prácu čo najlepšie, je vybavený veľkou záchytnou lepiacou plochou, z ktorej sa už žiadna muška nedostane.

 

 jedinecny-lapac-ovocnych-musiek

 

AKO SA LAPAČ OVOCNÝCH MUŠIEK POUŽÍVA?

Súčasťou balenia je fľaša s prírodným atraktantom, ktorú pre otvorením nechajte 30 minút stáť. Potom ju otvorte a umiestnite do trojuholníkového lapača. Pasca je pripravená a vy si môžete pokojne užívať svoj domov bez tohto otravného hmyzu.


 

NÁŠ TIP

ÚČINNÝ ODPUDZOVAČ ŠVÁBOV, HMYZU, MYŠÍ A KÚN

odpudzovač švábov, hmyzu, myší a kún

 

Spoznajte tento výkonný plašič, ktorý dokonale odpudzuje šváby, komáre, hmyz, myši a kuny. Za pomoci modernej technológie ultrazvukových frekvenčných signálov netoxicky ochráni veľkú plochu.

 

 

UNIKÁTNY LAPAČ HMYZU - LAMPA PROTI KOMÁROM A MUCHÁM

 

lapač hmyzu - lampa proti komárom a muchám

 

Spoznajte tento výkonný lapač hmyzu, ktorý Vám pomôže zbaviť sa otravného hmyzu. Je vhodný na komáre, muchy ale aj iný lietajúci či lezúci hmyz.

 

 

SPOĽAHLIVÁ PASCA NA POSTEĽNÉ PLOŠTICE

 

pasca na posteľné ploštice

 

Spoznajte rýchly a efektívny spôsob, ako sa zbaviť neželaných obyvateľov vašej postele. Ploštica posteľná je strašiakom, ktorého sa obáva snáď každý. Najlepším riešením je nepochybne pasca na posteľné ploštice, vďaka ktorej sa už nemusíte báť uložiť sa na nočný spánok.

 

 

PASCA NA POTRAVINOVÉ MOLE

pasca na potravinové mole

Získajte prevahu nad potravinovými moľami pomocou efektívnej pasce. Už nemusíte robiť generálku svojej kuchyne, aby ste sa ich zbavili. Pasca na potravinové mole je spoľahlivý lapač týchto nepozvaných hostí.

 

 

PRÍRODNÝ REPELENTNÝ NÁRAMOK PROTI KOMÁROM

 

repelentný náramok proti komárom

 

Zabráňte komárom, aby sa k vám a vašim deťom čo i len priblížili. Tento repelentný náramok ich udrží v bezpečnej vzdialenosti a vy si môžete bezstarostne užívať pobyt vonku.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: