Účinná pasca na posteľné ploštice - 10 ks

Kód: DS60346449
€30,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte rýchly a efektívny spôsob, ako sa zbaviť neželaných obyvateľov vašej postele. Ploštica posteľná je strašiakom, ktorého sa obáva snáď každý. Najlepším riešením je nepochybne pasca na posteľné ploštice, vďaka ktorej sa už nemusíte báť uložiť sa na nočný spánok.

Ničím nerušený spánok je na nezaplatenie. Na túto pascu sa môžete spoľahnúť kedykoľvek. Jednoducho sa používa a je maximálne bezpečná, vďaka čomu sa stane vašim verným spoločníkom pri oddychu.

Pasca na posteľné ploštice je neoceniteľným pomocníkom aj v prípade, že potrebujete prespať v hoteli. Ak často cestujete, určite oceníte jej efektivitu a spoľahlivosť. Vďaka nej včas odhalíte prítomnosť posteľných ploštíc a vyhnete sa nepríjemnostiam.


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete výhodné 2-balenie pasce na posteľné ploštice za zvýhodnenú cenu.

Pozrite si ďalšie odpudzovače a plašiče na rôzne druhy zvierat ktoré vás trápia či už v domácnosti alebo v záhrade.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

SPOĽAHLIVÁ PASCA NA POSTEĽNÉ PLOŠTICE

Zobúdzate sa so svrbivou a podráždenou pokožkou? Pravdepodobne to majú na svedomí ploštice posteľné. Odhaľte ich výskyt a zbavte sa ich čo najrýchlejšie. Ideálnym riešením je pasca na posteľné ploštice, ktorá si s nimi poradí rýchlo a hlavne bezpečne.

  • Monitoruje prítomnosť posteľných ploštíc
  • Bezpečne ich zachytáva pomocou lepiacej vrstvy
  • Je vhodná na použitie v domácnosti, aj v hoteloch
  • Jednoducho sa používa
  • Účinnosť až 60 dní

 

 najucinejsia-pasca-na-postelne-plostice

ČO JE TO PLOŠTICA POSTEĽNÁ?

Ploštica posteľná je parazit, ktorý sa živí krvou teplokrvných stavovcov, teda aj človeka. Prítomnosť ploštíc spoznáte podľa štípancov, ktoré svrbia. Nič príjemné. Našťastie, existuje efektívny spôsob, ako sa ich zbaviť. Pasca na ploštice posteľné odhalí ich výskyt a zároveň sa postará o ich odchyt.

 

AKO FUNGUJE PASCA NA PLOŠTICE POSTEĽNÉ?

Pasca na ploštice posteľné je praktickou pomôckou, ak potrebujete zistiť prítomnosť týchto malých parazitov. Silná lepiaca vrstva, ktorou disponuje tento lapač posteľných ploštíc, sa postará o to, aby odtiaľ žiadna neunikla. 

 

BEZPEČNÝ SPÁNOK 

Objavte skvelé riešenie, ako sa bezpečne vyspať bez prítomnosti parazitov. Samotnej pasce sa taktiež nemusíte obávať, pretože je absolútne bezpečná. Neobsahuje žiadne chemické a zdraviu škodlivé látky, vďaka čomu je vhodná aj pre detské postele a pre alergikov.

 

 pasca-na-plostice-jedinecna

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE A LIKVIDÁCIA

Praktickosť spočíva v jednoduchom používaní tejto pasce. Stačí ju jednoducho umiestniť pod matrac a spoľahnúť sa na jej funkčnosť. Ak už lepivá vrstva stratila svoju účinnosť, ľahko ju odstránite a vyhodíte do koša.

 

NIELEN DOMA

Pascu na posteľné ploštice si môžete vziať so sebou kamkoľvek, kde potrebujete prespať. Prekvapí vás svojou efektivitou a spoľahlivosťou.

 

ÚČINNOSŤ AŽ 60 DNÍ

S pascou na ploštice posteľné si budete vychutnávať pokojný spánok až po dobu dvoch mesiacov.

 

 jedinecna-pasca-na-postelne-plostice

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Rozmery: 16 x 8,5 cm
  • Obsah balenia: 10 ks

 

NÁŠ TIP

ÚČINNÝ ODPUDZOVAČ ŠVÁBOV, HMYZU, MYŠÍ A KÚN

odpudzovač švábov, hmyzu, myší a kún

 

Spoznajte tento výkonný plašič, ktorý dokonale odpudzuje šváby, komáre, hmyz, myši a kuny. Za pomoci modernej technológie ultrazvukových frekvenčných signálov netoxicky ochráni veľkú plochu.

 

 

UNIKÁTNY LAPAČ HMYZU - LAMPA PROTI KOMÁROM A MUCHÁM

 

lapač hmyzu - lampa proti komárom a muchám

 

Spoznajte tento výkonný lapač hmyzu, ktorý Vám pomôže zbaviť sa otravného hmyzu. Je vhodný na komáre, muchy ale aj iný lietajúci či lezúci hmyz.

 

 

PASCA NA POTRAVINOVÉ MOLE

pasca na potravinové mole

Získajte prevahu nad potravinovými moľami pomocou efektívnej pasce. Už nemusíte robiť generálku svojej kuchyne, aby ste sa ich zbavili. Pasca na potravinové mole je spoľahlivý lapač týchto nepozvaných hostí.

 

 

ÚČINNÝ LAPAČ OVOCNÝCH MUŠIEK

 

lapač ovocných mušiek

 

Poznáte tie malé, neznesiteľné a otravné mušky, ktorých prítomnosť v domácnosti len v tichosti trpíte? Vyskúšajte účinný lapač ovocných mušiek a zbavte sa ich rýchlo a jednoducho.

 

 

PRÍRODNÝ REPELENTNÝ NÁRAMOK PROTI KOMÁROM

 

repelentný náramok proti komárom

 

Zabráňte komárom, aby sa k vám a vašim deťom čo i len priblížili. Tento repelentný náramok ich udrží v bezpečnej vzdialenosti a vy si môžete bezstarostne užívať pobyt vonku.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: