Účinná pasca na potravinové mole 2ks

Kód: DS58069049
€11,99 / ks
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

 

Získajte prevahu nad potravinovými moľami pomocou efektívnej pasce. Už nemusíte robiť generálku svojej kuchyne, aby ste sa ich zbavili. Pasca na potravinové mole je spoľahlivý lapač týchto nepozvaných hostí.

Objavte účinný lapač potravinových molí, ktorý je maximálne bezpečný aj na použitie v blízkosti potravín. Už žiadne toxické postreky! Táto pasca na potravinové mole spoľahlivo splní svoju úlohu bez rizika, že kontaminuje vaše potraviny.

Jedinečná pasca na potravinové mole využíva základné pravidlo prírody. Vábi a následne bezpečne odchytí samčekov mole, vďaka čomu sa nebudú množiť a vy sa ich nadobro zbavíte. 

Lapač potravinových molí je vhodný na použitie v potravinárstve, skladoch, špajzi, aj v kuchyni. Skvele slúži na odchyt, aj na zistenie výskytu molí, o ktorých zatiaľ ani nemusíte vedieť. Spoľahnite sa na rýchly účinok a zabráňte prítomnosti molí včas.


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete výhodné 2-balenie pasce na potravinové mole alebo 3-balenie pasce na na potravinové mole za zvýhodnenú cenu.

Pozrite si ďalšie odpudzovače a plašiče na rôzne druhy zvierat ktoré vás trápia či už v domácnosti alebo v záhrade.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

PASCA NA POTRAVINOVÉ MOLE

Ušetrite čas a peniaze. Pasca na potravinové mole je skvelý spôsob, ako efektívne a bez námahy bojovať s moľami. Ukončite vyčerpávajúce hľadanie zdroja, odkiaľ sa neustále vynárajú. Už nemusíte kupovať drahé postreky, ktoré sú plné chemických a toxických látok. Lapač potravinových molí je zárukou účinnosti a bezpečnosti. 

  • Je vhodný do potravinovej výroby, aj do domácností
  • Neohrozuje vaše zdravie 
  • Efektívne odhalí prítomnosť molí
  • Zabráni ich množeniu a zamoreniu celej domácnosti

 pasca-na-potravinove-mole-jedinecna

ČO SÚ POTRAVINOVÉ MOLE?

Potravinové mole patria medzi malý, okrídlený hmyz, ktorý sa rád udomácňuje v potravinách. Jednoducho si ich donesiete priamo z obchodu a ich prítomnosť zistíte až vtedy, keď vám poletujú po kuchyni. 

Ak ich nezastavíte včas, môžu spôsobiť nezanedbateľné škody na vašich zásobách potravín.

 

AKO FUNGUJE PASCA NA POTRAVINOVÉ MOLE?

Objavte riešenie, ako účinne ochrániť vaše potraviny pred škodcami a zabezpečiť ich dlhšiu trvanlivosť. Pasca na potravinové mole využíva princíp vábenia samčekov pomocou feromónov a následne sa postará o ich odchyt prostredníctvom lepidla. 

 

VAŠE ZDRAVIE JE V BEZPEČÍ

Lapač potravinových molí je maximálne prírodný a bezpečný, takže sa nemusíte obávať o svoje zdravie. V ohrození sú len mole, pre ktoré je priam neodolateľný.

 

 unikatna-pasca-na-potravinove-mole

NIELEN MÚKA

Vedeli ste, že potravinové mole sa nemusia nachádzať len v múke? Medzi ich obľúbené potraviny patrí aj cukor, ovsené vločky, ryža, sušené ovocie a mnoho ďalších

Pasca na potravinové mole je pre ne omnoho príťažlivejšia, takže zabezpečí maximálnu ochranu všetkých potravín. S jej pomocou odhalíte aj výskyt molí, o ktorých ste nevedeli.

 

KAM UMIESTNIŤ LAPAČ POTRAVINOVÝCH MOLÍ?

Vďaka kompaktným rozmerom, diskrétnosti a bezpečnosti je použitie lapača vhodné všade tam, kde ste spozorovali výskyt molí. To znamená, že ho môžete bez obáv umiestniť do kuchyne, špajze, skladu, dokonca aj priamo do potravinovej skrinky. 

 

 jedinecna-pasca-na-potravinove-mole

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Rozmery: 11 x 9 x 5,5 cm

 

NÁŠ TIP

ÚČINNÝ ODPUDZOVAČ ŠVÁBOV, HMYZU, MYŠÍ A KÚN

odpudzovač švábov, hmyzu, myší a kún

 

Spoznajte tento výkonný plašič, ktorý dokonale odpudzuje šváby, komáre, hmyz, myši a kuny. Za pomoci modernej technológie ultrazvukových frekvenčných signálov netoxicky ochráni veľkú plochu.

 

 

UNIKÁTNY LAPAČ HMYZU - LAMPA PROTI KOMÁROM A MUCHÁM

 

lapač hmyzu - lampa proti komárom a muchám

 

Spoznajte tento výkonný lapač hmyzu, ktorý Vám pomôže zbaviť sa otravného hmyzu. Je vhodný na komáre, muchy ale aj iný lietajúci či lezúci hmyz.

 

 

SPOĽAHLIVÁ PASCA NA POSTEĽNÉ PLOŠTICE

 

pasca na posteľné ploštice

 

Spoznajte rýchly a efektívny spôsob, ako sa zbaviť neželaných obyvateľov vašej postele. Ploštica posteľná je strašiakom, ktorého sa obáva snáď každý. Najlepším riešením je nepochybne pasca na posteľné ploštice, vďaka ktorej sa už nemusíte báť uložiť sa na nočný spánok.

 

 

ÚČINNÝ LAPAČ OVOCNÝCH MUŠIEK

 

lapač ovocných mušiek

 

Poznáte tie malé, neznesiteľné a otravné mušky, ktorých prítomnosť v domácnosti len v tichosti trpíte? Vyskúšajte účinný lapač ovocných mušiek a zbavte sa ich rýchlo a jednoducho.

 

 

PRÍRODNÝ REPELENTNÝ NÁRAMOK PROTI KOMÁROM

 

repelentný náramok proti komárom

 

Zabráňte komárom, aby sa k vám a vašim deťom čo i len priblížili. Tento repelentný náramok ich udrží v bezpečnej vzdialenosti a vy si môžete bezstarostne užívať pobyt vonku.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: