Nočníky

ŠIROKÝ SORTIMENT NOČNÍKOV

Nočníková príprava je dôležitým medzníkom v živote každého dieťaťa a ako rodič sa chcete uistiť, že táto skúsenosť bude čo najmenej stresujúca a najpohodlnejšia. V našom internetovom obchode chápeme dôležitosť správnych nástrojov a vybavenia, ktoré pomôžu vášmu dieťaťu pri tomto prechode, a preto ponúkame široký sortiment nočníkov, ktoré sú funkčné aj štýlové.

Naša kolekcia nočníkov je špeciálne navrhnutá tak, aby vyhovovala potrebám rôznych detí bez ohľadu na ich vek, veľkosť alebo pohlavie. Či už hľadáte základný nočník, alebo pokročilejší s ďalšími funkciami, ako je hudba a svetlá, máme pre vás riešenie. Na sklade máme nočníky od špičkových značiek, ktoré boli vyskúšané a otestované tak, aby poskytovali čo najlepší zážitok pre vaše dieťa.


 

Najpredávanejšie

Detský pisoár
Detský pisoár
Skladom (>5 ks)
DS34378217
 
€13,99
1 položiek celkom

Cena

1314
11314

Značky

Zobrazených položiek: 1
Detský pisoár
Detský pisoár
Skladom (>5 ks)
€13,99

Pisoár pre deti je nesmierne užitočný a moderný spôsob starostlivosti o vaše dieťa. Stáva sa z neho nepostrádateľný pomocník pri výučbe vášho dieťaťa, ako chodiť na záchod. Je...

DS34378217

Naše nočníky sa dodávajú v rôznych farbách a dizajnoch, takže určite nájdete taký, ktorý zodpovedá osobnosti a preferenciám vášho dieťaťa. Ponúkame nočníky v jasných, odvážnych farbách pre deti, ktoré rady vyniknú, ako aj v neutrálnejších odtieňoch, ktoré dokonale splynú s interiérom vašej kúpeľne.

Všetky naše nočníky sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, ktoré sú pre vaše dieťa bezpečné a ľahko sa čistia. Chápeme, že počas učenia na nočník sa nevyhnete nehodám, preto dbáme na to, aby naše nočníky boli vyrobené tak, aby vydržali časté používanie a čistenie. Ponúkame aj sedadlá na učenie na nočník, ktoré sú ideálne na používanie na toaletách pre dospelých, čo vášmu dieťaťu uľahčí prechod z nočníka na toaletu.