Nosné odsávačky

VÝKONNÉ A PRENOSNÉ

Ak ste rodič, poznáte frustráciu, keď sa musíte vysporiadať s dieťaťom, ktoré má upchatý nos. Prekrvenie nosa môže vášmu dieťatku sťažovať dýchanie, jedenie a spánok, čo spôsobuje utrpenie dieťaťu aj opatrovateľovi. Našťastie existuje riešenie: nosové odsávačky.

Nosové odsávačky sú ručné zariadenia určené na odstraňovanie hlienov a iných sekrétov z nosa dieťaťa. Existujú rôzne typy, vrátane striekačiek so žiarovkou, elektrických odsávačiek a ručných odsávačiek. Ak však hľadáte výkonnú a prenosnú možnosť, potom je vhodnou voľbou nosová odsávačka s odsávacím výkonom.


 

Najpredávanejšie

vykonna prenosna odsavacka hlienov
Výkonná prenosná odsávačka hlienov
Skladom (>5 ks)
DS69503763
 
€25,99
1 položiek celkom

Cena

2526
12526
vykonna prenosna odsavacka hlienov
€25,99

Spoznajte túto výkonnú odsávačku hlienov pre deti, ktorá Vám pomôže rýchlo a účinne zbaviť vaše deti hlienov a lepšie dýchať. Je to nenahraditeľný pomocník pri...

DS69503763

Výkonné prenosné nosové odsávačky s odsávaním hlienov poskytujú účinnú úľavu dojčatám a batoľatám s kongesciou. Fungujú tak, že vytvorením podtlaku odsávajú hlieny a iné nosové sekréty, čím uľahčujú dieťaťu dýchanie. Tieto odsávačky sú obzvlášť užitočné pre bábätká, ktoré sú príliš malé na to, aby sa vysmrkali, alebo ktoré s tým majú problémy.

Jednou z hlavných výhod používania nosovej odsávačky je, že môže zabrániť sekundárnym infekciám, ako sú infekcie ucha, zápal prínosových dutín alebo zápal pľúc. Keď sa hlieny hromadia v nosovej dutine, môžu sa stať živnou pôdou pre baktérie a vírusy, čo vedie k infekciám. Nosové odsávačky pomáhajú odstraňovať tento hlien a znižujú riziko infekcie.