Pôsobivá lietajúca guľa – spinner

Kód: DS34516376
€20,99 –61 % €7,99 / ks
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

 

Spoznajte pôsobivú lietajúcu guľu, s ktorou si užijete jedinečnú zábavu. Svetielkujúci, blikajúci lietajúci spinner vytvorí aj u vás kúzelnú atmosféru pri hre s touto modernou hračkou.

Tento jedinečný moderný dron sa vznáša vo vzduchu a zároveň očarujúco bliká. Môžete sa prechádzať po izbách a rukou ovládať lietajúci spinner tak, aby sa vznášal pred vami podľa vašich predstáv. Takto sa s ním môžu hrať aj deti aj dospelí.

Blikajúci efekt unikátnej lietajúcej gule vytvárajú kvalitné LED diódy.

Okúzľujúci lietajúci spinner je špeciálnym typom dronu pre deti, vyrobený z vysokokvalitných ekologických a netoxických materiálov.

Unikátna lietajúca guľa sa ovláda veľmi jednoducho rukou. Zvládnu to skutočne aj deti. Následne ju môžete pripojiť USB káblom k notebooku, napájacej banke, telefónnemu adaptéru, nabíjačke do auta a nabiť, aby bola pripravená na ďalšiu hru.

Užite si rodinnú zábavu s hračkou modernej doby – s lietajúcou guľou.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

ORIGINÁLNA LIETAJÚCA GUĽA

Hľadáte perfektný darček pre deti, ale i dospelých? Chcete si užiť perfektnú zábavu s dronom pre deti a byť moderný? V tom prípade je originálna lietajúca guľa ideálnou voľbou.

 • lietajúca guľa – detský dron
 • praktické USB napájanie
 • blikajúce LED diódy
 • kvalitný materiál

 

lietajuci spinner

 

DRON - ZÁBAVA PRE DETI I DOSPELÝCH

Jedinečná technologicky vyspelá lietajúca guľa je špeciálnym typom dronu pre deti, ktorý sa ľahko ovláda. Zároveň poskytne neuveriteľne kreatívny priestor pre hru aj dospelým.

Všeobecne je pre dieťa veľmi dôležité tráviť čo najviac času aktívne so svojimi rodičmi. Táto unikátna lietajúca guľa vám ho poskytne. Budete nadmieru spokojní.

 

USB NABÍJANIE

Nabíjanie lietajúceho spinneru je veľmi jednoduché a rýchle. Nabíjací USB kábel je možné pripojiť k notebooku, napájacej banke, telefónnemu adaptéru, nabíjačke do auta a podobne.

 

EKOLOGICKÝ A NETOXICKÝ MATERIÁL

Úžasný moderný lietajúci dron – lietajúce guľa - je vyrobený z najkvalitnejších materiálov. Zaručene oceníte jeho dobrú odolnosť voči pádu. Materiál, z ktorého je vyrobený je ekologický a netoxický, zároveň mäkký a ľahký.

 

lietajuca-gula

 

JEDNODUCHÉ OVLÁDANIE

Ovládanie tejto špeciálnej lietajúcej gule je veľmi jednoduché, intuitívne a bez ovládača. Lietajúcu spinner guľu môže ovládať aj dieťa. Deti rukou určujú výšku letu a disk sa im aj vráti.

Originálny dron s guľovým dizajnom sa dá úplne bezpečné uchopiť rukami. Keď narazí na prekážku, sám spomalí a prirodzene sa zastaví.

Táto hračka je ideálna na domáce použitie.

 

BLIKAJÚCE LED DIÓDY

Perfektný zážitok z hry s lietajúcim spinnerom získate aj vďaka blikajúcim LED diódam. Magická guľa reaguje na pohyb vašej ruky a pri lete začne blikať.

 

lietajúca-guľa

 

MAGICKÝ DARČEK

Táto pôsobivá lietajúca guľa je skutočne ideálnym, nevšedným a magickým darčekom. Je vhodná pre deti, ale aj pre dospelých. Poskytne vám mnoho chvíľ zábavy s modernou a atraktívnou hračkou.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Materiál: ABS + elektronické komponenty
 • Výkon: lítiová batéria 200 MAh vstavaná v lietajúcej guli
 • Veľkosť produktu: 9,5 cm
 • Čas hry: 10 minút
 • Doba nabíjania: 30 minút
 • Vek: od 6 rokov
 • Balenie obsahuje: 1 x dron, 1 x USB kábel
 • Napájanie: cez USB kábel do počítača/notebooku, powerbanky, adaptér od nabíjačky na mobil

 

NÁŠ TIP

 

SENZAČNÝ DRON RIADENÝ GESTAMI RUKY

 

dron ovládaný pohybom ruky

 

Vyskúšajte senzačný dron ovládaný pohybom ruky a objavte skvelú zábavu. Poteší deti aj dospelých. S ním sa zaručene nebudete nudiť.

 

 

JEDINEČNÝ MINI AKROBATICKÝ DRON 

 

mini akrobatický dron

 

Vyskúšajte senzačný mini dron s akrobatickým režimom a doprajte skvelú zábavu sebe i svojim deťom. Nádherné akrobacie, ktoré pomocou dronu vytvoríte, zabavia celú rodinu.

 

 

ŠPECIÁLNÝ RC VRTUĽNÍK 

helikoptéra na diaľkové ovládanie

Spoznajte podmanivú helikoptéru na diaľkové ovládanie a zažite veľa kreatívnej zábavy. Navyše sa vám zaručene podarí vykúzliť radosť v očiach vašich detí.

 

 

UNIKÁTNE ANTIGRAVITAČNÉ AUTÍČKO

 

antigravitačné autíčko

 

Objavte zázrak gravitácie s antigravitačným autíčkom! Toto malé zariadenie prináša veľkú radosť a nezabudnuteľnú zábavu pre všetky vekové skupiny.

 

 

AKROBATICKÉ AUTO NA DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE

 

rc obojstranné akrobatické auto na diaľkové ovládanie

 

Zažite nezabudnuteľnú zábavu, o ktorú sa postará akrobatické auto na diaľkové ovládanie.  Je geniálnym prostriedkom na zahnanie nudy a trávenie nádherných chvíľ so svojimi deťmi a priateľmi.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: