RC obojstranné akrobatické auto na diaľkové ovládanie

Kód: DS90363352
€30,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Zažite nezabudnuteľnú zábavu, o ktorú sa postará akrobatické auto na diaľkové ovládanie.  Je geniálnym prostriedkom na zahnanie nudy a trávenie nádherných chvíľ so svojimi deťmi a priateľmi.

Fascinujúce akrobacie, ktorých je toto auto schopné, vás prinúti premýšľať, čo všetko by ešte mohlo dokázať. Objavujte jeho nekonečné možnosti.

O impozantný zážitok sa postará aj osvetlenie akrobatického auta. Posuňte zábavu do vyššieho levelu a užívajte si čaro nočnej hry s najatraktívnejším autom pod slnkom.

Neodmysliteľnou súčasťou akrobatického auta je diaľkové ovládanie. Vďaka intuitívnemu rozmiestneniu ovládacích prvkov ho zvládne používať úplne každý, vrátane detí.


 

NÁŠ TIP

Pozrite sa na ďalšie hračky pre menších aj väčších.

 

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

AKROBATICKÉ AUTO NA DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE

Objavte spôsob, ako prekonať tie najväčšie očakávania svojich detí. Potešte aj svojich priateľov, ktorí zaručene neodolajú návratu do detských čias.

RC obojstranné akrobatické auto na diaľkové ovládanie jednoducho patrí k hračkám, s ktorými zažijete skvelé dobrodružstvá, a to bez ohľadu na vek. 

 • Pri pohybe a akrobaciách nepozná žiadne hranice
 • Vzrušujúca zábava vďaka osvetleniu
 • Intuitívne diaľkové ovládanie
 • Veľké kolesá, ktoré zdolajú každú prekážku

 akrobatické auto

 

SKUTOČNÝ AKROBAT

Dopredu, dozadu, to zvládne každé auto. Kotrmelce, otáčanie sa o 360° okolo svojej osi a mnoho ďalších neskutočných trikov však dokáže len RC obojstranné akrobatické auto. Zažijete s ním zábavu, na ktorú nezabudnete.

 

VŽDY STOJÍ PEVNE KOLESAMI NA ZEMI

Nezastaviteľné akrobatické auto na diaľkové ovládanie má výhodu, vďaka ktorej sa mu nevyrovná žiadne iné auto. Po každom akrobatickom kúsku bezpečne dopadne na kolesá.

Navyše je obojstranné, čo znamená, že môže pokračovať v jazde, aj keď dopadlo naopak. V podstate žiadne “naopak” nemá.

 

ATRAKTÍVNE OSVETLENIE

Objavte kúzlo nočnej zábavy. Všetko, čo má osvetlenie, získava nový rozmer. RC akrobatické auto nie je výnimkou. Svetlomety vo vrchnej a spodnej časti auta vytvárajú počas trikov neopakovateľnú svetelnú show.

 rozmer

JEDNODUCHÉ DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE

Majte všetky bláznivé akrobatické triky vo svojich rukách. Diaľkové ovládanie s ergonomickým dizajnom perfektne sadne do rúk. Je samozrejme bezdrôtové, čo výrazne zjednodušuje manipuláciu.

 

KVALITA KOLIES

Kolesá sú najvýznamnejšou súčasťou akrobatického auta. Svoju dôležitosť vám dajú pocítiť pri každom pohybe. Preto sú vyrobené z kvalitnej gumy a sú veľké a odolné, vďaka čomu si poradia s nerovnosťami a prekážkami.

 

AKO VLASTNE FUNGUJE AKROBATICKÉ AUTO?

Vrátime sa ku kolesám. Tie stoja za neskrotnosťou RC akrobatického auta. Konkrétne spôsob, akým sú namontované. Tajomstvo spočíva vo vysokokvalitných ložiskách, ktoré majú za úlohu zvládať aj tie najšialenejšie akrobatické triky.

 hranie - auto

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Vek: 3+
 • Napájanie: vstavaná batéria (3,7 V)
 • Nabíjanie: USB 
 • Napájanie diaľkového ovládania: 2 x AA batérie
 • Max. dosah: do 30 m
 • Čas jazdy: 20 - 30 minút
 • Maximálna rýchlosť: 12 -15 km/h
 • Rozmery: 16 x 16,5 x 7,5 cm
 • Hmotnosť: 0,40 kg

 

NÁŠ TIP

 

SENZAČNÝ DRON RIADENÝ GESTAMI RUKY

 

dron ovládaný pohybom ruky

 

Vyskúšajte senzačný dron ovládaný pohybom ruky a objavte skvelú zábavu. Poteší deti aj dospelých. S ním sa zaručene nebudete nudiť.

 

 

JEDINEČNÝ MINI AKROBATICKÝ DRON 

 

mini akrobatický dron

 

Vyskúšajte senzačný mini dron s akrobatickým režimom a doprajte skvelú zábavu sebe i svojim deťom. Nádherné akrobacie, ktoré pomocou dronu vytvoríte, zabavia celú rodinu.

 

 

ŠPECIÁLNÝ RC VRTUĽNÍK 

helikoptéra na diaľkové ovládanie

Spoznajte podmanivú helikoptéru na diaľkové ovládanie a zažite veľa kreatívnej zábavy. Navyše sa vám zaručene podarí vykúzliť radosť v očiach vašich detí.

 

 

UNIKÁTNE ANTIGRAVITAČNÉ AUTÍČKO

 

antigravitačné autíčko

 

Objavte zázrak gravitácie s antigravitačným autíčkom! Toto malé zariadenie prináša veľkú radosť a nezabudnuteľnú zábavu pre všetky vekové skupiny.

 

 

ORIGINÁLNA LIETAJÚCA GUĽA

 

lietajúca guľa - spinner

 

Spoznajte pôsobivú lietajúcu guľu, s ktorou si užijete jedinečnú zábavuSvetielkujúci, blikajúci lietajúci spinner vytvorí aj u vás kúzelnú atmosféru pri hre s touto modernou hračkou.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: