Jedinečný dron ovládaný pohybom ruky

Kód: DS61913078
€40,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Vyskúšajte senzačný dron ovládaný pohybom ruky a objavte skvelú zábavu. Poteší deti aj dospelých. S ním sa zaručene nebudete nudiť.

Unikátny dron riadený gestami disponuje špeciálnymi technológiami a funkciami. Funkcie ako otáčanie o 360 stupňov, automatické obchádzanie prekážok a podobne sú určené pre zjednodušené ovládanie zariadenia. 

Má na prvý pohľad moderný a zároveň účelný dizajn, čo sa odzrkadľuje na vysokej stabilite počas letu a manévrovania.

Vďaka intuitívnemu ovládaniu ho môžete používať vnútri aj vonku. Stačí si nasadiť špeciálny náramok na ruku a objavovať jeho možnosti.

Tento originálny dron ovládaný pohybom ruky je ideálny pre deti i dospelých.


 

NÁŠ TIP

Tu ponúkame ďalšie kreatívne hračky na rozvoj kreativity a myslenia

 

Detailné informácie

Podrobný popis

SENZAČNÝ DRON RIADENÝ GESTAMI RUKY

Chceli by ste aj vy zažiť fantastickú zábavu? Teraz je tu pre vás jedinečný dron riadený gestami ruky, ktorý sa ponúka ako unikátne riešenie. Pomocou tohto dronu si užijete lietanie, aké ste doteraz ešte nezažili.

Budete si môcť užívať spoločné chvíle s vašou rodinou vonku v prírode, počas jedinečnej voľnočasovej aktivity, akou je púšťanie dronov.

 

dron ovládaný pohybom ruky

 

TECHNOLOGICKÝ SKVOST

Revolučný dron ovládaný pohybom ruky je priam technologický skvost. Disponuje viacerými špeciálnymi, vysoko kvalitnými funkciami, dokonalou konštrukcioujednoduchým spôsobom prenášania a manipulácie.

 

VHODNÝ DO INTERIÉRU AJ EXTERIÉRU

Zábavu s jedinečným dronom, ktorý môžete ovládať pohybom len jednej ruky, si môžete vychutnávať doma, ale aj vonku. Ovládanie má dosah 50-80 metrov, takže ho môžete pustiť do svojej záhrady úplne bez obáv.  

 

ŠPECIÁLNE FUNKCIE

Naše špeciálne drony vynikajú jedinečnými funkciami.

 • Otáčanie okolo svojej osi v rozsahu 360 stupňov
 • Vstavané infračervené LED diódy reagujúce na prekážky
 • Automatický štart
 • Dokonalá stabilita pri slabom vetre
 • Možnosť zvýšenia rýchlosti

 

 špeciálny dron ovládaný pohybom ruky

ROBUSTNÁ, ALE SKLADNÁ KONŠTRUKCIA

Charakteristický dizajn dronu zabezpečuje jeho neuveriteľnú kvalituJe odolný voči prudkým nárazom, pretože konštrukcia dronu je vyrobená z pevného a flexibilného ABS plastu. Vďaka malým rozmerom je mimoriadne praktický na prepravu i skladovanie.

Očarujúce LED osvetlenie vytvára výnimočnú atmosféru počas nočného používania.

 

POHODLNÉ OVLÁDANIE

Ovládanie originálneho, podmanivého a vynikajúceho dronu je skutočne veľmi jednoduché. Ovláda sa totiž pomocou špeciálneho ovládacieho náramku, na ktorý dron reaguje absolútne presne a bez oneskorenia. Dokonale kopíruje vaše pohyby ruky.

Objavujte široké možnosti manévrovania. Stačí ho zapnúť a dron vzlietne. Následne bude čakať na určenie smeru letu pomocou náramku. Ukončenie letu prebieha prostredníctvom jedného tlačidla.

 

PRE DETI I DOSPELÝCH

Tento jedinečný dron ovládaný pohybom ruky je špeciálnou kombináciou kvality a multifunkčnosti. Je ideálny pre deti, ale aj pre dospelých. Užívajte si nádherné chvíle plné zábavy a radosti s celou rodinou.

 

unikátny dron ovládaný pohybom ruky

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Materiál: ABS plast a elektronické komponenty
 • Farba: žltá
 • Frekvencia: 2,4 GHz
 • Batéria: 3,7 V 550 mAh
 • Čas letu: približne 5-6 min
 • Čas nabíjania: 30 min
 • Vzdialenosť: 50-80 m
 • Rozmery: 17 x 17 cm

 

NÁŠ TIP

 

JEDINEČNÝ MINI AKROBATICKÝ DRON 

 

mini akrobatický dron

 

Vyskúšajte senzačný mini dron s akrobatickým režimom a doprajte skvelú zábavu sebe i svojim deťom. Nádherné akrobacie, ktoré pomocou dronu vytvoríte, zabavia celú rodinu.

 

 

ŠPECIÁLNÝ RC VRTUĽNÍK 

helikoptéra na diaľkové ovládanie

Spoznajte podmanivú helikoptéru na diaľkové ovládanie a zažite veľa kreatívnej zábavy. Navyše sa vám zaručene podarí vykúzliť radosť v očiach vašich detí.

 

 

UNIKÁTNE ANTIGRAVITAČNÉ AUTÍČKO

 

antigravitačné autíčko

 

Objavte zázrak gravitácie s antigravitačným autíčkom! Toto malé zariadenie prináša veľkú radosť a nezabudnuteľnú zábavu pre všetky vekové skupiny.

 

 

ORIGINÁLNA LIETAJÚCA GUĽA

 

lietajúca guľa - spinner

 

Spoznajte pôsobivú lietajúcu guľu, s ktorou si užijete jedinečnú zábavuSvetielkujúci, blikajúci lietajúci spinner vytvorí aj u vás kúzelnú atmosféru pri hre s touto modernou hračkou.

 

 

AKROBATICKÉ AUTO NA DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE

 

rc obojstranné akrobatické auto na diaľkové ovládanie

 

Zažite nezabudnuteľnú zábavu, o ktorú sa postará akrobatické auto na diaľkové ovládanie.  Je geniálnym prostriedkom na zahnanie nudy a trávenie nádherných chvíľ so svojimi deťmi a priateľmi.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: