TROJBALENIE - Praktická plachta na záhradný odpad

Kód: DB13497641
€20,99 / ks
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

 

Vyskúšajte praktickú plachtu na záhradný odpad a uľahčite si prácu na záhrade. Veľmi skoro zistíte, že táto jedinečná plachta bola skvelou voľbou. Je ideálna pre každého záhradkára.

S unikátnou plachtou na záhradný odpad získate produkt s vynikajúcimi technickými parametrami. Plachta je vyrobená z pevnej tkanej fólie, ktorá je kvapaline nepriepustná. Budete môcť pohodlne vynášať aj mokré lístienezašpiníte sa pretekajúcou kvapalinou.

praktickými rozmermi 1,5 x 1,5 metra a veľkosťou 2,25 m2 je táto plachta na vynášanie záhradného odpadu ideálnou voľbou pre všetkých majiteľov väčších i menších záhrad.

Záhradná plachta na odpad má štyri veľké úchytky, ktoré umožňujú jednoduché a bezpečné vynášanie záhradného odpadu. Jej kvalitné materiály a pevnosť zaručujú, že skutočne vydrží opakované používanie.


 

NÁŠ TIP

Pre efektívnejší zber lístia a trávy vám nesmie chýbať náš praktický zberač lístia.

Pozrite si ďalšie praktické doplnky a pomôcky do záhrady.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

VYNIKAJÚCA PLACHTA NA ZÁHRADNÝ ODPAD

Chceli by ste si uľahčiť prácu v záhrade? Vďaka jednoduchému použitiu a kvalitnému materiálu je táto plachta na záhradný odpad skutočne ideálnou voľbou pre každého majiteľa domu alebo záhrady. Umožní vám pohodlne vynášať záhradný odpad bez zbytočného zašpinenia sa a bez zbytočnej námahy.

 

 plachta-na-zahradny-odpad-prakticka

PRAKTICKÁ VEĽKOSŤ

S rozmermi 1,5 x 1,5 metra a teda s veľkosťou 2,25 m2 je táto plachta na záhradný odpad ideálnou voľbou pre všetkých majiteľov menších i väčších záhrad.

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

S úchytkami na každej strane je táto plachta veľmi jednoduchá na použitie. Stačí ju položiť na zem, nahádzať na ňu lístie alebo iný odpad zo záhrady a pomocou veľkých úchytov ju jednoducho uchopiť a nežiaduci záhradný odpad vyniesť na vami zvolené miesto.

 

OPAKOVANE POUŽITEĽNÁ

Jednou z výhod plachty na záhradný odpad je, že je opakovane použiteľná. Po jednoduchom vyprázdnení ju môžete jednoducho zložiť a uložiť napríklad do garáže na poličku, kde bude pripravená na ďalšie použitie.

 

 plachta-na-zahradny-odpad-jedinecna

PEVNÁ A KVAPALINE NEPRIEPUSTNÁ

Špeciálna záhradná plachta na odpad je vyrobená z pevnej tkanej fólie, ktorá zaručuje, že z nej nevyteká kvapalina. Záhradný odpad budete môcť vynášať aj vtedy, keď je mokrý bez toho, aby ste sa zbytočne zašpinili.

 

UNIVERZÁLNA VEĽKOSŤ

Jej univerzálna veľkosť zaručuje, že sa hodí pre väčšinu druhov záhradných odpadov:

  • suché lístie
  • tráva
  • drevo
  • veľké vetvy

 

KVALITNÉ MATERIÁLY

Unikátna plachta na záhradný odpad je vyrobená z kvalitných materiálov. Tým je zaručená jej dlhá životnosť a odolnosť voči poškodeniam a opotrebeniu.

 plachta-na-zahradny-odpad

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Veľkosť: 2,25 m2
  • Rozmery: 1,5 x 1,5 m
  • 4 veľké úchytky
  • Opakovane použiteľná
  • Pevná, kvapaline nepriepustná tkaná fólia
  • Jednoduché použitie

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: