Jedinečný záhradný kôš - vak na lístie

Kód: DS36828389
€13,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Vyskúšajte tento ohromný, praktický, záhradný kôš na lístie. Vmestíte do neho veľké množstvo lístia naraz, čo vám značne urýchli a uľahčí prácu na záhrade.

Vďaka praktickým úchytkám po bokoch vrece na lístie pohodlne uchopíte a lístie prenesiete na požadované miesto.

Jedinečný záhradný kôš – vak na lístie je vyrobený z kvalitných materiálov. Tieto materiály sú odolné aj voči väčšej hmotnostnej záťaži.

Použitím tohto praktického vreca na lístie s neobvykle veľkými rozmermi  67 x 67 cm ušetríte váš čas, ktorý by ste strávili pri prenose lístia, či trávy napríklad fúrikom, alebo malým vrecom.

Vak na lístie je skladateľný a preto ho jednoducho môžete brať kdekoľvek so sebou na záhradu, vinicu či do sadu. Ľahko ho aj uskladníte.

Veľký záhradný kôš sa stane vašou obľúbenou záhradnou pomôckou.


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete výhodné 2-balenie záhradného koša za zvýhodnenú cenu.

Pre efektívnejší zber lístia a trávy vám nesmie chýbať náš praktický zberač lístia.

Pozrite si ďalšie praktické doplnky a pomôcky do záhrady.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

PRAKTICKÝ ZÁHRADNÝ KÔŠ  - VRECE NA LÍSTIE

Aj vy máte radi nádherne upravenú záhradu? Teraz je tu pre vás jedinečný pomocník  - záhradný kôš – vrece na lístie. Jednoducho, rýchlejšie a teda efektívnejšie odstránite kopy trávy či opadaného lístia z vašej záhrady.

Lístie pozbierate, napríklad praktickým zberačom lístia NÁJDETE TU a nahádžete ho do tohto úžasného vaku na lístie. Zmestí sa doň omnoho viac, ako ste boli zvyknutí. Záhradný kôš určite oceníte.

 

jedinecny-zahradny-vak-na-listie

 

OHROMNÉ ROZMERY VAKU

Tento jedinečný vak je populárny najmä vďaka svojim rozmerom. Je väčší než väčšina bežných záhradných vakov. S rozmermi 67 x 67 cm do neho poľahky zmestíte omnoho viac záhradnej zelene. Odstránite tak naraz viac lístia, či trávy.

 

KVALITNÝ MATERIÁL

Úžasné vrece na lístie je vyrobené z kvalitných materiálov, odolných voči väčšej hmotnosti. Pri rozmeroch, ktorými vrece disponuje, je to skutočne veľmi dôležité.

 

S ÚCHYTKAMI

Pre ľahšiu manipuláciu sa po stranách záhradného koša nachádzajú praktické pevné úchytky. Pohodlne uchopíte vrece, aby ste ho následne mohli preniesť ku kompostovisku alebo do zberu biologického odpadu.

 

kos---vak-na-listie 

 

IDEÁLNY PRE KAŽDÚ SEZÓNU

Tento úžasný záhradný kôš  využijete v každej sezóne počas roka. Na jar vám napríklad pomôže s odstraňovaním suchej vyhrabanej trávy z trávnika, v lete s pokosenou trávou, či vytrhanou burinou zo záhrady a na jeseň s opadaným lístím. Je to vynikajúci praktický a kvalitný pomocník do záhrady.

 

ŠETRÍ VÁŠ ČAS

Nemusíte už chodiť vynášať lístie malým fúrikom. Pomocou praktického obrovského záhradného koša odstránite omnoho viac lístia, či trávy naraz. Takto ušetrí váš čas.

 

ĽAHKO USKLADNITEĽNÝ

Vynikajúci záhradný kôš – vak na lístie je skladací. Jednoducho sa skladá a môžete ho ľahko uskladniť.

 

zahradny-kos---vak-na-listie 

 TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Veľkosť: 67 x 67 cm
  • Farba: tmavo zelená

 

NÁŠ TIP

PRVOTRIEDNY VYSÁVAČ, DRVIČ A FÚKAČ LÍSTIA

 

záhradný vysávač, drvič a fúkač lístia

 

Objavte rýchly a jednoduchý spôsob, ako sa bez námahy zbaviť lístia vo svojej záhrade. Vysávač lístia nielen vysávaale aj drví a jednoduchou zmenou prevádzkového režimu získate aj výkonný fúkač lístia.

 

 

PRAKTICKÝ ZBERAČ LÍSTIA A TRÁVY

 

zberač lístia a trávy

 

Spoznajte vynikajúci zberač lístia a trávy a uľahčite si prácu v záhrade i v predzáhradke. Pohodlne a bezpečne odstránite kopy lístia i ostatného záhradného odpadu.

 

 

VÝKONNÝ ODSTRAŇOVAČ BURINY Z DLAŽBY - ČISTIČ ŠPÁR

 

odstraňovač buriny z dlažby - čistič špár

 

Spoznajte profesionálny vytrhávač buriny z dlažby, ktorý vám mimoriadne uľahčí vytrhávanie buriny a maximálne skráti čas strávený vytrhávaním buriny.

 

 

PRAKTICKÝ VYPAĽOVAČ BURINY

 

vypaľovač buriny

 

Spoznajte vynikajúci  vypaľovač buriny, ktorý vám pomôže udržiavať vaše chodníky vždy nádherne upravené, bez buriny. Ničenie buriny bude účinné, jednoduché a hlavne bez chemikálií, nepoškodíte si okolitú pôdu.

 

 

ROBUSTNÝ A ODOLNÝ PÔDNY VRTÁK DO ZEME

 

pôdny vrták do zeme

 

Spoznajte profesionálny pôdny vrták do zeme, ktorý Vám pomôže pohodlne, rýchlo a efektívne vyhĺbiť akúkoľvek dieru. Nezáleží na tom, či potrebujete zasadiť zeleninu, stromčeky, prevzdušniť pôdu, vykopať jamu na stĺpik s týmto vrtákom to hravo zvládnete.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: