Praktické tašky na triedený odpad

Kód: DS85977043
€15,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 
 

Vyskúšajte jedinečné a praktické tašky na triedený odpad, čím si uľahčíte manipuláciu s odpadom vo vašej domácnosti. Zároveň podporíte ekológiu.

Vynikajúce odpadkové tašky na triedený odpad sú navrhnuté tak, aby nezaberali veľa miesta. Balenie obsahuje celkom tri tašky, do ktorých môžete pohodlne vyhadzovať plastový, sklenený a papierový odpad.

Každá taška je opatrená dvoma pevnými ušami pre ľahké prenášanie. Po vynesení obsahu môžete tašku ľahko zbaliť a uschovať na ďalšie použitie.

Manipulácia s košmi je vďaka kvalitným materiálom a jedinečnému dizajnu skutočne veľmi jednoduchá. Ľahko sa používajú, vyprázdňujú i čistia. Budete spokojní.


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete výhodne 2-balenie praktických tašiek na triedený odpad za zvýhodnenú cenu. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

VÝBORNÉ TAŠKY NA TRIEDENÝ ODPAD

Čo s odpadom? Otázka, ktorú si kladie stále viac a viac zodpovedných ľudí po celom svete. Recyklácia nie je vôbec komplikovaná a ani si nevyžaduje námahu. Stačí niekoľko košov na separovaný odpad a aj my sa môžeme správať ekologicky a pomôcť našej Zemi.

K jednoduchej a správnej separácii sú tu vynikajúce tašky na triedený odpad. Sú praktické, dizajnovo dobre riešené a jednoducho používateľné.

Vyzbieraný papier, sklo, plast či kov, starostlivo separovaný z komunálneho odpadu s využitím moderných riešení sa stávajú cennými surovinami pre ďalšie spracovanie.

 

 tasky-na-triedeny-odpad

 

VEDOMÁ SEPARÁCIA – EKOLOGICKÝ PRÍSTUP

Vynikajúci odpadkové tašky na triedený odpad môžu byť moderným, praktickým a účelným doplnkom v každej domácnosti. Dizajn je vynikajúci. Funkčnosť spĺňajú zaručene perfektne. Môžete si zvoliť, aký druh odpadu budete separovať.

Dôležité je uvedomiť si, že takáto vedomá separácia je kľúčovým výchovným prostriedkom aj pre ďalšie generácie. Naučme naše deti správať sa ekologicky. Využívajme jedinečné koše na triedený odpad aj v našich domácnostiach.

 

 tasky-na-odpad

 

S FAREBNÝMI OZNAČENIAMI

Tieto praktické tašky na separovaný odpad sa skladajú z 3 farebne rozlíšených košov z netkanej textílie. Nádoba so žltým otvorom slúži na vyhadzovanie plastov, zelená nádoba je na sklo a nádoba modrej farby má na starosť papier, kartónové krabice alebo napríklad kancelársky skart.

 

OBROVSKÁ KAPACITA KOŠA

Kapacita každej tašky na separovaný odpad je až 18 l. Je to skutočne obrovský priestor, vďaka čomu nebude potrebné každý deň koše vysypávať. Ušetríte svoj drahocenný čas.

Aj napriek veľkosti je manipulácia s taškami jednoduchá. Používať a vyprázdniť tieto koše zvládne naozaj každý.

 

KVALITNÝ MATERIÁL

Odpadková taška na triedenie je vyrobená z kvalitných materiálov, vďaka čomu ho bude môcť bezproblémovo používať a v prípade potreby aj jednoducho čistiť. Vydrží vám naozaj veľmi dlho. Určite si aj vy obľúbite praktické tašky na triedený odpad.

 

 jediencne-tasky-na-odpad

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Výška: 43 cm
  • Šírka: 31 cm
  • Šírka bočnej strany: 30 cm
  • Rozmer dna: 28 cm x 31 cm
  • Rozmer zloženej tašky: 41 cm x 33 cm x 30 cm
  • Materiál: polypropylén
  • Farebné rozdelenie: modrá, zelená, žltá
  • Jednoduchá údržba
  • Umývajte vodou a umývacími prostriedkami

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: