Praktická záhradná fólia proti burine

Kód: DS17695874
€14,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 
  

Vyskúšajte praktickú záhradnú fóliu proti burine, ktorá vám pomôže udržať vaše záhrady, predzáhradky a pozemky v dokonalom stave. Zbaví vás problému s burinou raz a navždy.

Kvalitná tkanina proti burine je vyrobená z pevne tkaného polypropylénu s hustotou 40-50gramov / m2, čo zaručuje jej odolnosť a dlhú životnosť.

Unikátna záhradná ochranná fólia proti burine disponuje praktickými rozmermi 1 x 10 metrov a univerzálnym využitím pod rastlinstvo, štrk, štiepky, drevnú štiepku alebo dokonca dlažbu.

Špeciálna plachta proti burine ušetrí váš čas a námahu v boji proti burine. Jednoducho si vytvoríte nádhernú záhradu, či predzáhradku bez buriny.

Táto jedinečná textilná fólia proti burine je vhodná pre každého, kto chce mať svoju záhradu v dokonalom stave bez nechcených rastlín. Jednoducho sa používa a má okamžité účinky.


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete výhodné 2-balenie záhradnej textilnej fólie proti burine alebo 3-balenie záhradnej textilnej fólie proti burine za zvýhodnenú cenu.

Ponúkame vám široký výber produktov do záhrady ktoré vám pomôžu pri vašej práci v záhrade alebo aj samotnému pestovaniu.

Ak vás v záhrade trápia nepozvaný návštevníci a nechcete aby vám poškodzovali vašu úrodu alebo trávnik pozrite si našu ponuku odpudzovačov a plašičov.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

ÚČINNÁ ZÁHRADNÁ FÓLIA PROTI BURINE

Ak hľadáte spôsob, ako ušetriť čas a námahu v boji proti burine, kvalitná záhradná fólia proti burine je presne to, čo hľadáte. Tento unikátny produkt dokonale zabraňuje rastu buriny, takže vaše rastliny získajú viac živín a vody.

 

 zahradna-folia-proti-burine

TKANINA VYSOKEJ KVALITY

Špeciálna zemná tkanina proti burine je vyrobená z pevne tkaného polypropylénu s hustotou 40-50 gramov/m2, čo zaručuje jej odolnosť a dlhú životnosť. Materiál sa navyše nekazí. Na tkanine sú navyše jasne viditeľné línie, ktoré vám pomôžu pri jej presnom umiestnení.

 

UNIVERZÁLNE VYUŽITIE

S jedinečnou textilnou ochrannou fóliou proti burine môžete nielen vysádzať rastliny, ale bez problémov aj pokladať štrk, štiepky, drevnú štiepku alebo dokonca dlažbu.

S jej rozmermi 1 x 10 metrov ju ľahko prispôsobíte vašim potrebám.

Vodopriepustnosť a odolnosť proti roztrhnutiu zaručujú, že zostane na mieste aj po mnohých dažďoch alebo náročnom používaní.

 

ZÁHRADA BEZ BURINY

Použitie tejto záhradnej textilnej fólie proti burine na vašej záhrade bude mať neoceniteľné výhody.

 • zabraňuje rastu buriny
 • ušetrí vám mnoho času a námahy
 • chráni vaše rastliny pred konkurenciou o živiny a vodu

Tento produkt je ideálny pre tých, ktorí sa nechcú trápiť s nechcenými burinami a chcú si užiť svoju záhradu v plnom rozkvete.

 

 prakticka-folia-proti-burine

VYUŽITIE AJ V PREDZÁHRADKÁCH

Praktická fólia proti burine je vhodná aj pre použitie v predzáhradkách. Môže byť položená pod štrk, štiepky, drevnú štiepku a dokonca aj pod dlažbu. Vďaka svojej funkčnosti zabraňuje rastu buriny, čo znamená, že povrch zostane čistý a udržiavaný bez potreby pravidelného odstraňovania nežiaducej vegetácie.

Vytvorte si nádhernú predzáhradku bez buriny. Využite tkaninu proti burine:

 • pod štrk, štiepky, drevnú štiepku
 • pod dlažbu
 • pod rastlinstvo

 

RIEŠENIE PRE KAŽDÉHO

Špeciálna plachta proti burine je vhodná pre každého, kto chce mať svoju záhradu v dokonalom stave bez nechcených rastlín. Tento produkt sa skutočne jednoducho používa, takže aj tí, ktorí nemajú skúsenosti so záhradkárčením, si s ním dokážu bez problémov poradiť.

 

S PRAKTICKÝM ROZMEROM 1 X 10 M

Unikátna záhradná ochranná fólia proti burine má praktický rozmer 1 x 10 metrov a je ideálna pre rôzne exteriérové projekty. S hustotou 40-50 gramov / m2 je dostatočne silná na odolávanie každodennej záťaži. Zároveň je dostatočne flexibilná a zaručuje jednoduchú manipuláciu. Vodopriepustnosť a odolnosť proti roztrhnutiu zaisťujú, že vaše záhradné projekty budú chránené pred rastom buriny a budú vyzerať profesionálne.

 

 folia-proti-burine

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • fólia proti burine s líniami
 • hustota: 40-50 g / m2
 • rozmer: 1 x 10 m
 • materiál: polypropylén
 • vodopriepustný a odolný

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: