Výkonný vytrhávač buriny

Kód: DS56338762
€34,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte profesionálny vytrhávač buriny, ktorý vám mimoriadne uľahčí vytrhávanie buriny a maximálne skráti čas strávený vytrhávaním buriny.

Vďaka inovatívnemu dizajnu špeciálne oceľové hroty zapichnete okolo koreňov buriny a jednoduchým otočením odstránite burinu aj s jej koreňmi. Jednoduchým stlačením tlačidla burinu odstránite z nástroja.

Burinu vytrhávate v stoji bez zbytočného zohýbania. Takto šetrí nielen čas ale aj váš chrbát, ruky a kolená. Používa sa pohodlne a jednoducho a na vytrhávanie nie je potrebná sila, preto je zaradenie vhodné aj pre starších ľudí.

Toto zariadenie je určené pre každého záhradkára ako jedinečná pomôcka, ktorá uľahčí prácu v záhrade. Najkvalitnejšie materiály a patentovaná technológia výroby sú zárukou funkčnosti a životnosti produktu.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNY VYTRHÁVAČ BURINY

Nebaví Vás vytrhávanie otravnej buriny? Chcete skrátiť čas strávený vytrhávaním buriny na minimum? Chcete sa jej zbaviť aj s koreňmi a pritom nepoškodiť ostatné rastliny? Práve pre vás prinášame tento jedinečný odstraňovač buriny, ktorý je nenahraditeľným pomocníkom každého záhradkára. Vďaka patentovanému dizajnu a maximálnej kvalite sa jedná o prémiový produkt.

  • Pre najjednoduchšie vytrhávanie buriny
  • Burinu odstraňuje aj s koreňmi
  • Výrazne skracuje čas
  • Šetrí váš chrbát a ruky
  • Najkvalitnejšie materiály

 

jedinecny-vytrhavac-buriny

 

AKO VYTRHÁVAČ BURINY FUNGUJE

Tento jedinečný vytrhávač buriny funguje dokonale vďaka prepracovanému dizajnu. Ostrú násadu zapichnete až ku koreňom a následne odstraňovač otočíte do jednej strany, čím vytrhnete burinu aj s koreňmi. Stlačením tlačidla burinu odstránite zo zariadenia.

 

PRE NAJRÝCHLEJŠIE VYTRHÁVANIE BURINY

Ušetrite Váš drahocenný čas a zaobstarajte si tento jedinečný vytrhávač buriny. Behom chvíľky vytrhnete akúkoľvek burinu. Stlačením tlačidla vytrhnutú burinu odstránite zo zariadenia a môžete pokračovať v trhaní. Mimoriadne rýchle, efektívne a pohodlné riešenie ktoré výrazne skráti čas strávený vytrhávaním buriny.

 

 profesionalny-vytrhavac-buriny

 

ŽIADNY BOĽAVÝ CHRBÁT

Pri vytrhávaní buriny sa už nemusíte zohýbať. Od teraz môžete burinu vytrhávať pohodlne v stoji. Takto šetríte nielen vaše ruky ale aj váš chrbát.

 

ERGONOMICKÝ DIZAJN

Vytrhávač buriny bol navrhnutý s maximálnym dôrazom na ergonómiu pohybu, jednoduchosť a ľahkosť použitia. Práca s ním je nesmierne pohodlná a jednoduchá. Zariadenie je vhodné pre mužov aj ženy všetkých vekových kategórií.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY PRE MAXIMÁLNU FUNKČNOSŤ

Vďaka použitiu vysoko kvalitných materiálov má tento vytrhávač buriny mimoriadnu životnosť a výnimočnú funkčnosť. Maximálna odolnosť materiálov umožňuje použitie na akúkoľvek burinu v rôznych druhoch pôdy.

 

  unikatny-vytrhavac-buriny

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Farba: zelená
  • Pomocník na záhradu
  • Jednoduchá manipulácia

Ilustračné video: 


 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: