Originálny záhradný lem - plastová obruba

Kód: DS18218224
€11,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Skrášlite svoju záhradu a zariaďte ju podľa svojich predstáv. Pomôže vám s tým praktický záhradný lem, ktorý vytvorí dokonalé hranice okolo trávnika, kvetinového záhona či iných častí záhrady.

Plastová obruba je skvelá aj v boji so zarastaním trávy. Môžete teda ochrániť okrasné rastliny či chodník vo vašej záhrade. Poteší vás jeho 15 cm výška, takže ho môžete prispôsobiť vašim predstavám a potrebám. 

Výnimočná flexibilita plastového lemu umožňuje ľubovoľné usporiadanie hrán. Bude tak perfektne zapadať do vašich plánov, nech už chcete vytvárať časti záhrady v akýchkoľvek tvaroch.

Medzi ďalšie výhody záhradného lemu patrí kvalitný materiál s excelentnou odolnosťou voči nízkym a vysokým teplotám. Materiál, samozrejme, neobsahuje žiadne nebezpečné látky


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete praktické dvojbalenie záhradného lemu - plastovej obruby za zvýhodnenú cenu.

Tu ponúkame širokú škálu vysokokvalitných záhradníckych produktov, ktoré vám pomôžu vytvoriť dokonalý vonkajší priestor.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

JEDINEČNÝ PLASTOVÝ LEM DO ZÁHRADY

Hľadáte najlepší spôsob, ako oddeliť jednotlivé časti vašej záhrady? Potrebujete ohraničiť trávnik okolo chodníka či kvetín? Záhradný lem je pre tento účel ideálnou voľbou. 

  • Dá sa použiť na ohraničenie akejkoľvek plochy
  • Je 15 cm vysoký, čo umožňuje dokonalé prispôsobenie 
  • Je vyrobený z pružného plastu
  • Odoláva zmenám teplôt a poveternostným vplyvom
  • Bez obsahu kadmia, bária a olova
  • Slúži aj na dekoratívne účely, a to vďaka vlnitému profilu

 

Jedinečný okraj

 

ŠIROKÉ VYUŽITIE

Spoznajte multifunkčnú plastovú obrubu, ktorej využitie skutočne záleží len na vás. Skvele sa hodí na ohraničenie trávnika, skalky, kvetinového záhona či kultivovanej pôdy

Keďže účinne zabraňuje prerastaniu rastlín z jednej časti do druhej, dokážete pomocou nej rozdeliť priestor do rôznych funkčných a okrasných zón


PRESNE PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

Odhaľte tajomstvo dokonalých hraníc trávnika. Záhradný lem disponuje výškou až 15 centimetrov, vďaka čomu ho môžete zakopať do takej hĺbky, do akej potrebujete. Dokonale sa prispôsobí vašim predstavám.

 

FANTASTICKÁ PRUŽNOSŤ

Plastový lem do záhrady sa vyznačuje mimoriadnou flexibilitou. Za túto vlastnosť vďačíme pružnému plastu, z ktorého je vyrobený. Môžete ho teda formovať do rôznych tvarov.

 

Užitočný záhradný okraj

SPOĽAHLIVÝ A ODOLNÝ

Keďže je plastová obruba určená na vonkajšie použitie, je samozrejmé, že je aj patrične odolná. Vysoké či nízke teploty vám teda nemusia robiť starosti. Na jej funkčnosti sa nepodpíšu ani poveternostné vplyvy.

 

BEZ UVOĽŇOVANIA TOXÍNOV

Spoľahnite sa absolútnu bezpečnosť plastového záhradného lemu. Je vyrobený z materiálu, ktorý neobsahuje žiadne toxické látky, takže v ňom nenájdete kadmium, bárium ani olovo. 

 

SKRÁŠĽUJE DIZAJN ZÁHRADY

Neobyčajný plastový obrubník dokáže vašu záhradu príjemne ozvláštniť, a to vďaka vlnitému profilu. Jeho dekoratívny dizajn môžete využiť na vytvorenie jedinečných prvkov vo vašej záhrade.

 

Vlnitý záhradný okraj

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Dĺžka: 9 m
  • Výška: 15 cm
  • Materiál: plast

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: