Náplne do 3D pera - mix 30 farieb 150m

Kód: DS17194550
€18,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

Výhodné balenie obsahuje mix 30-farieb

3D pero je unikátna technológia na vytváranie 3D modelov, hračiek, šperkov, sošiek a čohokoľvek, čo si dokážete predstaviť.

3D pero je kompatibilný s PLA tavným vláknom 1,75 mm. PLA je považované za najekologickejšiu formu, ktorá je využívaná aj v 3D tlači. Tajomstvom je špeciálna výroba tavného plastu na báze kukurice. Tavenie je netoxické, bez zápachu bezpečné k vám, deťom i životnému prostrediu.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

3D pero je unikátna výtvarná pomôcka s ktorou si možno užiť veľa zábavy a vytvárať krásne trojrozmerné objekty. Pero kreslí vďaka špeciálnej náplni, ktorá sa vo vnútri pera roztaví. Kúpte si tieto náhradné náplne do 3D pera, a užite si ešte väčšiu zábavu.

 

ČO JE TO PLA FILAMENT ?

PLA je termoplastický polyester, ktorý sa vyznačuje veľmi dobrou pevnosťou a stálofarebnosťou. Ide o materiál z ktorého je vyrobená táto náplň do vášho 3D pera. Základom na výrobu tohto materiálu sú obnoviteľné zdroje, ako napríklad kukuričný škrob. Tavná teplota materiálu PLA je okolo 180 ° C.

 

Obsah balenia:

  • 30x farebná náplň do trojrozmerného 3D pera

 

Technická špecifikácia:

  • Materiál: PLA - termoplastický alifatický polyester

 


 

NÁŠ TIP

 

PROFESIONÁLNE 3D PERO S LCD DISPLEJOM

 

3D pero s LCD displejom

Spoznajte kúzlo 3D tlače s profesionálnym 3D perom. S týmto jedinečným 3D perom si užije veľa zábavy doslova každý.

 

 

UNIKÁTNE GRAVÍROVACIE PERO

 

gravírovacie pero

 

Spoznajte kúzlo gravírovania s profesionálnym gravírovacím peromS týmto jedinečným perom si užije veľa zábavy doslova každý. Vytvorte si jedinečné predmety alebo unikátne darčeky, ktoré nemá nikto iný.

 

 

VEĽKÁ SADA ZAŽEHĽOVACÍCH KORÁLIKOV

 

zažehľovacie koráliky

 

Objavte kúzlo nekonečnej fantázie. Zažehľovacie koráliky vám otvoria dvere do kreatívneho sveta. Prebuďte v sebe umelca a vytvorte jedinečné diela, ktoré očaria úplne všetkých.

 

 

KREATÍVNE DIAMANTOVÉ MAĽOVANIE

diamantové maľovanie - strom

Vyskúšajte očarujúce diamantové maľovanie, užite si hodiny relaxačnej činnosti a sami si vytvoríte vlastné umelecké dielo z drobných kamienkov.

 

 

ŠPECIÁLNA OBOJSTRANNÁ PODLOŽKA NA REZANIE A MODELOVANIE A3

 

obojstranná podložka na rezanie a modelovanie A3

 

S praktickou obojstrannou podložkou na rezanie a modelovanie A3 získate spoľahlivý a praktický nástroj, ktorý vám pomôže dosiahnuť dokonalé výsledky pri rezaní vo vašich umeleckých i remeselných projektoch.

 

 

PRAKTICKÁ TAVNÁ PIŠTOĽ

 

tavná pištoľ

 

Tavná lepiaca pištoľ pre kreatívnu tvorbu. Určená na aplikáciu pri modelovaní umenia, remesla, hračiek, umelých a slamených kvetov, vianočných stromčekov, kovu, dreva, papierov atď.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: