Profesionálny obojok proti štekaniu

Kód: DS19830815
€28,89 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte kvalitný obojok proti štekaniu, ktorý odnaučí vášho psa sústavnému štekaniu. Už žiadny nespokojný susedia, žiadne budenie v noci či nervozita z ustavične štekajúceho psíka.

Obojok proti štekaniu využíva špeciálnu ultrasonickú technológiu, ktorá sa spustí iba keď Váš psík začne štekať. Psíkovi nespôsobuje bolesť, je mu len nepríjemná. Po chvíli sa naučí že zvuk spúšťa jeho štekanie. Obojok nefunguje na štekanie iných psíkov.

Dokonalé, humánne a efektívne riešenie problémov so štekaním. Používať ho môžete kdekoľvek. Vďaka univerzálnemu dizajnu je vhodný pre skoro všetkých psíkov. Vďaka nastaviteľnej intenzite a režimu si psík na zvuk nezvykne.

Najkvalitnejšie materiály a patentovaná technológia výroby sú zárukou funkčnosti a životnosti produktu. Spoznajte inovatívny spôsob výučby psov. Moderná ultrasonická technológia Vám s tým pomôže.


NÁŠ TIP

DOPRAVA ZADARMO
Tu nájdete výhodné balenie Vodítko na behanie so psom + Svietiaci obojok pre psaku ktorému získavate DOPRAVU ZADARMO

Tu nájdete balíček 2ks vyčesávacích rukavíc srsti pre psov a mačky ku ktorému získavate DOPRAVU ZADARMO

Ak máte zvieracieho miláčika je pre Vás doslova nevyhnutnosťou tento samočistiaci odstraňovač chlpov. Ušetrí vám nervy, čas a peniaze.

Pre jednoduché a rýchle upratovanie je vhodný mop s rozprašovačom s ktorým ihneď upracete akýkoľvek neporiadok po vašom miláčikovi.

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNY VÝCVIKOVÝ OBOJOK PROTI ŠTEKANIU

Váš miláčik sústavne šteká? Máte problémy so susedmi? Ste nervózny a podráždený ? Nenechá vás v noci spať? Práve pre Vás prinášame toto skvelé riešenie. Unikátny obojok proti brechaniu a zavýjaniu dokáže odnaučiť vášho psa obťažujúcemu zlozvyku rýchlo a bezbolestne. 

  • Účinné riešenie štekania
  • Najmodernejšia ultrasonická technológia
  • Nespôsobuje psovi bolesť
  • Jedinečný a štýlový módny doplnok pre vášho psa
  • Kvalitné materiály a moderná technológia výroby

 

  profesionalny-obojok

 

ŠPECIÁLNA ULTRAZVUKOVÁ TECHNOLÓGIA

Tento jedinečný obojok proti štekaniu využíva najmodernejšiu technológiu ultrazvukových frekvenčných signálov. Tie sú pre psa nepríjemná. Pes sa po chvíli naučí že zariadenie spúšťa až jeho štekanie. Takto sa odnaučí štekať.

 

MAXIMÁLNE ÚČINNÉ A HUMÁNNE RIEŠENIE

Tento obojok je plne bezpečné a bezbolestné riešenie ako odnaučiť psa brechať. Oproti klasickým obojkom, ktoré dávajú psovi bolestivý elektrošok využíva toto zariadenie ultrazvuk. Ultrazvuk emitovaný obojkom nie je pre zviera nebezpečný. Za krátky čas sa dozvie, že obojok sa zapne až pri štekaní a takto ho odnaučí štekať.AKO OBOJOK PROTI ŠTEKANIU FUNGUJE

Obojok sa nasadí tak, aby bolo zariadenie presne na hrtane psa. Hneď ako začne štekať, vibrácie hrtana zariadenie spustia. Prístroj reaguje na vibráciu hrtanu psa, štekot iného psa teda prístroj neaktivuje a Váš pes nebude karhaný za vytie alebo štekot iného psa. Obojok je veľmi ľahký a malý, jeho nosenie nebude psovi nijako vadiť. Zvuk vysielaný prístrojom je psovi nepríjemný, čoskoro rozpozná súvislosť medzi štekaním a aktiváciou obojku a naučia sa tak štekanie obmedzovať. 

 

profesionalny-obojok

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Ovládanie tohto obojku je mimoriadne pohodlné a jednoduché. Systém umožňuje nastaviť citlivosť zariadenia (tlačidlá LOW a HIGH) a zvoliť vydávané zvuky (AUDIBLE and ULTRASONIC), ako aj tlačidlo na zapínanie a vypínanie snímača. Nastaviteľný obvod goliera je 20-40 cm (vyrobený z pružného materiálu).

 

VHODNÝ PRE VÄČŠINU PSOV

Veľkosť obojku je nastaviteľná tak, aby vyhovovala väčšine plemien psíkov. Je z elastického nastaviteľného materiálu, je ľahký a nijako neprekáža pri nosení. Vďaka nastaviteľnej intenzite a režimu si pes na zvuk nezvykne.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Pri výrobe tohto obojka proti štekaniu boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaný design, ktorý zabezpečí maximálnu funkčnosť a životnosť produktu. Máte istotu že vám vydrží. 

 

 unikatny obojok

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Nastaviteľný obvod goliera: 20-40 cm (vyrobený z pružného materiálu)
  • Napájanie: batéria 2xAG10
  • Farba: biela

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: