Výcvikový obojok proti štekaniu

Kód: DS21193901
€40,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte kvalitný obojok proti štekaniu, ktorý odnaučí vášho psa sústavnému štekaniu. Už žiadny nespokojný susedia, žiadne budenie v noci či nervozita z ustavične štekajúceho psíka.

Obojok proti štekaniu využíva špeciálnu zvukovú a vibračnú technológiu, ktorá sa spustí iba keď Váš psík začne štekať. Psíkovi nespôsobuje bolesť, je mu len nepríjemná. Po chvíli sa naučí že zvuk spúšťa jeho štekanie. Obojok nefunguje na štekanie iných psíkov.

Dokonalé, humánne a efektívne riešenie problémov so štekaním. Používať ho môžete kdekoľvek. Vďaka univerzálnemu dizajnu je vhodný pre skoro všetkých psíkov. Vďaka nastaviteľnej intenzite a režimu si psík na zvuk nezvykne.

Najkvalitnejšie materiály a patentovaná technológia výroby sú zárukou funkčnosti a životnosti produktu. Spoznajte inovatívny spôsob výučby psov. Moderná technológia Vám s tým pomôže.


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete výhodné balenie Vodítko na behanie so psom + Svietiaci obojok pre psa, ku ktorému získavate DOPRAVU ZADARMO

Tu nájdete balíček 2ks vyčesávacích rukavíc srsti pre psov a mačky ku ktorému získavate DOPRAVU ZADARMO

Ak máte zvieracieho miláčika je pre Vás doslova nevyhnutnosťou tento samočistiaci odstraňovač chlpov. Ušetrí vám nervy, čas a peniaze.

Pre jednoduché a rýchle upratovanie je vhodný mop s rozprašovačom s ktorým ihneď upracete akýkoľvek neporiadok po vašom miláčikovi.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNY VÝCVIKOVÝ OBOJOK PROTI ŠTEKANIU

Váš miláčik sústavne šteká? Máte problémy so susedmi? Ste nervózny a podráždený ? Nenechá vás v noci spať? Práve pre Vás prinášame toto skvelé riešenie. Unikátny obojok proti brechaniu a zavýjaniu dokáže odnaučiť vášho psa obťažujúcemu zlozvyku rýchlo a bezbolestne. 

 • Zariadenie je možné používať aj v noci vďaka vstavanej LED lampe a osvetlenej obrazovke
 • Bezpečné pre psa
 • Výrobok je vodeodolný
 • Silikónové kryty zabraňujú odreninám a podráždeniu
 • Produkt je určený pre malých aj veľkých psov
 • Dosah až 500 m
 • Počas tréningu môžete využívať vibrácie, elektrické impulzy a zvukové správy.
 • Diaľkové ovládanie dokáže vycvičiť 3 psov, ak dokúpite prijímače pre ďalších psov.

 

   Výcvikový obojok proti štekaniu

3 PREVÁDZKOVÉ REŽIMY

Obojok má 3 rôzne režimy zosilnenia užitočné počas tréningového procesu. Prvým je zvukový signál. Jeho použitie sa odporúča na uvedenie zvieraťa do výcviku. Ďalšou úrovňou je vibrácia , ktorá dáva zvieraťu jasný opravný signál. Posledným režimom je elektrický impulz E-SHOCK. Jeho intenzitu si môžete nastaviť od 1 do 16. Nezabudnite začať cvičiť s čo najslabšími stimulmi! Cieľom tréningu je prinútiť zviera spojiť zvukový signál alebo vibráciu s korekciou. Nezabudnite ich vždy použiť pred použitím E-SHOCK.

 

MAXIMÁLNE ÚČINNÉ A HUMÁNNE RIEŠENIE

Tento obojok je plne bezpečné riešenie ako odnaučiť psa brechať. Za krátky čas sa dozvie, že obojok sa zapne až pri štekaní a takto ho odnaučí štekať. Kryt prijímača má odolnosť IPX7 , ktorá zaručuje ochranu proti vode. Vďaka silikónovým prelisom sa nemusíte báť, že obojok spôsobí odreniny alebo podráždenie pokožky vášho miláčika

 

AKO OBOJOK PROTI ŠTEKANIU FUNGUJE

Obojok sa nasadí tak, aby bolo zariadenie presne na hrtane psa. Hneď ako začne štekať, vibrácie hrtana zariadenie spustia. Prístroj reaguje na vibráciu hrtanu psa, štekot iného psa teda prístroj neaktivuje a Váš pes nebude karhaný za vytie alebo štekot iného psa. Obojok je veľmi ľahký a malý, jeho nosenie nebude psovi nijako vadiť. Zvuk vysielaný prístrojom je psovi nepríjemný, čoskoro rozpozná súvislosť medzi štekaním a aktiváciou obojku a naučia sa tak štekanie obmedzovať. 

 

Kvalitný obojok proti štekaniu

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Ovládanie tohto obojku je mimoriadne pohodlné a jednoduché. Jednoduché ovládanie obojku je možné vďaka diaľkovému ovládaču s displejom, ktorý je súčasťou súpravy. Jedno diaľkové ovládanie dokáže trénovať 3 psov , pre výcvik viacerých zvierat si stačí dokúpiť ďalší prijímač. Systém umožňuje nastaviť citlivosť zariadenia. Nastaviteľný obvod goliera je vyrobený z pružného materiálu.

 

VHODNÝ PRE VÄČŠINU PSOV

Veľkosť obojku je nastaviteľná tak, aby vyhovovala väčšine plemien psíkov. Je z elastického nastaviteľného materiálu, je ľahký a nijako neprekáža pri nosení. Vďaka nastaviteľnej intenzite a režimu si pes na zvuk nezvykne.

  

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Pri výrobe tohto obojka proti štekaniu boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaný design, ktorý zabezpečí maximálnu funkčnosť a životnosť produktu. Máte istotu že vám vydrží.

 Výcvikový obojok

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Napájanie: Vstavaná batéria (diaľkové ovládanie + prijímač)
 • Dosah: až 500 m
 • Funkcie:  svetlo, zvuk, vibrácie a elektrický impulz, baterka
 • LED diódy : Áno
 • Počet podporovaných prijímačov : 3
 • Vodotesné:  Áno

 


 

NÁŠ TIP

 

APORTOVAČ

aportovač

Naši psí miláčikovia nám robia radosť toľkými vecami, že veľmi radi urobíme pre zmenu zasa radosť my im a vezmeme ich do parku, kde im hádžeme loptičku, aby sa poriadne prebehli. Ak nie ste zrovna šampión v hode, s týmto aportovačom sa ním stanete!

 

 

SVIETIACI OBOJOK PRE PSA

 

svietiaci obojok pre psa

 

Nestresujte sa tým, že sa vám váš štvornohý miláčik stratí na prechádzke v temnom parku - kúpte mu svietiaci LED obojokObojok spoľahlivo ochráni vášho psa alebo mačku pred nepozornosťou vodičov. Navyše budete mať vášho štvornohého miláčika vždy na očiach. Vďaka dobrej svietivosti bude s týmto obojkom vidieť vášho psa až do vzdialenosti 400 metrov.  

 

 

UNIKÁTNE ŠPORTOVÉ BEŽECKÉ VODÍTKO

 

vodítko na behanie so psom - bežecké vodítko

 

Kvalitné vodítko na behanie so psom je jedinečná pomôcka pre každého športovca. Vďaka špeciálnej elastickej časti sa vodítko postupne napne tak, aby nedochádzalo k trhaniu, ťahaniu či zraneniam. Je dostatočne dlhé a pohodlné na používanie. Je určené na behanie, jazdu na bicykli, turistiku, vychádzky a iné príležitosti.

 

 

UNIKÁTNY ODPUDZOVAČ NA OBOJOK PROTI KLIEŠŤOM A BLCHÁM PRE MAČKY AJ PSOV

 

odpudzovač na bojok proti kliešťom a blchám pre mačky aj psov

 

Spoznajte tento výkonný odpudzovač, ktorý funguje ako dokonalý odpudzovač kliešťov a bĺch. Môžete ho pripevniť k akémukoľvek obojku a je určený pre všetkých psov aj mačky.

 

 

ELEKTRICKÝ VÝCVIKOVÝ OBOJOK PRE PSA

 

elektrický výcvikový obojok pre psa

 

Využite tento senzačný elektrický výcvikový obojok pre psa, ktorý je určený na spoľahlivý a efektívny tréning a výcvik vášho psa. Dosiahnete vynikajúce výsledky rýchlo a jednoducho.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: