Ultrazvukový tréner - prenosný odpudzovač zvierat

Kód: DS57586781
€25,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

 

Spoznajte tento výkonný prenosný plašič psov, ktorý je vhodný na tréning psa ale aj odpudzovanie voľne pohybujúcich sa psov a mačiek.

Za pomoci modernej technológie ultrazvukových signálov v rozsahu zvuku s premenlivou frekvenciou bezhlučne a netoxicky odpudzuje zvieratá. Zároveň slúži pri výcviku psov, kedy mu v okamihu dáte vedieť, že robí to čo nemá. Je tiež ideálny na odnaučenie vášho psa štekaniu.

Po stlačení tlačidla ultrazvukový reproduktor vydáva vysokofrekvenčné zvukové vlny, ktoré sú veľmi nepríjemné pre zvieratá. Signály ovplyvňujú ich nervový systém. Vyvolávajú strach, úzkosť a nedostatok orientácie v teréne.

Jedinečný design zabezpečí, že plašič je dokonale bezpečný, netoxický a neškodný pre deti, ľudí a nijako neublíži ani zvieratám. Je to tak účinné, humánne, rýchle, jednoduché a pohodlné riešenie.


 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

SPOZNAJTE UNIKÁTNY ULTRAZVUKOVÝ TRÉNER PSOV A ODPUDZOVAČ

Obťažujú Vás voľne sa pohybujúci psy? Bojíte sa o vašu bezpečnosť alebo o bezpečnosť vašich blízkych? Hľadáte najmodernejšie tréningové zariadenie na účinný výcvik psov? Práve pre Vás je určený tento jedinečný ultrazvukový tréner a odpudzovač. 

 • Ultrazvuková sonická technológia
 • Výkonná tréningová pomôcka
 • Bez údržbové zariadenie 
 • Netoxické, bez chemikálií, bez jedu
 • Najvýkonnejšie zariadenie s veľkým dosahom

 odpudzovac-zvierat

 

AKO FUNGUJE ODPUDZOVAČ ZVIERAT

Tento jedinečný plašič využíva najmodernejšiu technológiu ultrazvukových frekvenčných signálov. Po stlačení tlačidla vydáva odpudzovač zvuk s premenlivou frekvenciou. Signály ovplyvňujú nervový systém zvierat. Vyvolávajú strach, úzkosť a nedostatok orientácie v teréne. Zvieratá radšej opustia tento priestor.

 

IDEÁLNE ZARIADENIE NA VÝCVIK PSOV

Elektronický trenažér slúži na vysielanie ultrazvukových vĺn, ktoré môžu počuť psy až do vzdialenosti 15 metrov. Ultrazvuk vysielaný zariadením upútava pozornosť psa a pomáha psovodovi zlepšiť správanie zvieraťa. Ideálny výcvikový prostriedok aj v prípade, že potrebujete odnaučiť štekať vášho psa.

 

MAXIMÁLNE EKOLOGICKÉ A HUMÁNNE RIEŠENIE

Za pomoci modernej technológie ultrazvukových frekvenčných signálov Vás dokáže toto zariadenie ochrániť bezhlučne a netoxicky. Zároveň je úplne bezpečné pre psov a mačky. Vydávaný zvuk je pre nich veľmi nepríjemný ale nijako im neublíži.

 ultrazvukovy-trener

VYKONNÁ LED BATERKA

Toto multifunkčné zariadenie má v sebe vstavané výkonné LED svietidlo, ktoré sa Vám určite hodí pri večerných prechádzkach a v zimných mesiacoch. Okrem zariadenia na vašu ochranu máte k dispozícii aj účinné LED osvetlenie.

 

NA AKÝKOĽVEK DRUH PSOV A MAČIEK

Vďaka vysokému rozsahu ultrazvukových vĺn je tento tréner a plašič vhodný pre všetky plemená psov a mačiek. Jeho využitie je nesmierne široké. Využijete ho v boji proti mačkám na vašom pozemku, voľne pohybujúcim sa psom, ale aj pri tréningu vášho psa.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Pri výrobe tohto pomocníka boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaný design, ktorý zabezpečí maximálnu funkčnosť a životnosť produktu. Máte istotu že ručný odpudzovač vám vydrží. 

 unikatny-prenosny-odpudzovac

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA 

 • Ultrazvukový odpudzovač, tréner psov
 • Bezpečné pre zvieratá a ľudí
 • Vydáva ultrazvuk s výkonom 150 dB, ktorý je pre ľudí takmer nepočuteľný
 • Slúži na pomoc pri výcviku psa
 • Používa sa na odplašenie psov
 • Vstavaná 2 LED baterka
 • Praktické pútko na zápästie
 • Tlačidlo na aktiváciu tréningových alebo odstrašujúcich funkcií
 • Napájanie: 1 x 6F22 9V batéria
 • Rozmery: 13 cm x 4 cm x 2,5 cm
 • Výrobok je certifikovaný CE
 • Modrá farba
 • *Variantu produktu posielame na základe našej skladovej dostupnosti.

 

NÁŠ TIP

 

APORTOVAČ

aportovač

Naši psí miláčikovia nám robia radosť toľkými vecami, že veľmi radi urobíme pre zmenu zasa radosť my im a vezmeme ich do parku, kde im hádžeme loptičku, aby sa poriadne prebehli. Ak nie ste zrovna šampión v hode, s týmto aportovačom sa ním stanete!

 

 

UNIKÁTNY VÝCVIKOVÝ OBOJOK PROTI ŠTEKANIU

 

obojok proti štekaniu

 

Spoznajte kvalitný obojok proti štekaniu, ktorý odnaučí vášho psa sústavnému štekaniu. Už žiadny nespokojní susedia, žiadne budenie v noci či nervozita z ustavične štekajúceho psíka.

 

 

SVIETIACI OBOJOK PRE PSA

 

svietiaci obojok pre psa

 

Nestresujte sa tým, že sa vám váš štvornohý miláčik stratí na prechádzke v temnom parku - kúpte mu svietiaci LED obojokObojok spoľahlivo ochráni vášho psa alebo mačku pred nepozornosťou vodičov. Navyše budete mať vášho štvornohého miláčika vždy na očiach. Vďaka dobrej svietivosti bude s týmto obojkom vidieť vášho psa až do vzdialenosti 400 metrov.  

 

 

UNIKÁTNE ŠPORTOVÉ BEŽECKÉ VODÍTKO

 

vodítko na behanie so psom - bežecké vodítko

 

Kvalitné vodítko na behanie so psom je jedinečná pomôcka pre každého športovca. Vďaka špeciálnej elastickej časti sa vodítko postupne napne tak, aby nedochádzalo k trhaniu, ťahaniu či zraneniam. Je dostatočne dlhé a pohodlné na používanie. Je určené na behanie, jazdu na bicykli, turistiku, vychádzky a iné príležitosti.

 

 

UNIKÁTNY ODPUDZOVAČ NA OBOJOK PROTI KLIEŠŤOM A BLCHÁM PRE MAČKY AJ PSOV

 

odpudzovač na bojok proti kliešťom a blchám pre mačky aj psov

 

Spoznajte tento výkonný odpudzovač, ktorý funguje ako dokonalý odpudzovač kliešťov a bĺch. Môžete ho pripevniť k akémukoľvek obojku a je určený pre všetkých psov aj mačky.

 

 

ELEKTRICKÝ VÝCVIKOVÝ OBOJOK PRE PSA

 

elektrický výcvikový obojok pre psa

 

Využite tento senzačný elektrický výcvikový obojok pre psa, ktorý je určený na spoľahlivý a efektívny tréning a výcvik vášho psa. Dosiahnete vynikajúce výsledky rýchlo a jednoducho.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: