Profesionálny odpudzovač na obojok proti kliešťom a blchám pre mačky aj psov

Kód: DS34554830
€23,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte tento výkonný odpudzovač, ktorý funguje ako dokonalý odpudzovač kliešťov a bĺch. Môžete ho pripevniť k akémukoľvek obojku a je určený pre všetkých psov aj mačky.

Za pomoci modernej technológie ultrazvukových frekvenčných signálov bezhlučne a netoxicky ochráni vášho miláčika pred kliešťami a blchami. Špeciálne ultrazvukové signály ovplyvňujú nervový systém tohto hmyzu. Vyvolávajú strach, úzkosť a nedostatok orientácie v teréne, čo vedie k opusteniu priestorov a dokonalej ochrane vášho zvieratka.

Jedinečný patentovaný dizanj zabezpečí, že odpudzovač je dokonale bezpečný, netoxický a neškodný pre mačky, psy, deti a dospelých. Špeciálne ultrazvukové vlny sú účinné iba na hmyz. Je to tak účinné, rýchle, jednoduché a pohodlné riešenie problému s kliešťami a blchami. 

Najkvalitnejšie materiály a patentovaná technológia výroby sú zárukou funkčnosti a životnosti produktu. Spoznajte inovatívny spôsob ochrany psov a mačiek. Moderná ultrasonická technológia Vám s tým pomôže.


NÁŠ TIP

DOPRAVA ZADARMO
Tu nájdete výhodné balenie Vodítko na behanie so psom + Svietiaci obojok pre psaku ktorému získavate DOPRAVU ZADARMO

Tu nájdete balíček 2ks vyčesávacích rukavíc srsti pre psov a mačky ku ktorému získavate DOPRAVU ZADARMO

Ak máte zvieracieho miláčika je pre Vás doslova nevyhnutnosťou tento samočistiaci odstraňovač chlpov. Ušetrí vám nervy, čas a peniaze.

Pre jednoduché a rýchle upratovanie je vhodný mop s rozprašovačom s ktorým ihneď upracete akýkoľvek neporiadok po vašom miláčikovi.

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNY ODPUDZOVAČ NA OBOJOK PROTI KLIEŠŤOM A BLCHÁM PRE MAČKY AJ PSOV

Hľadáte riešenie ako si poradiť s dotieravými blchami raz a navždy? Chcete zbaviť vášho miláčika kliešťov? Prinášame riešenie, ktoré vám s tým pomôže. Tento jedinečný odpudzovač je mimoriadne účinný no zároveň úplne bezpečný.

  • Ultrazvuková sonická technológia
  • Zmeňte obojok na silové pole odpudzujúce škodcov
  • Netoxické, bez chemikálií, bez jedu
  • Proti kliešťom, blchám a inému hmyzu

 

 odpudzovac-na-obojok-proti-kliestom

 

AKO FUNGUJE ODPUDZOVAČ KLIEŠŤOV A BĹCH

Tento jedinečný plašič využíva najmodernejšiu technológiu ultrazvukových frekvenčných signálov, ktoré bezhlučne a netoxicky dokážu ochrániť vaše zviera až v rozsahu 6m2.

Signály ovplyvňujú nervový systém hmyzu. Vyvolávajú strach, úzkosť a nedostatok orientácie v teréne. Škodce nezaútočia na vášho miláčika, práve naopak, snažia sa čo najrýchlejšie uniknúť.

Frekvenčné signály sú nepočuteľné ľuďom, psom a mačkám a nie je na nich preukázaný žiadny negatívny účinok. Neprodukuje žiadne známe rušenie, ktoré by bolo nebezpečné pre okolité el. prístroje.

 

MAXIMÁLNE EKOLOGICKÉ

Spoznajte maximálne ekologický spôsob odstránenia kliešťov a bĺch. Od teraz už nepotrebujete toxické prostriedky, ktoré škodia zdraviu. Jednoducho zapnite túto elektronickú jednotku a sledujte, ako za pomoci modernej technológie ultrazvukových frekvenčných signálov bezhlučne a netoxicky dokáže ochrániť vášho miláčika.

odpudzovac-na-obojok-jedinecny 

 

PRE VŠETKÝCH PSÍKOV A MAČKY

Od teraz sa už nemusíte báť, že odpudzujúci obojok nebude sedieť vášmu miláčikovi. Tento skvelý odpudzovač môžete umiestniť na každý obojok. Je vhodný pre veľkých aj malých psíkov a všetky mačky.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Pri výrobe tohto plašiča na obojok proti blchám a kliešťom boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaný design, ktorý zabezpečí maximálnu funkčnosť a životnosť produktu. Máte istotu že vám vydrží. 

 

 odpudzovac-na-obojok-proti-kliestom

 

 TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Účinný rozsah: cca. 3m
  • Nabíjanie: USB kábel
  • Doba pôsobenia: do 5 dní

 

NÁŠ TIP

 

APORTOVAČ

aportovač

Naši psí miláčikovia nám robia radosť toľkými vecami, že veľmi radi urobíme pre zmenu zasa radosť my im a vezmeme ich do parku, kde im hádžeme loptičku, aby sa poriadne prebehli. Ak nie ste zrovna šampión v hode, s týmto aportovačom sa ním stanete!

 

 

UNIKÁTNY VÝCVIKOVÝ OBOJOK PROTI ŠTEKANIU

 

obojok proti štekaniu

 

Spoznajte kvalitný obojok proti štekaniu, ktorý odnaučí vášho psa sústavnému štekaniu. Už žiadny nespokojní susedia, žiadne budenie v noci či nervozita z ustavične štekajúceho psíka.

 

 

SVIETIACI OBOJOK PRE PSA

 

svietiaci obojok pre psa

 

Nestresujte sa tým, že sa vám váš štvornohý miláčik stratí na prechádzke v temnom parku - kúpte mu svietiaci LED obojokObojok spoľahlivo ochráni vášho psa alebo mačku pred nepozornosťou vodičov. Navyše budete mať vášho štvornohého miláčika vždy na očiach. Vďaka dobrej svietivosti bude s týmto obojkom vidieť vášho psa až do vzdialenosti 400 metrov.  

 

 

UNIKÁTNE ŠPORTOVÉ BEŽECKÉ VODÍTKO

 

vodítko na behanie so psom - bežecké vodítko

 

Kvalitné vodítko na behanie so psom je jedinečná pomôcka pre každého športovca. Vďaka špeciálnej elastickej časti sa vodítko postupne napne tak, aby nedochádzalo k trhaniu, ťahaniu či zraneniam. Je dostatočne dlhé a pohodlné na používanie. Je určené na behanie, jazdu na bicykli, turistiku, vychádzky a iné príležitosti.

 

 

ELEKTRICKÝ VÝCVIKOVÝ OBOJOK PRE PSA

 

elektrický výcvikový obojok pre psa

 

Využite tento senzačný elektrický výcvikový obojok pre psa, ktorý je určený na spoľahlivý a efektívny tréning a výcvik vášho psa. Dosiahnete vynikajúce výsledky rýchlo a jednoducho.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: