Profesionálny odpudzovač zvierat

Kód: DS64144171
Akcia Tip
€40,99 / ks
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

 

 

Spoznajte tento výkonný plašič, ktorý dokonale odpudzuje mačky, psy, myši, líšky, veveričky, jelene, hraboše, vtáky a iné zvieratá.

Za pomoci modernej technológie ultrazvukových signálov v rozsahu zvuku s premenlivou frekvenciou bezhlučne a netoxicky odpudzuje zvieratá.

Citlivý snímač detekuje pohyb a púšťa ultrazvukový reproduktor, ktorý vydáva vysokofrekvenčné zvukové vlny, ktoré sú veľmi nepríjemné pre zvieratá. Signály ovplyvňujú ich nervový systém. Vyvolávajú strach, úzkosť a nedostatok orientácie v teréne, čo vedie k opusteniu priestorov.

Odpudzovač zvierat disponuje aj LED svetlami, ktoré efektívne odpudzujú diviaky, alebo kuny. Do vašej záhrady sa tak nedostane žiadne divé zviera.

Jedinečný patentovaný design zabezpečí, že plašič je dokonale bezpečný, netoxický a neškodný pre deti, ľudí a nijako neublíži ani zvieratám. Iba ich donúti opustiť chránené priestory.

Je to účinné, humánne, rýchle, jednoduché a pohodlné riešenie problému s nežiaducimi návštevníkmi. Odpudzovač je určený do záhrad, parkov, sadov, na polia, vinice, chalupy, do kempov a iné exteriéry.


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete výhodné 2-balenie odpudzovača myší, ku ktorému získavate DOPRAVU ZADARMO.

Tu ponúkame výhodné 2-balenie ultrazvukového odpudzovača vtákov za zvýhodnenú cenu.

Pozrite si tiež dalšie účinné plašiče a odpudzovače na rôzne druhy zvierat a hmyzu.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

SPOZNAJTE ÚČINNÝ ODPUDZOVAČ VŠETKÝCH ZVIERAT

Hľadáte riešenie, ako si poradiť s dotieravými návštevníkmi? Robí si susedova mačka, alebo pes z vášho anglického trávnika pred domom toaletu? Prinášame riešenie, ktoré vám pomôže s mačkami, psami, myšami, líškami, veveričkami, jeleňmi a inými zvieratami.

Tento jedinečný odpudzovač zvierat je mimoriadne účinný, no zároveň úplne bezpečný. 

 • Ultrazvuková sonická technológia
 • Silné blikajúce LED svetlá
 • Zmeňte svoju záhradu na silové pole odpudzujúce neželaných návštevníkov
 • Bezúdržbové zariadenie napájané solárnou energiou, alebo batériou
 • Netoxické, bez chemikálií, bez jedu
 • Najvýkonnejšie zariadenie s veľkým dosahom
 • Možnosť zapichnutia do zeme, zavesenia alebo pripevnenia na stenu

Profesionálny odpudzovač zvierat 

AKO FUNGUJE ODPUDZOVAČ ZVIERAT

Tento jedinečný plašič využíva najmodernejšiu technológiu ultrazvukových frekvenčných signálov, ktoré bezhlučne a netoxicky dokážu ochrániť vašu záhradu. Po zasunutí do zeme vydáva odpudzovač zvuk s premenlivou frekvenciou. Signály ovplyvňujú nervový systém zvierat. Vyvolávajú strach, úzkosť a nedostatok orientácie v teréne. Zvieratá radšej opustia tento priestor.

Silné blikajúce LED svetlá zároveň plašia aj väčšie zvieratá, ako napríklad diviaky. S týmto odpudzovačom zvierat získate istotu, že na váš pozemok nevstúpi žiadne zviera, ktoré patrí do lesa. 

 

MAXIMÁLNE EKOLOGICKÉ A HUMÁNNE RIEŠENIE

Spoznajte maximálne ekologický spôsob odplašenia nežiaducich zvierat. Od teraz už nepotrebujete toxické postreky, ani iné metódy. Jednoducho zapichnete tento plašič do zeme, alebo ho zaveste na požadované miesto a sledujte, ako pomáha vyhnať otravných návštevníkov z vašej záhrady! Za pomoci modernej technológie ultrazvukových frekvenčných signálov bezhlučne a netoxicky dokáže ochrániť váš pozemok.

 

 Profesionálny odpudzovač zvierat6

 

AKO SA ODPUDZOVAČ POUŽÍVA

Prístroj je bezúdržbové bezdrôtové zariadenie, odolné voči zmenám poveternostných podmienok a vode. Stačí ho zapichnúť do zeme na požadované miesto, alebo ho zavesiť napríklad na stenu a zapnúť, čím sa automaticky uvedie do činnosti. Takto poskytuje 24 hodinovú ochranu vašej záhrady.

 

KAM UMIESTNIŤ PLAŠIČ ZVIERAT

Plašič zvierat umiestnite kdekoľvek do záhrady, alebo do priestorov, ktoré potrebujete ochrániť, ako sú napríklad ovocné sady, lúky, farmy, alebo aj počas pobytu v kempe,  kde je vysoké riziko zvierat.

 

NA AKÝKOĽVEK DRUH ZVIERAT

Využitie tohto odpudzovača zvierat je nesmierne široké. Využijete ho v boji proti mačkám, psom, myšiam, potkanom, líškam, jeleňom, vtákom, ale aj inej divej zveri.

 Profesionálny odpudzovač zvierat8

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Pri výrobe tohto pomocníka proti zvieratám boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaný design, ktorý zabezpečí maximálnu funkčnosť a životnosť produktu. Máte istotu, že odpudzovač vám vydrží dlhú dobu. Odpudzovač je navyše vybavený kvalitnou batériou a solárnym panelom.

 

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Napájanie: solárne, sieťové
 • Materiál: ABS
 • Rozsah ultrazvuku: 13,5 - 45,5 kHz
 • Vstavaná batéria: 3 x 800 mAh
 • Uhol snímania: 110 stupňov
 • Dosah pohybového senzora: 8 - 10 metrov (v závislosti od veľkosti zvieraťa)
 • Vodotesnosť: IP55
 • Rozmery: 15 x 7 x 38 cm
 • Počet režimov: 5 (1: 13,5 kHz - 20 kHz na odpudzovanie zvierat, ako sú myši, potkany, psy, líšky atď. 2: 15,5 kHz - 25 kHz na odpudzovanie zvierat, ako sú mačky, mývaly, jazvece, skunky atď. 3: 25 kHz - 34,5 kHz na odpudzovanie zvierat, ako sú netopiere, vtáky, hlodavce atď. 4: Silné blikajúce svetlá na odpudzovanie zvierat, ako je mýval, diviak, kuna atď. 5: 13,5 kHz - 40 kHz - všetky vyššie uvedené + LED svetlá)

 

NÁŠ TIP

VÝKONNÝ VODNÝ ODPUDZOVAČ VTÁKOV, PSOV, MAČIEK A DIVOKEJ ZVERI

 

vodný odpudzovač vtákov, psov, mačiek a divokej zveri

 

Spoznajte tento výkonný vodný odpudzovač, ktorý dokonale odplaší vtáky, mačky, psy, myši, líšky a akúkoľvek divokú zver ako sú jelene, diviaky, kuny, veveričky a iné divoké zvieratá.

 

 

PROFESIONÁLNY ODPUDZOVAČ MAČIEK A PSOV

 

odpudzovač mačiek a psov

 

Spoznajte tento výkonný plašič, ktorý dokonale odpudzuje mačky, psy, myši, líšky, veveričky, jelene, hraboše a iné zvieratá.

 

 

PROFESIONÁLNY ODPUDZOVAČ MAČIEK A PSOV - PLAŠIČ ZVIERAT

odpudzovač mačiek a psov - plašič zvierat

Hľadáte riešenie ako si poradiť s dotieravými návštevníkmi? Prinášame riešenie, ktoré vám pomôže s mačkami, psami, myšami, líškami, veveričkami, jeleňmi a inými zvieratamiTento jedinečný odpudzovač je mimoriadne účinný no zároveň úplne bezpečný.

 

 

PROFESIONÁLNY ODPUDZOVAČ KÚN A MYŠÍ - PLAŠIČ NA BATÉRIE

 

odpudzovač kún a myší

 

Spoznajte tento výkonný plašič, ktorý dokonale odpudzuje kuny, myši, potkany, hraboše a iné zvieratá.

 

 

PROFESIONÁLNY ODPUDZOVAČ DIVOKEJ ZVERI - DIVIAKOV, JELEŇOV, LÍŠIEK A INÉ

 

odpudzovač divokej zveri - diviakov, jeleňov a líšiek

 

Spoznajte tento výkonný plašič, ktorý dokonale odpudzuje divokú zver ako sú jelene, diviaky, líšky, kuny, veveričky a iné divoké zvieratá.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: