Výkonný vodný odpudzovač vtákov, psov, mačiek a divokej zvery

Kód: DS92976066
€60,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

 

Spoznajte tento výkonný vodný odpudzovač, ktorý dokonale odplaší vtáky, mačky, psy, myši, líšky a akúkoľvek divokú zver ako sú jelene, diviaky, kuny, veveričky a iné divoké zvieratá.

Za pomoci modernej technológie pohybového senzoru infračervený snímač identifikuje pohyb zvieraťa a silným vodným prúdom ho zasiahne, čo ho okamžite odplaší.

Jedinečný patentovaný design zabezpečí, že plašič je dokonale bezpečný, netoxický a neškodný pre deti, dospelých a nijako neublíži ani zvieratám. Iba ich donúti opustiť chránené priestory.

Je to tak účinné, humánne, rýchle, jednoduché a pohodlné riešenie problému s nežiaducimi návštevníkmi. Odpudzovač je určený do záhrad, parkov, sadov, na polia, vinice, chalupy, do kempov, na ochranu jazierok, záhradiek a iné exteriéri.

Spoznajte toto najefektívnejšie riešenie na ochranu vašej záhrady. Vodný plašič zvierat je jednou z najúčinnejších a úplne bezpečných možností ako sa zbaviť nežiadúcich zvierat na vašom pozemku. 


NÁŠ TIP

Tu ponúkame široký výber odpudzovačov a plašičov na rôzne druhy zvierat a hmyzu.

Tu nájdete výhodné dvojbalenie odpudzovača myší, ku ktorému získavate DOPRAVU ZADARMO.

Tu nájdete účinnú ochranu pred vtáctvom: výhodné dvojbalenie plašiča vtákov s ktorým ušetríte.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

SPOZNAJTE ÚČINNÝ ODPUDZOVAČ DIVOKEJ ZVERI, MAČIEK, PSOV, VTÁKOV

Chcete ochrániť vaše jazierko s rybami pred mačkami kunami či vtákmi? Chcete zamedziť vstupu zvierat na vašu záhradku a ochrániť tak vašu úrodu? Neviete si poradiť s nechcenými zvieracími návštevníkmi na vašom pozemku?  Prinášame riešenie, ktoré vám pomôže s mačkami, psami, myšami, líškami, veveričkami, jeleňmi, diviakmi, vtákmi a inými zvieratami.

Tento jedinečný odpudzovač je mimoriadne účinný no zároveň úplne bezpečný. 

 • Vodný prúd s veľkým dosahom
 • Výkonný pohybový senzor
 • Bez údržbové zariadenie napájané solárnym panelom s dobíjateľnými batériami
 • Netoxické, bez chemikálií, bez jedu
 • Najvýkonnejšie zariadenie s veľkým dosahom  

 

 odpudzovac-divokej-zvery

AKO FUNGUJE ODPUDZOVAČ ZVIERAT?

Tento jedinečný plašič využíva najmodernejšiu technológiu pohybového snímača v kombinácii s vysokotlakovým vodným prúdom, ktoré dokážu bezhlučne a netoxicky ochrániť vašu záhradu. Potom ako snímač zaregistruje pohyb vyšle cielený vodný prúd, ktorý zasiahne neželaného návštevníka. Ten rýchlo opustí chránený priestor. Takto účinne zabráni vstupu zvierat na chránené územie. Naše zariadenie slúži ako nepretržitý odstrašujúci prostriedok.

 

MAXIMÁLNE EKOLOGICKÉ A HUMÁNNE RIEŠENIE

Spoznajte maximálne ekologický spôsob odplašenia nežiadúcich zvierat. Od teraz už nepotrebujete toxické postreky ani iné metódy. Jednoducho zapichnete tento plašič do zeme na požadované miesto a sledujte, ako pomáha vyhnať otravných návštevníkov z vašej záhrady! Za pomoci vysokotlakového vodného prúdu dokáže bezhlučne a netoxicky ochrániť váš pozemok.

 

AKO SA ODPUDZOVAČ POUŽÍVA?

Prístroj je bez údržbové bezdrôtové zariadenie, odolné voči zmenám poveternostných podmienok a vode. Stačí ho zapichnúť do zeme na požadované miesto, pripojiť hadicu s vodou a zapnúť. Vstavaný solárny panel nabíja batérie. Takto poskytuje 24 hodinovú ochranu vášho pozemku.

vodny-odpudzovac-vtakov,-divokej-zvery 

KDE UMIESTNIŤ PLAŠIČ?

Plašič umiestnite kdekoľvek na záhrade alebo v exteriérových priestorov ktoré potrebujete ochrániť napríklad na ovocné sady, lúky, farmy, ako aj počas cesty do kempu, v kempe,  kde je vysoké riziko zvierat.

 

NA AKÝKOĽVEK DRUH ZVIERAT

Využitie tohto  odpudzovača je nesmierne široké. Využijete ho v boji proti, vtákommačkám, psom, myšiam, potkanom, kunám, líškam, zajacom a iným nežiaducim návštevníkom.

  

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Pri výrobe tohto pomocníka proti zvieratám boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaný design, ktorý zabezpečí maximálnu funkčnosť a životnosť produktu. Máte istotu že odpudzovač vám vydrží. 

 odpudzovac-vtakov,divokej-zvery

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Netoxické a bez chemikálii
 • Dosah senzoru pohybu približne 10m
 • Účinná plocha 100 m2
 • Senzor pohybu
 • Na batérie / solárny panel
 • PIR senzor: uhol snímania 120°, cca.  10 m, n
 • Nastaviteľný dosah vodného prúdu: cca.  10 m v závislosti od tlaku vody,
 • Nastaviteľná hadicová prípojka: štandardný rýchloupínací systém
 • Použitie do exteriéru

 

NÁVOD NA POUŽITIE: Vodný odpudzovač


 

NÁŠ TIP 

PROFESIONÁLNY ODPUDZOVAČ ZVIERAT

odpudzovač zvierat

Spoznajte tento výkonný plašič, ktorý dokonale odpudzuje mačky, psy, myši, líšky, veveričky, jelene, hraboše, vtáky a iné zvieratá.

 

 

PROFESIONÁLNY ODPUDZOVAČ MAČIEK A PSOV

 

odpudzovač mačiek a psov

 

Spoznajte tento výkonný plašič, ktorý dokonale odpudzuje mačky, psy, myši, líšky, veveričky, jelene, hraboše a iné zvieratá.

 

 

PROFESIONÁLNY ODPUDZOVAČ MAČIEK A PSOV - PLAŠIČ ZVIERAT

odpudzovač mačiek a psov - plašič zvierat

Hľadáte riešenie ako si poradiť s dotieravými návštevníkmi? Prinášame riešenie, ktoré vám pomôže s mačkami, psami, myšami, líškami, veveričkami, jeleňmi a inými zvieratamiTento jedinečný odpudzovač je mimoriadne účinný no zároveň úplne bezpečný.

 

 

PROFESIONÁLNY ODPUDZOVAČ KÚN A MYŠÍ - PLAŠIČ NA BATÉRIE

 

odpudzovač kún a myší

 

Spoznajte tento výkonný plašič, ktorý dokonale odpudzuje kuny, myši, potkany, hraboše a iné zvieratá.

 

 

PROFESIONÁLNY ODPUDZOVAČ DIVOKEJ ZVERI - DIVIAKOV, JELEŇOV, LÍŠIEK A INÉ

 

odpudzovač divokej zveri - diviakov, jeleňov a líšiek

 

Spoznajte tento výkonný plašič, ktorý dokonale odpudzuje divokú zver ako sú jelene, diviaky, líšky, kuny, veveričky a iné divoké zvieratá.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: