Výkonný odstraňovač buriny z dlažby - čistič špár

Kód: DS81688999
€26,99 –4 %
odstranovac buriny z dlazby
€26,99 –4 % €25,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte profesionálny vytrhávač buriny z dlažby, ktorý vám mimoriadne uľahčí vytrhávanie buriny a maximálne skráti čas strávený vytrhávaním buriny.

Vďaka inovatívnemu dizajnu jednoduchým pohybom zaboríte ostrú čepeľ do špáry a jednoduchým pohybom sem a tam odstránite burinu aj s jej koreňmi.

Burinu vytrhávate v stoji bez zbytočného zohýbania. Takto šetrí nielen čas ale aj váš chrbát, ruky a kolená. Používa sa pohodlne a jednoducho a na vytrhávanie nie je potrebná sila, preto je zaradenie vhodné aj pre starších ľudí.

Toto zariadenie je určené pre údržbu okolo každého domu. Využijete ju na dlažby, chodníky, obrubníky, špáry pri dome a kdekoľvek, kde sa potrebujete rýchlo, pohodlne a účinne zbaviť buriny. Najkvalitnejšie materiály a patentovaná technológia výroby sú zárukou funkčnosti a životnosti produktu.


 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNY VYTRHÁVAČ BURINY

Nebaví Vás čistenie dlažby od otravnej buriny? Chcete skrátiť čas strávený jej čistením na minimum? Chcete sa buriny zbaviť aj s koreňmi a pritom nepoškodiť dlažbu? Práve pre vás prinášame tento jedinečný odstraňovač buriny, ktorý je nenahraditeľným pomocníkom. Vďaka patentovanému dizajnu a maximálnej kvalite sa jedná o prémiový produkt.

  • Pre najjednoduchšie vytrhávanie buriny
  • Burinu odstraňuje aj s koreňmi
  • Výrazne skracuje čas
  • Šetrí váš chrbát a ruky
  • Najkvalitnejšie materiály

 

odstranovac-buriny 

 

AKO VYTRHÁVAČ BURINY FUNGUJE?

Tento jedinečný vytrhávač buriny funguje dokonale vďaka prepracovanému dizajnu. Nasadíte ho na akúkoľvek rukoväť. Ostrú násadu zapichnete až ku koreňom. Následne jednoduchými pohybmi dopredu a dozadu prechádzate medzi dlažbou. Odstraňovač následne vyčistí špáru a odstráni burinu aj s koreňmi.

 

PRE NAJRÝCHLEJŠIE VYTRHÁVANIE BURINY

Ušetrite Váš drahocenný čas a zaobstarajte si tento jedinečný vytrhávač buriny. Behom chvíľky vytrhnete akúkoľvek burinu. Vaše chodníky budú dokonalé. Mimoriadne rýchle, efektívne a pohodlné riešenie ktoré výrazne skráti čas strávený vytrhávaním buriny.

 

ŽIADNY BOĽAVÝ CHRBÁT

Pri vytrhávaní buriny sa už nemusíte zohýbať. Od teraz môžete burinu vytrhávať pohodlne v stoji. Takto šetríte nielen vaše ruky ale aj váš chrbát.

unikatny-odstranovac-buriny 

ERGONOMICKÝ DIZAJN

Vytrhávač buriny bol navrhnutý s maximálnym dôrazom na ergonómiu pohybu, jednoduchosť a ľahkosť použitia. Práca s ním je nesmierne pohodlná a jednoduchá. Zariadenie je vhodné pre mužov aj ženy všetkých vekových kategórií. Násada nie je súčasťou balenia.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY PRE MAXIMÁLNU FUNKČNOSŤ

Vďaka použitiu vysoko kvalitných materiálov má tento vytrhávač buriny mimoriadnu životnosť a výnimočnú funkčnosť. Maximálna odolnosť materiálov umožňuje použitie na akúkoľvek burinu.


 

Ilustračné video: 


 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: