Výkonný odstraňovač buriny z dlažby - čistič špár

Kód: DS81688999
€26,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte profesionálny vytrhávač buriny z dlažby, ktorý vám mimoriadne uľahčí vytrhávanie buriny a maximálne skráti čas strávený vytrhávaním buriny.

Vďaka inovatívnemu dizajnu jednoduchým pohybom zaboríte ostrú čepeľ do špáry a jednoduchým pohybom sem a tam odstránite burinu aj s jej koreňmi.

Burinu vytrhávate v stoji bez zbytočného zohýbania. Takto šetrí nielen čas ale aj váš chrbát, ruky a kolená. Používa sa pohodlne a jednoducho a na vytrhávanie nie je potrebná sila, preto je zaradenie vhodné aj pre starších ľudí.

Toto zariadenie je určené pre údržbu okolo každého domu. Využijete ju na dlažby, chodníky, obrubníky, špáry pri dome a kdekoľvek, kde sa potrebujete rýchlo, pohodlne a účinne zbaviť buriny. Najkvalitnejšie materiály a patentovaná technológia výroby sú zárukou funkčnosti a životnosti produktu.


 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNY VYTRHÁVAČ BURINY

Nebaví Vás čistenie dlažby od otravnej buriny? Chcete skrátiť čas strávený jej čistením na minimum? Chcete sa buriny zbaviť aj s koreňmi a pritom nepoškodiť dlažbu? Práve pre vás prinášame tento jedinečný odstraňovač buriny, ktorý je nenahraditeľným pomocníkom. Vďaka patentovanému dizajnu a maximálnej kvalite sa jedná o prémiový produkt.

  • Pre najjednoduchšie vytrhávanie buriny
  • Burinu odstraňuje aj s koreňmi
  • Výrazne skracuje čas
  • Šetrí váš chrbát a ruky
  • Najkvalitnejšie materiály

 

odstranovac-buriny 

 

AKO VYTRHÁVAČ BURINY FUNGUJE?

Tento jedinečný vytrhávač buriny funguje dokonale vďaka prepracovanému dizajnu. Nasadíte ho na akúkoľvek rukoväť. Ostrú násadu zapichnete až ku koreňom. Následne jednoduchými pohybmi dopredu a dozadu prechádzate medzi dlažbou. Odstraňovač následne vyčistí špáru a odstráni burinu aj s koreňmi.

 

PRE NAJRÝCHLEJŠIE VYTRHÁVANIE BURINY

Ušetrite Váš drahocenný čas a zaobstarajte si tento jedinečný vytrhávač buriny. Behom chvíľky vytrhnete akúkoľvek burinu. Vaše chodníky budú dokonalé. Mimoriadne rýchle, efektívne a pohodlné riešenie ktoré výrazne skráti čas strávený vytrhávaním buriny.

 

ŽIADNY BOĽAVÝ CHRBÁT

Pri vytrhávaní buriny sa už nemusíte zohýbať. Od teraz môžete burinu vytrhávať pohodlne v stoji. Takto šetríte nielen vaše ruky ale aj váš chrbát.

unikatny-odstranovac-buriny 

ERGONOMICKÝ DIZAJN

Vytrhávač buriny bol navrhnutý s maximálnym dôrazom na ergonómiu pohybu, jednoduchosť a ľahkosť použitia. Práca s ním je nesmierne pohodlná a jednoduchá. Zariadenie je vhodné pre mužov aj ženy všetkých vekových kategórií. Násada nie je súčasťou balenia.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY PRE MAXIMÁLNU FUNKČNOSŤ

Vďaka použitiu vysoko kvalitných materiálov má tento vytrhávač buriny mimoriadnu životnosť a výnimočnú funkčnosť. Maximálna odolnosť materiálov umožňuje použitie na akúkoľvek burinu.


 

Ilustračné video: 


 

NÁŠ TIP

PRVOTRIEDNY VYSÁVAČ, DRVIČ A FÚKAČ LÍSTIA

 

záhradný vysávač, drvič a fúkač lístia

 

Objavte rýchly a jednoduchý spôsob, ako sa bez námahy zbaviť lístia vo svojej záhrade. Vysávač lístia nielen vysávaale aj drví a jednoduchou zmenou prevádzkového režimu získate aj výkonný fúkač lístia.

 

 

PRAKTICKÝ ZBERAČ LÍSTIA A TRÁVY

 

zberač lístia a trávy

 

Spoznajte vynikajúci zberač lístia a trávy a uľahčite si prácu v záhrade i v predzáhradke. Pohodlne a bezpečne odstránite kopy lístia i ostatného záhradného odpadu.

 

 

PRAKTICKÝ ZÁHRADNÝ KÔŠ  - VRECE NA LÍSTIE

 

záhradný kôš - vak na lístie

 

Vyskúšajte tento ohromný, praktický, záhradný kôš na lístie. Vmestíte do neho veľké množstvo lístia naraz, čo vám značne urýchli a uľahčí prácu na záhrade.

 

 

PRAKTICKÝ VYPAĽOVAČ BURINY

 

vypaľovač buriny

 

Spoznajte vynikajúci  vypaľovač buriny, ktorý vám pomôže udržiavať vaše chodníky vždy nádherne upravené, bez buriny. Ničenie buriny bude účinné, jednoduché a hlavne bez chemikálií, nepoškodíte si okolitú pôdu.

 

 

ROBUSTNÝ A ODOLNÝ PÔDNY VRTÁK DO ZEME

 

pôdny vrták do zeme

 

Spoznajte profesionálny pôdny vrták do zeme, ktorý Vám pomôže pohodlne, rýchlo a efektívne vyhĺbiť akúkoľvek dieru. Nezáleží na tom, či potrebujete zasadiť zeleninu, stromčeky, prevzdušniť pôdu, vykopať jamu na stĺpik s týmto vrtákom to hravo zvládnete.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: