DVOJBALENIE - Účinná pasca na kuny

Kód: DA45584226
€43,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte účinnú pascu na kuny, ktorá je ideálnym riešením, ako si poradiť s týmito škodcami. Vďaka nej bude odchyt rýchly, účinný a absolútne humánny.

Môžete ju použiť na farme, v dome, alebo kdekoľvek, kde vyčíňajú tieto neposlušné hlodavce. Bezpečná aj tam, kde sa nachádzajú domáce zvieratá a deti. Dá sa použiť v exteriéri aj interiéri.

Pasca je vybavená dvomi dvierkami, čo umožňuje prístup z oboch strán. Stačí ak do nej umiestnite potravu ako lákadlo pre kuny a rýchle zaklapnutie dvierok zabráni, aby zviera utieklo. Následne ho živé vypustíte späť do prírody.

Pasca má na vrchnej časti rúčku, s ktorou je prenášanie praktickejšie. Materiál nepodlieha korózii. Pasca sa dá jednoducho nastaviť a sklopiť pre pohodlné skladovanie.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

HUMÁNNA A ÚČINNÁ PASCA NA KUNY

Už vás nebudú obťažovať tieto na pohľad milé, ale dotieravé kuny a vy pritom nebudete mať výčitky týraním zvierat. Pasca dokáže odchytiť kuny absolútne humánnym a bezbolestným spôsobom a živé ich budete môcť vypustiť späť do prírody.

 

 unikatna-pasca-na-kuny

V INTERIÉRI AJ EXTERIÉRI

Pasca na kuny sa dá umiestniť kdekoľvek, kde vyčíňajú títo nepozvaní hostia. V interiéri domu, ale aj na dvore, alebo na farme. Je absolútne bezpečná. Nemusíte mať obavy, že sa v blízkosti nachádzajú ďalšie domáce zvieratá alebo deti.

 

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA

Pascu na kuny nastavíte jednoducho a rýchlo v priebehu niekoľkých minút. Silné pružinové dvierka umožnia prístup z oboch strán. Vy už len pridáte do pasce vhodné lákadlo v podobe potravy pre kuny a pascu umiestnite na príslušné miesto.

 

PRAKTICKÁ A ODOLNÁ

Materiál je z pozinkovanej ocele, ktorá nepodlieha korózii a preto je pasca vhodná aj do menej priaznivého počasia. Na vrchu pasce je umiestnená pevná rukoväť, vďaka ktorej ju budete ľahšie presúvať z miesta na miesto.

 

 ucinna-pasca-na-kuny

FUNKČNÝ MECHANIZMUS

Pružinové dvierka majú efektívny funkčný mechanizmus spúšťania. Sú vyrobené s citlivou spúšťou, ktorá pri sklopení nezraní zviera, ale dokáže ho uzavrieť v pasci tak, aby neutieklo.

 

ÚSPORNÉ SKLADOVANIE

Pascu na kuny je možné jednoduchým spôsobom zložiť a tak vám nezaberie žiadne miesto pri jej uskladnení. Rýchlo a ľahko sa čistí a vy ju tak môžete použiť zakaždým, keď to bude potrebné.

 

BEZPEČNOSŤ JE PRVORADÁ

Pasca na kuny je navrhnutá tak, aby bola bezpečná pre vás, aj pre odchytené zviera. Vnútorné steny pasce chránia pred zranením, čiže zviera sa v nej môže prirodzene pohybovať. Rukoväť taktiež minimalizuje kontakt so zverou počas prepravy.

 

 jedinecna-pasca-na-kuny

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Rozmery: 31 cm x11 cm x 11cm
  • Použitie: v interiéri aj exteriéri
  • Skladacia
  • Materiál: pozinkovaná oceľ
  • Obsahuje: 2 sklopné dvierka, miesto pre návnadu

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: