Profesionálny odpudzovač kún - plašič na batérie

Kód: DS52185716
€35,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte tento výkonný plašič, ktorý dokonale odpudzuje kuny, myši, potkany, hraboše a iné zvieratá.

Za pomoci modernej technológie ultrazvukových signálov v rozsahu zvuku s premenlivou frekvenciou bezhlučne a netoxicky odpudzuje kuny. Inštalácia je mimoriadne jednoduchá. Vďaka napájaniu z batérií ho môžete využiť kdekoľvek.

Zariadenie v pravidelných intervaloch púšťa ultrazvukový reproduktor, ktorý vydáva vysokofrekvenčné zvukové vlny, ktoré sú veľmi nepríjemné pre kuny a iné hlodavce. Signály ovplyvňujú ich nervový systém. Vyvolávajú strach, úzkosť a nedostatok orientácie v teréne, čo vedie k opusteniu priestorov.

Jedinečný patentovaný design zabezpečí, že plašič je dokonale bezpečný, netoxický a neškodný pre deti ľudí a nijako neublíži ani zvieratám. Iba ich donúti opustiť chránené priestory. Vďaka automatickej premenlivej frekvencii si zviera nemôže zvyknúť na zvuk.

Je to tak účinné, humánne, rýchle, jednoduché a pohodlné riešenie problému s nežiaducimi návštevníkmi. Odpudzovač je určený do áut, karavanov, domov, garáží, stodôl kempov a do iných interiérov.

Spoznajte toto najefektívnejšie riešenie na ochranu vášho auta či domu. Ultrazvuková sonická technológia je jednou z najúčinnejších a úplne bezpečných možností ako sa zbaviť nežiaducich kún a iných hlodavcov.


NÁŠ TIP

Tu ponúkame dalšie účinné plašiče a odpudzovače na rôzne druhy zvierat a hmyzu. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

SPOZNAJTE ÚČINNÝ ODPUDZOVAČ KÚN A HLODAVCOV

Hľadáte riešenie ako si poradiť s dotieravými návštevníkmi? Kuny vám rozhrýzajú káble a hadičky v aute? Zbavte sa ich, kým nedôjde k najhoršiemu. Prinášame riešenie, ktoré vám pomôže s kunami, potkanmi a inými hlodavcami.

Tento jedinečný odpudzovač je mimoriadne účinný no zároveň úplne bezpečný. 

  • Ultrazvuková sonická technológia
  • Zmeňte svoje auto, či dom v silové pole odpudzujúce neželaných návštevníkov
  • Bez údržbové zariadenie napájané batériami
  • Netoxické, bez chemikálií, bez jedu
  • Najvýkonnejšie zariadenie s veľkým dosahom

 

 unikatny-plasic-kun

 

AKO FUNGUJE ODPUDZOVAČ KÚN

Tento jedinečný plašič využíva najmodernejšiu technológiu ultrazvukových frekvenčných signálov, ktoré bezhlučne a netoxicky dokážu ochrániť vaše auto, dom, garáž, chalupu a iné. Po zapnutí vydáva odpudzovač zvuk s premenlivou frekvenciou. Signály ovplyvňujú nervový systém zvierat. Vyvolávajú strach, úzkosť a nedostatok orientácie v teréne. Zvieratá radšej opustia tento priestor.

 

MAXIMÁLNE EKOLOGICKÉ A HUMÁNNE RIEŠENIE

Spoznajte maximálne ekologický spôsob odplašenia nežiadúcich zvierat. Od teraz už nepotrebujete toxické postreky ani iné metódy. Jednoducho zapnite tento plašič, položte a pripevnite na požadované miesto a sledujte, ako pomáha vyhnať otravných návštevníkov! Za pomoci modernej technológie ultrazvukových frekvenčných signálov bezhlučne a netoxicky dokáže ochrániť vaše auto.

 

 profesionalny-odpudzovac-kun

 

AKO SA ODPUDZOVAČ POUŽÍVA

Prístroj je bezúdržbové bezdrôtové zariadenie, odolné voči zmenám poveternostných podmienok. Stačí ho pripevniť na požadované miesto, alebo ho zavesiť napríklad na stenu a zapnúť, čím sa automaticky uvedie do činnosti. Nie je potrebné žiadne prepájanie ani napájanie na batériu auta. Takto poskytuje 24 hodinovú ochranu. Vďaka nízkej spotrebe energie vydržia batérie približne 6 mesiacov.

 

NA RÔZNE DRUHY ZVIERAT

Využitie tohto prenosného  odpudzovača je nesmierne široké. Aj keď je primárne určené na boj proti kunám, je účinné aj proti potkanom, myšiam a iným hlodavcom.

 jedinecny-plasic-kun

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Pri výrobe tohto pomocníka proti kunám boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaný dizajn, ktorý zabezpečí maximálnu funkčnosť a životnosť produktu. Máte istotu že odpudzovač vám vydrží. Odpudzovač je navyše vyrobený z recyklovateľných materiálov.

 

Návod na použitie: Odpudzovač kún CZ - SK


 

NÁŠ TIP

VÝKONNÝ VODNÝ ODPUDZOVAČ VTÁKOV, PSOV, MAČIEK A DIVOKEJ ZVERI

 

vodný odpudzovač vtákov, psov, mačiek a divokej zveri

 

Spoznajte tento výkonný vodný odpudzovač, ktorý dokonale odplaší vtáky, mačky, psy, myši, líšky a akúkoľvek divokú zver ako sú jelene, diviaky, kuny, veveričky a iné divoké zvieratá.

 

 

PROFESIONÁLNY ODPUDZOVAČ ZVIERAT

odpudzovač zvierat

Spoznajte tento výkonný plašič, ktorý dokonale odpudzuje mačky, psy, myši, líšky, veveričky, jelene, hraboše, vtáky a iné zvieratá.

 

 

PROFESIONÁLNY ODPUDZOVAČ MAČIEK A PSOV

 

odpudzovač mačiek a psov

 

Spoznajte tento výkonný plašič, ktorý dokonale odpudzuje mačky, psy, myši, líšky, veveričky, jelene, hraboše a iné zvieratá.

 

 

PROFESIONÁLNY ODPUDZOVAČ MAČIEK A PSOV - PLAŠIČ ZVIERAT

odpudzovač mačiek a psov - plašič zvierat

Hľadáte riešenie ako si poradiť s dotieravými návštevníkmi? Prinášame riešenie, ktoré vám pomôže s mačkami, psami, myšami, líškami, veveričkami, jeleňmi a inými zvieratamiTento jedinečný odpudzovač je mimoriadne účinný no zároveň úplne bezpečný.

 

 

PROFESIONÁLNY ODPUDZOVAČ DIVOKEJ ZVERI - DIVIAKOV, JELEŇOV, LÍŠIEK A INÉ

 

odpudzovač divokej zveri - diviakov, jeleňov a líšiek

 

Spoznajte tento výkonný plašič, ktorý dokonale odpudzuje divokú zver ako sú jelene, diviaky, líšky, kuny, veveričky a iné divoké zvieratá.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: