Profesionálny odpudzovač myší, potkanov, hlodavcov a hmyzu

Kód: DS20525096
€31,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte tento výkonný plašič, ktorý dokonale odpudzuje myši, potkany a hlodavce.

Za pomoci modernej technológie ultrazvukových frekvenčných signálov bezhlučne a netoxicky ochráni veľkú plochu. Signály ovplyvňujú nervový systém hmyzu a hlodavcov. Vyvolávajú strach, úzkosť a nedostatok orientácie v teréne, čo vedie k opusteniu priestorov.

Jedinečný patentovaný design zabezpečí, že plašič je dokonale bezpečný, netoxický a neškodný pre deti, dospelých, mačky aj psy. Je to tak účinné, rýchle, jednoduché a pohodlné riešenie problému s nežiadúcimi návštevníkmi. Hodí sa do bytov, domov, pivníc, internátov, garáží a iných interiérov.

Spoznajte toto najefektívnejšie riešenie na ochranu vašej domácnosti. Elektromagnetická sonická technológia je jednou z najúčinnejších a úplne bezpečných možností ako sa zbaviť nežiaducich hlodavcov.


DOPRAVA ZADARMO
Tu nájdete výhodné dvojbalenie odpudzovača myší, ku ktorému získavate DOPRAVU ZADARMO.

Tu nájdete účinnú ochranu pred vtáctvom: výhodné dvojbalenie plašiča vtákov s ktorým ušetríte.

Praktické dvojbalenie vykonných batérií typu C objednáte tu.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

SPOZNAJTE ÚČINNÝ ODPUDZOVAČ HLODAVCOV

Hľadáte riešenie ako si poradiť s dotieravými hlodavcami raz a navždy? Chcete sa zbaviť dotieravých pavúkov v pivnici či na povale? Prinášame riešenie, ktoré vám pomôže s myšami, potkanmi, pavúkmi a ostatnými hlodavcami, či hmyzom. Tento jedinečný odpudzovač je mimoriadne účinný no zároveň úplne bezpečný.

  • Ultrazvuková sonická technológia
  • Zmeňte svoj domov na silové pole odpudzujúce škodcov
  • Nočné svetlo a bočné napájanie
  • Netoxické, bez chemikálií, bez jedu
  • Pre myši, potkany a iné hlodavce

profesionalny-odpudzovac-potkanov 

 AKO FUNGUJE ODPUDZOVAČ HLODAVCOV

Tento jedinečný plašič využíva najmodernejšiu technológiu ultrazvukových frekvenčných signálov, ktoré bezhlučne a netoxicky dokážu ochrániť veľkú plochu.

Signály ovplyvňujú nervový systém hmyzu a hlodavcov. Vyvolávajú strach, úzkosť a nedostatok orientácie v teréne. Po niekoľkých dňoch škodci opustia tento priestor.

Frekvenčné signály sú nepočuteľné ľuďom, psom a mačkám a nie je na nich preukázaný žiadny negatívny účinok. Neprodukuje žiadne známe rušenie, ktoré by bolo nebezpečné pre okolité el. prístroje . Plašič sa neodporúča, pokiaľ máte škrečka, či iné domáce hlodavce.

 

MAXIMÁLNE EKOLOGICKÉ

Spoznajte maximálne ekologický spôsob odstránenia hlodavcov a hmyzu z vášho domova. Od teraz už nepotrebujete toxické postreky ktoré škodia vášmu zdraviu. Jednoducho vložte 4 batérie typu C - Nájdete tu!!! a zapnite túto elektronickú jednotku a sledujte, ako pomáha vyhnať otravných škodcov z vášho domu! Za pomoci modernej technológie elektromagnetických frekvenčných signálov bezhlučne a netoxicky dokáže ochrániť veľkú plochu.

odpudzovac-mysi,potkanov,hlodavcov 

KDE UMIESTNIŤ PLAŠIČ

Plašič umiestnite kdekoľvek do interiérových priestorov ktoré potrebujete ochrániť. Je ideálny do pivníc, na povaly, do garáží, kuchýň, izieb, kancelárií, skladov, internátov a všade, kde si potrebujete poradiť s hlodavcami či hmyzom.

 

NA AKÝKOĽVEK DRUH HLODAVCOV

Využitie tohto elektrického odpudzovača je nesmierne široké. Využijete ho v boji proti myšiam, potkanom a iným hlodavcom. Je  účinný aj proti pavúkom, švábom a inému lezúcemu hmyzu. Hmyzu a hlodavcov vás rýchlo a pohodlne zbavia špeciálne ultrazvukové frekvenčné vlny.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Pri výrobe tohto pomocníka proti hmyzu boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaný design, ktorý zabezpečí maximálnu funkčnosť a životnosť produktu. Máte istotu že odpudzovač vám vydrží. 

 

 Odpudzovac-mysi-a-potkanov

 TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA:

  • bezpečné pre ľudí a zvieratá
  • prístroj je napájaný batériami 4 x C 
  • Vyrobené v Nemecku

 

Návod na použitie: Odpudzovač myší SK-CZ


 

NÁŠ TIP

ÚČINNÝ ODPUDZOVAČ HADOV, MRAVCOV, KRTKOV A HLODAVCOV

odpudzovač hadov, mravcov a hlodavcov

Spoznajte tento výkonný odpudzovač, ktorý dokonale odpudzuje hady, mravce, krtkov, hraboše, myši, potkany, a iný lezúci hmyz. Pomôže dokonca aj proti vtákom ako účinná ochrana úrody.

 

 

ODPUDZOVAČ HADOV, MRAVCOV, KRTKOV A HLODAVCOV

odpudzovač hadov, mravcov, krtkov a hrabošov

Spoznajte tento výkonný odpudzovač, ktorý dokonale odpudzuje hady, mravce, krtkov, hraboše, myši, potkany, a iný lezúci hmyz.

 

 

ÚČINNÝ ODPUDZOVAČ KRTKOV A HLODAVCOV

odpudzovač krtkov a hrabošov

Spoznajte tento výkonný plašič, ktorý dokonale odpudzuje krtkov, hraboše, myši, potkany, a iné hlodavce.

 

 

EXTERIÉROVÝ ODPUDZOVAČ MYŠÍ, POTKANOV, HLODAVCOV A HMYZU

exteriérový odpudzovač hlodavcov a hmyzu

Spoznajte tento výkonný plašič, ktorý dokonale odpudzuje myši, potkany a hlodavce. Zariadenie je vodeodolné s ochranou IP 54, preto sa hodí na exteriérové odpudzovanie hlodavcov.

 

 

ODPUDZOVAČ DIVOKEJ ZVERI, MAČIEK, PSOV, VTÁKOV

odpudzovač divokej zveri, psov, mačiek a vtákov

Spoznajte tento výkonný plašič, ktorý dokonale odpudzuje divokú zver ako sú jelene, diviaky, líšky, kuny, veveričky a iné divoké zvieratá. Je tiež určený na plašenie psov, mačiek ale aj rôzne druhy vtákov.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: