Profesionálny odpudzovač myší, potkanov, hlodavcov a hmyzu

Kód: DS38251205
€18,99 –16 % €15,97 / ks
Skladom (> 5 ks)

 

Spoznajte tento výkonný plašič, ktorý dokonale odpudzuje myši, potkany, hlodavce, šváby, pavúky ale aj väčšinu ostatného hmyzu.

Za pomoci modernej technológie elektromagnetických frekvenčných signálov bezhlučne a netoxicky ochráni plochu o veľkosti do 200 m². Signály ovplyvňujú nervový systém hmyzu a hlodavcov. Vyvolávajú strach, úzkosť a nedostatok orientácie v teréne, čo vedie k opusteniu priestorov.

Jedinečný patentovaný design zabezpečí, že plašič je dokonale bezpečný, netoxický a neškodný pre deti, dospelých, mačky aj psy. Je to tak účinné, rýchle, jednoduché a pohodlné riešenie problému s nežiadúcimi návštevníkmi. Hodí sa do bytov, domov, pivníc, internátov, garáží a všade kde je klasická zásuvka.

Spoznajte toto najefektívnejšie riešenie na ochranu vašej domácnosti. Elektromagnetická sonická technológia je jednou z najúčinnejších a úplne bezpečných možností ako sa zbaviť nežiaducich hlodavcov alebo hmyzu.


DOPRAVA ZADARMO
Tu nájdete výhodné dvojbalenie odpudzovača myší, ku ktorému získavate DOPRAVU ZADARMO.

Tu nájdete účinnú ochranu pred vtáctvom: výhodné dvojbalenie plašiča vtákov s ktorým ušetríte.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

SPOZNAJTE ÚČINNÝ ODPUDZOVAČ HLODAVCOV A HMYZU

Hľadáte riešenie ako si poradiť s dotieravými hlodavcami raz a navždy? Chcete sa zbaviť dotieravých pavúkov v pivnici či na povale? Prinášame riešenie, ktoré vám pomôže s myšami, potkanmi, pavúkmi a ostatnými hlodavcami, či hmyzom. Tento jedinečný odpudzovač je mimoriadne účinný no zároveň úplne bezpečný.

  • Elektromagnetická sonická technológia
  • Zmeňte svoj domov na silové pole odpudzujúce škodcov
  • Nočné svetlo a bočné napájanie
  • Netoxické, bez chemikálií, bez jedu
  • Pre hlodavce, šváby, mravce, pavúky a iné

 profesionalny-odpudzovac_1

 AKO FUNGUJE ODPUDZOVAČ HLODAVCOV A HMYZU

Tento jedinečný plašič využíva najmodernejšiu technológiu elektromagnetických frekvenčných signálov, ktoré bezhlučne a netoxicky dokážu ochrániť plochu o veľkosti do 200 m².

Signály ovplyvňujú nervový systém hmyzu a hlodavcov. Vyvolávajú strach, úzkosť a nedostatok orientácie v teréne. Po niekoľkých dňoch škodci opustia tento priestor.

Jednoducho zapojte jednotku do sieťovej zásuvky a elektromagnetická zvuková technológia preniká cez steny, aby chránila jedno poschodie priemernej veľkosti  max 200 m².

Frekvenčné signály sú nepočuteľné ľuďom, psom a mačkám a nie je na nich preukázaný žiadny negatívny účinok. Neprodukuje žiadne známe rušenie, ktoré by bolo nebezpečné pre okolité el. prístroje . Plašič sa neodporúča, pokiaľ máte škrečka, či iné domáce hlodavce.

 

MAXIMÁLNE EKOLOGICKÉ

Spoznajte maximálne ekologický spôsob odstránenia hlodavcov a hmyzu z vášho domova. Od teraz už nepotrebujete toxické postreky ktoré škodia vášmu zdraviu. Jednoducho pripojte túto elektronickú jednotku do štandardnej elektrickej zásuvky a sledujte, ako pomáha vyhnať otravných škodcov z vášho domu! Za pomoci modernej technológie elektromagnetických frekvenčných signálov bezhlučne a netoxicky dokáže ochrániť plochu o veľkosti do 200 m².

 

AKO SA ODPUDZOVAČ POUŽÍVA

Prístroj postačuje zasunúť do elektrickej zásuvky, čím sa automaticky uvedie do činnosti. Prístroj má  vstavané pomocné nočné LED svetlo, ktoré možno zapnúť alebo vypnúť pomocou tlačidla na kryte.

 

profesionalny-odpudzovac-hmyzu 

KDE UMIESTNIŤ PLAŠIČ

Plašič umiestnite kdekoľvek do interiérových priestorov ktoré potrebujete ochrániť. Je ideálny do pivníc, na povaly, do garáží, kuchýň, izieb, kancelárií, skladov, internátov a všade, kde si potrebujete poradiť s hlodavcami či hmyzom.

 

NA AKÝKOĽVEK DRUH HLODAVCOV A HMYZU

Využitie tohto elektrického odpudzovača je nesmierne široké. Využijete ho v boji proti myšiam, potkanom a iným hlodavcom. Je nesmierne účinný aj proti pavúkom, švábom a inému lezúcemu či lietajúcemu hmyzu. Hmyzu a hlodavcov vás rýchlo a pohodlne zbavia špeciálne elektromagnetické frekvenčné vlny.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Pri výrobe tohto pomocníka proti hmyzu boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaný design, ktorý zabezpečí maximálnu funkčnosť a životnosť produktu. Máte istotu že odpudzovač vám vydrží. Odpudzovač je navyše vybavený nočným svetlom, ktoré zapnete pomocou tlačidla.

 

profesionalny-odpuzovac-mysi,-potkanov 

 

 TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA:

  • bezpečné pre ľudí a zvieratá
  • prístroj je napájaný zo sieťovej zásuvky 230V
  • má vstavanú nočnú lampu s vypínačom

 

Rozmery: 10 cm x 6 cm x 7 cm

Výrobok má certifikát CE

Farba: biela


 

VAŠE SKÚSENOSTI

hviezdy-icon 

"Účinnosť tejto veci ma prekvapila. Žijeme v rodinnom dome a často sme mali neželaných návštevníkov, či už myši, pavúky alebo iný hmyz, najmä v pivnice či povale. Toto leto sme používali tento odpudzovač a myši žiadne ani hmyz."

PETER P.

hviezdy-icon 

"Dobrý produkt za férovú cenu. Odporúčam."

JURAJ S:

hviezdy-icon 

"Zdá sa úplne neuveriteľné, aké je toto riešenie účinné. Funguje to."

JÁN B.


 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: