Vysokoúčinný elektrický a ultrazvukový plašič kún do auta

Kód: DS37153686
€39,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte prvotriedny plašič kún do auta, ktorý sa postará o efektívnu ochranu motorového priestoru. Funguje proti kunám, myšiam a iným hlodavcom, ktoré sa radi ukrývajú pod kapotou auta.

Chráňte svoje auto trojnásobnou silou. Tento plašič kún využíva na plašenie ultrazvuk, svetlo a elektrické šoky, ktoré prinútia opustiť priestor aj tých najtvrdohlavejších škodcov. 

Plašič vysiela ultrazvukové vlny až do vzdialenosti 5 metrov a pravidelne mení ich frekvenciu, čím zvyšuje svoju efektivitu. 

Elektrický a ultrazvukový plašič kún funguje na batérie, takže jeho inštalácia vám zaberie len pár minút. Určite vás poteší aj nízka spotreba energie, ktorá zabezpečí prevádzku zariadenia až na 1 rok.


 

NÁŠ TIP

Prezrite si našu ponuku odpudzovačov a pascí a zbavte sa nežiaducích zvierat a hmyzu.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

JEDINEČNÝ ELEKTRICKÝ A ULTRAZVUKOVÝ PLAŠIČ KÚN

Už vás unavujú neustále návštevy autoservisu za účelom výmeny poškodených káblov a hadičiek? Okrem toho, že je táto záležitosť nákladná, zaberie vám aj čas, ktorý by ste mohli stráviť príjemnejšie. 

Elektrický a ultrazvukový plašič kún do auta vás týchto starostí zbaví rýchlo a jednoducho. 

 • Odpudzuje kuny, myši, potkany a iné hlodavce
 • Na plašenie využíva ultrazvuk, svetlo a elektrický šok
 • Ultrazvukové vlny majú dosah až 5 metrov
 • Funguje na batérie a má výdrž až 12 mesiacov
 • Jednoducho sa inštaluje

 

Jedinečný plašič na kuny

SILA ULTRAZVUKU

Objavte jedinečnú moc, ktorú tento plašič kún získal vďaka ultrazvuku. Vysiela ultrazvukové vlny s frekvenciou 12 - 23 kHz, ktoré nie sú počuteľné pre ľudí, no u zvierat vyvoláva strach, preto radšej opustia chránený priestor. 

 

DOSAH AŽ 5 METROV

Ultrazvukový plašič kún má dosah až 5 metrov. Dokonalú ochranu vozidla zabezpečuje aj pomocou premenlivej frekvencie ultrazvuku a 35 sekundových intervalov (5 sekúnd je zapnutý, 30 sekúnd vypnutý), takže si zvieratá na tento zvuk nezvyknú.

 

ÚČINNÉ ELEKTROŠOKY

Ďalšou efektívnou zbraňou plašiča kún sú elektrické šoky. Zariadenie disponuje 3 kontaktnými platňami, ktoré pri dotyku vydávajú elektrický šok. Ten je síce bolestivý, no zvieraťu nespôsobí žiadne zranenie.  

 

Elektrický a ultrazvukový plašič kún

 

ODSTRAŠUJÚCE ZÁBLESKY LED SVETLA

Trojicu najúčinnejších spôsobov plašenia zvierat uzatvára silné LED svetlo, ktoré sa zapne pri spustení elektrického šoku. Ultrazvukový plašič kún 4 - krát zabliká, čím dá zvieraťu jasne najavo, že má odísť. 

 

BEZ ZDROJA ELEKTRICKEJ ENERGIE

Jedinečný ultrazvukový plašič kún do auta funguje na batérie. Jeho inštalácia je tak absolútne jednoduchá, a keďže má veľmi nízku spotrebu energie, výdrž batérií sa môže vyšplhať až na 1 rok, čo je skutočne obdivuhodné. 

 

NIELEN DO AUTA

Udržte kuny a iné hlodavce v bezpečnej vzdialenosti od svojej garáže, domu, stodoly alebo pivnice. Elektrický a ultrazvukový plašič kún stopercentne splní svoju úlohu v akomkoľvek krytom priestore

 

Odolný elektrický a ultrazvukový plašič kún do auta

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Napájanie: 4 x AAA micro 1,5V (batérie nie sú súčasťou produktu)
 • Frekvencia: 12 - 23 kHz
 • Interval: zapnutý - 5 sekúnd, vypnutý - 30 sekúnd
 • Výstupné napätie: 300 VDC
 • Dosah: 5 m
 • Rozmery: 10,5 x 8,5 x 4 cm

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: