AC adaptéry

NABÍJAČKY NA DOSAH

Už vás nebaví nosiť so sebou viacero nabíjačiek pre rôzne notebooky? Nehľadajte ďalej a prezrite si náš výber výkonných univerzálnych sieťových adaptérov pre váš notebook.

Naše sieťové adaptéry sú navrhnuté tak, aby fungovali so širokou škálou značiek a modelov notebookov a poskytovali spoľahlivé a efektívne nabíjanie pre všetky vaše zariadenia. Vďaka vysokému výstupnému výkonu si môžete byť istí, že váš notebook sa nabije rýchlo a efektívne, takže sa môžete okamžite vrátiť k práci alebo zábave.


 

Najpredávanejšie

adapter pre notebook
 
€19,99
vykonna nabijacka na notebook
 
€19,99
2 položiek celkom

Cena

1920
11920
vykonna nabijacka na notebook
€19,99

    Spoznajte túto výkonnú univerzálnu nabíjačku na notebook, ktorá Vám umožní napájať rôzne notebooky pomocou jednej nabíjačky. Zdroj má prepäťovú ochranu, ktorá chráni...

DS56350784
adapter pre notebook
€19,99

  Objavte jedinečný spôsob, ako zostať stále online. S univerzálnym adaptérom pre notebook vás už vybitá batéria neprekvapí ani v aute. Je ideálnym spoločníkom na cestách,...

DS85177488

Naše sieťové adaptéry sú tiež vyrobené tak, aby vydržali, s odolnými materiálmi a pokročilými bezpečnostnými prvkami, ktoré chránia pred prebíjaním, prehriatím a skratom. Navyše sú naše adaptéry navrhnuté tak, aby boli kompaktné a ľahké, takže ich môžete ľahko nosiť so sebou na cestách.

Či už ste študent, profesionál alebo príležitostný používateľ, naše výkonné univerzálne sieťové adaptéry sú dokonalým riešením, ako udržať váš notebook nabitý a pripravený na prácu. Vďaka širokej ponuke možností napájania si môžete vybrať adaptér, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám a rozpočtu.