Ovladače pre mobilné telefóny

VYSOKOKVALITNÉ OVLÁDAČE

Vitajte v našom online obchode, ktorý je najlepším miestom, kde nájdete vysokokvalitné ovládače určené špeciálne pre mobilné telefóny. Sme hrdí na to, že ponúkame široký výber špeciálnych gamepadov, ktoré pozdvihnú váš zážitok z mobilného hrania na novú úroveň. Či už ste príležitostný hráč, alebo zanietený nadšenec, náš sortiment ovládačov je prispôsobený tak, aby spĺňal všetky vaše herné potreby.

V rýchlom svete mobilných hier je nevyhnutné mať presné ovládanie a plynulé hranie. Naše špeciálne gamepady sú starostlivo vytvorené s ergonomickým dizajnom a pokročilými funkciami, aby vám poskytli maximálnu hernú výhodu. Rozlúčte sa s nepohodlným ovládaním pomocou dotykovej obrazovky a privítajte presnosť a pohodlie našich ovládačov pre mobilné telefóny.


 

Najpredávanejšie

gamepad
Špeciálny gamepad na mobil
Skladom (>5 ks)
DS63604760
 
€20,99
1 položiek celkom

Cena

2021
12021
gamepad
€20,99

    Vyskúšajte špeciálny gamepad na mobil a užite si excelentný zážitok z hry kedykoľvek a kdekoľvek. Praktickým držiakom na telefón dokážete upevniť váš smartfón priamo na...

DS63604760

Naše ovládače sú kompatibilné s rôznymi mobilnými zariadeniami vrátane smartfónov so systémom iOS aj Android. Vďaka jednoduchým možnostiam pripojenia a bezproblémovému nastaveniu budete pripravení ponoriť sa do svojich obľúbených hier v priebehu niekoľkých minút. Stačí ovládač pripojiť k mobilnému telefónu prostredníctvom rozhrania Bluetooth alebo káblového pripojenia a ste pripravení ovládnuť hernú arénu.

To, čo naše gamepady odlišuje, sú ich inovatívne funkcie a vlastnosti. Mnohé z našich ovládačov sú vybavené citlivými analógovými páčkami, citlivými tlačidlami a ergonomickými rukoväťami, ktoré vám umožnia bez námahy manévrovať v akejkoľvek hre. S našimi gamepadmi zažijete na svojom mobilnom zariadení vzrušenie z hrania ako na konzole, pretože ponúkajú úroveň ovládania, ktorá sa vyrovná tradičným herným konzolám.