Tlačiarne

JEDINEČNÝ VÝBER PRENOSNÝCH MINITLAČIARNÍ

Vitajte v našom online obchode, kde nájdete širokú ponuku tlačiarní, ktoré vyhovujú vašim potrebám. Sme hrdí najmä na to, že ponúkame jedinečný výber prenosných minitlačiarní, ktoré sú ideálne pre tých, ktorí vyžadujú kompaktné a pohodlné tlačové riešenia. Či už ste profesionál na cestách alebo študent, ktorý potrebuje prenosnú možnosť tlače, naše minitlačiarne sú navrhnuté tak, aby spĺňali vaše požiadavky.

To, čo naše prenosné minitlačiarne odlišuje, je ich bezkonkurenčná prenosnosť. Vďaka kompaktným rozmerom a ľahkej konštrukcii sa tieto tlačiarne ľahko zmestia do tašky alebo vrecka, takže sú ideálne na cesty alebo na potreby tlače na mieste. Rozlúčte sa s problémami s hľadaním tlačovej stanice alebo spoliehaním sa na objemné tlačiarne. Naše minitlačiarne vám poskytnú slobodu tlačiť kedykoľvek a kdekoľvek potrebujete.


 

Najpredávanejšie

termopapier do mini tlaciarne 5x
 
€10,99
mini tlačiareň
Unikátna prenosná mini tlačiareň
Skladom (>5 ks)
DS88725621
 
€30,99
2 položiek celkom

Cena

1031
11031
termopapier do mini tlaciarne 5x
€10,99

    Balenie obsahuje 5x termopapier do minitlaciarne   Predstavujeme specialny termopapier do minitlaciarne. Spoľahlivá prenosná tlačiareň sa vďaka svojim kompaktným...

DS43006043
mini tlačiareň
€30,99

Predstavujeme vám praktickú prenosnú mini tlačiareň, pomocou ktorej si vytlačíte fotografie, správy, zoznamy, QR kódy a mnohé iné kdekoľvek a kedykoľvek budete...

DS88725621

Okrem svojej prenosnosti sa naše minitlačiarne môžu pochváliť pôsobivou funkčnosťou. Napriek svojej malej veľkosti ponúkajú vysokokvalitný tlačový výkon a pri každom použití vytvárajú jasné a ostré výtlačky. Či už potrebujete tlačiť dokumenty, štítky alebo fotografie, naše minitlačiarne poskytujú profesionálne výsledky bez kompromisov v kvalite.

Na zabezpečenie optimálneho výkonu je nevyhnutné používať správny spotrebný materiál pre vašu minitlačiareň. Preto ponúkame výber špeciálneho termálneho papiera určeného špeciálne pre tieto tlačiarne. Náš termopapier zaručuje hladkú tlač a vynikajúcu trvanlivosť, takže vaše výtlačky vydržia skúšku časom. Vďaka termálnej technológii nie sú potrebné špinavé atramentové kazety ani tonery, takže proces tlače je bezproblémový a efektívny.