Mechaniky

UNIVERZÁLNA EXTERNÁ MECHANIKA DVD A CD

Ak hľadáte univerzálne riešenie pre všetky vaše potreby externých diskov CD a DVD, potom je pre vás univerzálna externá mechanika DVD a CD ideálnym príslušenstvom. Či už potrebujete nainštalovať softvér z disku, zálohovať údaje alebo prehrať film, externá jednotka je nevyhnutným vybavením pre každého technicky zdatného človeka.

V našom online obchode ponúkame široký sortiment univerzálnych externých mechaník DVD a CD, ktoré vyhovujú vašim špecifickým požiadavkám. Náš výber zahŕňa rôzne značky, veľkosti a modely, ktoré budú fungovať s počítačmi Mac aj Windows. Tieto mechaniky sú prenosné, ľahké a ľahko sa používajú, takže sú ideálne pre tých, ktorí sú na cestách, alebo pre tých, ktorí potrebujú mať prístup k svojim súborom z viacerých zariadení.


 

Najpredávanejšie

univerzalna cd, dvd mechanika
Univerzálna externá DVD a CD mechanika
Skladom (>5 ks)
DS51064022
 
€25,99
1 položiek celkom

Cena

2526
12526
univerzalna cd, dvd mechanika
€25,99

  Rozšírte funkcie vášho počítača pomocou univerzálnej externej DVD a CD mechaniky. Umožní vám čítanie CD a DVD diskov a navyše disponuje zabudovanou napaľovačkou na CD. Vďaka...

DS51064022

Naše externé mechaniky sú kompatibilné s rôznymi formátmi vrátane DVD-R, DVD+R, CD-R a CD-RW, čo vám umožňuje flexibilne ich používať na rôzne úlohy. Mnohé z našich diskov sú vybavené pokročilými funkciami, napríklad vysokorýchlostným pripojením USB 3.0, vďaka čomu sú rýchlejšie a spoľahlivejšie ako staršie modely.

Ponúkame aj rad externých diskov, ktoré sú ideálne na hranie hier, vrátane tých, ktoré sú kompatibilné s konzolami Xbox a PlayStation. Tieto disky sú ideálne na ukladanie a hranie vašich obľúbených hier, ako aj na zálohovanie uložených dát.