Chladiaca gélová maska ​​na unavené, opuchnuté a boľavé oči - DVOJBALENIE

Kód: DE90007311
Akcia Tip
€23,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

 

Balenie obsahuje 2ks špeciálnej masky na oči ku ktorému získavate DOPRAVU ZADARMO.

 

Máte unavené oči, často vás bolia, pália, sú opuchnuté s kruhami pod očami? Prinášame riešenie - unikátnu terapeutickú gélovú masku.  


Táto multifunkčná maska ​​úžasne funguje na boľavé oči, pálenie očí, opuch, kruhy pod očami, uľavuje od nevyspatosti,  vyčerpania a únavy očí.  

Unikátna gélová maska ​​je príjemná na dotyk, dobre chladí alebo hreje. Špeciálny gél pôsobí terapeuticky na postihnutú oblasť, pomáha v rýchlej regenerácii a blahodárne uľavuje.  

Maska pôsobí aj pri bolestiach hlavy, migréne, prechladnutí a nádche. Urobte niečo pre zdravie vašich očí. Vašu masku si zamilujete.


 

NÁŠ TIP

Prinášame vám špeciálne navrhnuté okuliare, ktoré sú určené na nočnú jazdu, riadenie auta v hmle, ale môžete ich používať aj za každého počasia.

Vyskúšajte túto masku na oči na spanie, ktorá výborne chráni oči pred svetlom. Vďaka maske na oči oveľa rýchlejšie zaspíte a budete mať kvalitnejší a zdravší spánok.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

MULTIFUNKČNÁ GÉLOVÁ MASKA NA OČI

Gélovú masku môžete použiť ako chladivý alebo hrejivý obklad na oči a tvár. Ochladená maska ​​uvoľňuje bolesť a únavu očí, zmierňuje opuchy a kruhy pod očami, zmierňuje bolesť hlavy a migrénu. Teplá maska ​​pôsobí blahodárne pri nádche, nachladnutí, uvoľňuje upchaté dutiny.  

Maska sa nosí pohodlne a je príjemná na dotyk. Kvalitné materiály sú zárukou dlhej životnosti produktu.

gelova-maska

OD TERAZ UŽ ŽIADNE KRUHY POD OČAMI  

Chladivá maska ​​je jedným z najúčinnejších spôsobov, ako predchádzať alebo sa zbaviť vzniknutých tmavých kruhov a vačkov pod očami. Vyskúšajte to a pozorujte ten rozdiel už po prvom použití.  

 

UVOĽNENIE OD OPUCHOV A PODRÁŽDENIA OČÍ  

Táto chladivá gélová maska ​​môže pozitívne pôsobiť pri opuchoch očí, zápaloch, podráždení, bolesti a únave. Ľudia trpiaci alergiami si nevedia túto masku vynachváliť. Práve v priebehu alergie chladivý obklad prispieva k uvoľneniu opuchu, zmierneniu svrbenia a k lepšiemu komfortu.  

 

PRI BOLESTI HLAVY A MIGRÉNE

Nechcete sa už dopovať tabletkami z ktorých Vám býva často zle a ťažko na žalúdku? Skúste čisto prírodné riešenie. Príjemný chladivý gél pôsobí blahodárne a pomáha pri bolestiach hlavy.  

 

 gelova-chladiaca-maska

UVOĽNENIE UNAVENÝCH OČÍ

Pracujete často s počítačom, pozeráte sa dlho na televízor, nosíte okuliare, či iným spôsobom sú vaše oči namáhané? Uľavte im a pomôžte v regenerácii a to čisto prírodne a efektívne. Táto unikátna maska ​​poskytuje úľavu unaveným a boľavým očiam.  

 

NÁDCHA A UPCHATÉ  DUTINY? ŽIADNY PROBLÉM  

Použite masku ako hrejivý obklad. Terapeutické hrejivé teplo zo špeciálneho gélu pôsobí blahodárne na upchaté dutiny a podporuje prirodzenú regeneráciu. Takto výrazne pomáha skrátiť dobu liečenia pri prechladnutí, ale aj pri chronickom upchatí dutín.  

 

RELAX KTORÝ SI ZAMILUJETE

Doprajte si chvíľku len pre seba. Jednoducho si pripravte vašu masku, pustite si príjemnú hudbu a relaxujte. Budete sa cítiť ako v raji. Každé telo potrebuje niekedy aspoň chvíľu odpočinku. Navyše s touto maskou urobíte aj niečo pre svoje zdravie.  

 

 jedinecna-maska

AKO SA MASKA POUŽÍVA?

Používanie masky je úplne jednoduché, nenákladné a zároveň upokojujúce.  

Chladivá maska ​​ - masku nechajte aspoň 60 minút pred použitím uloženú v chladničke. Pre rýchle ochladenie môžete masku vložiť na maximálne 15 minút do mrazničky. Vychladenú masku priložte na oči a nechajte pôsobiť, pokiaľ sa maska ​​úplne neprehreje.   

Hrejivá maska ​​ - vložte masku na 10 minút do horúcej vody. Nepokladať do vriacej vody. Nedávať do mikrovlnnej rúry.  

Upozornenie: Masku príliš neohrievajte - môže spôsobiť spálenie kože. Neukladať masku na dlhšiu dobu do mrazničky. Maska neslúži ako ochrana očí proti UV žiareniu, ani ako ochrana očí v soláriách.  

*Variantu produktu odosielame na základe našej skladovej dostupnosti.


 

 NÁŠ TIP  

OKULIARE NA NOČNÉ VIDENIE PRE VODIČA  

Prinášame vám špeciálne navrhnuté okuliare, ktoré sú určené na nočnú jazdu, riadenie auta v hmle, ale môžete ich používať aj za každého počasia. Vďaka špeciálnym sklám z polykarbonátu zabraňujú prílišnému osvetleniu, zároveň zlepšujú vnímanie svetla a znižujú namáhanie očí.  

 okuliare-pre-vodicov

 DIEROVANÉ OKULIARE NA ZLEPŠENIE ZRAKU  

Spoznajte tieto unikátne dierované okuliare, ktoré Vám môžu pomôcť pri bolesti a únave očí, ako aj pri krátkozrakosti, ďalekozrakosti, astigmatizmu a iných očných vadách

 

 dierovane-okuliare

ČISTIČ NA OKULIARE Z MIKROVLÁKNA

Vyskúšajte tiež unikátny čistič na okuliare z mikrovlákna pre dokonalé, jednoduché, rýchle a profesionálne vyčistenie dioptrických i slnečných okuliarov. Okuliare čistíte jedným ťahom z oboch strán. Vďaka patentovanému dizajnu vyčistíte vaše okuliare behom okamihu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: