Profesionálne masážne okuliare na únavu a bolesť očí a hlavy

Kód: DS92082817
€18,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte tieto unikátne masážne okuliare s unikátnou vibračnou masážou. Sú určené pri problémoch s bolesťami očí, hlavy, migrénami, na syndróm unavených očí ale aj na uvoľňujúcu relaxačnú masáž.

Tieto okuliare sú nevyhnutnosťou pre ľudí, ktorí trávia veľa času za počítačom a televíziou, pre ľudí ktorí nosia okuliare, pre študentov,  pre osoby trpiace migrénami,  bolesťami hlavy  a pre každého, kto  si chce dopriať perfektnú masáž.

Vďaka unikátnej vibračnej technológií je masáž mimoriadne účinná a príjemná. Pomáha prekrviť postihnutú oblasť, prispieva k regenerácií, odbúrava únavu, zlepšujú krvný obeh, zmierňujú nepohodlie a bolesť. Intenzitu si môžete navoliť podľa vašich potrieb.

Najkvalitnejšie materiály a patentovaná technológia výroby sú zárukou maximálnej funkčnosti a životnosti produktu. Urobte niečo pre zdravie vašich očí. Tieto okuliare si zamilujete.


  

Detailné informácie

Podrobný popis

PRE KOHO SÚ MASÁŽNE OKULIARE VHODNÉ  

Tieto okuliare sa používajú k relaxačnej a terapeutickej masáži. Sú to špeciálne okuliare, ktoré precvičujú očné svaly, uľavujú unaveným, namáhaným očiam a sú vhodné pri očných poruchách ako:  

  • únava očí a bolesť v oblasti očí
  • kruhy pod očami,  
  • bolesti hlavy z dôvodu namáhania očí,  
  • migrény a bolesti hlavy
  • únava a stres
  • zhoršeniu zraku    

  profesionalne-okuliare-na-bolest-hlavy-a-oci

AKO FUNGUJÚ MASÁŽNE OKULIARE  

Masážne okuliare fungujú na báze mikrovibrácií. Tie spoľahlivo a citlivo masírujú okolie vašich očí. Špeciálne výstupky masírujú jednotlivé miesta citlivo a šetrne. Dochádza k prekrveniu postihnutej oblasti a jej následnej regenerácií. Vďaka tejto kombinácii trénujete vaše oči, dodávate im potrebnú úľavu a odpočinok. Takáto masáž je úplne bezpečná a zároveň mimoriadne príjemná. Vďaka nastaviteľnej intenzite si navolíte masáž, aká vám vyhovuje.

 

ÚNAVA OČÍ, PÁLENIE, BOLESŤ?

Pri dlhodobej práci s počítačom a pri sledovaní televízie dochádza často k únave zraku, páleniu očí a pocitom suchosti. Tieto pocity sú často sprevádzané bolesťou očí a hlavy. Tieto špeciálne okuliare vám môžu pomôcť predísť všetkým týmto ťažkostiam.

 

 okuliare-na-bolest-hlavy-a-oci

PRI BOLESTI HLAVY A MIGRÉNE

Nechcete sa už dopovať tabletkami z ktorých Vám býva často zle a ťažko na žalúdku? Skúste čisto prírodné riešenie. Príjemná relaxačná masáž pôsobí blahodarne a pomáha pri bolestiach hlavy.  

 

RELAX KTORÝ SI ZAMILUJETE

Doprajte si chvíľku len pre seba. Jednoducho si nasaďte vaše okuliare, pustite si príjemnú hudbu a relaxujte. Budete sa cítiť ako v raji. Každé telo potrebuje niekedy aspoň chvíľu odpočinku. Navyše s týmito okuliarmi urobíte aj niečo pre svoje zdravie.  

 

AKO SA OKULIARE POUŽÍVAJÚ?  

Pre dosiahnutie maximálneho účinku musíte produkt používať 3-5 minút, 3 krát denne. Intenzitu si navolíte podľa vašich potrieb. Urobte niečo pre svoje zdravie.  

 masazne-okuliare-na-unavu

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY

Pri výrobe týchto relaxačných okuliarov boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaná technológia výroby, čo je zárukou maximálnej funkčnosti a životnosti produktu. Navyše vyzerajú moderne a fungujú skvele.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Rozmery: 19 x 10 x 6,5 cm
  • Napájanie: 2x AAA batérie (nie sú súčasťou balenia)

 

NÁŠ TIP

 

VÝKONNÝ MASÁŽNY PRÍSTROJ SHIATSU

 

shiatsu masážny prístroj

 

Profesionálny shiatsu masážny prístroj pre dokonalú a hĺbkovú masáž všetkých svalových častí. Ak trpíte bolesťami krku, svalov, chrbta, nôh, chodidiel, ste aktívny športovec alebo milujete uvoľňujúcu masáž,  je tento prístroj určený práve pre vás. Od teraz si môžete dopriať blahodarnú masáž kedykoľvek a kdekoľvek.  

 

 

UNIKÁTNY TERMO MASÁŽNY VANKÚŠ NA SEDENIE

 

termo masážny vankúš na sedenie

 

Vyskúšajte príjemný termo masážny vankúš na sedenie a okamžite pocítite úľavu od bolestí spojenú s mnohými problémami chrbtice, kostrči, hemoroidov, panvovej kosti či s rôznymi pooperačnými stavmi.

 

 

VYNIKAJÚCI MASÁŽNY PRÍSTROJ NA NOHY

 

masážny prístroj na nohy

 

Vyskúšajte senzačný masážny prístroj na nohy a behom pár minút dosiahnete úľavu od bolesti nôh spôsobenej celodennou prácou, cestovaním alebo nakupovaním.

 

 

ÚČINNÝ VZDUCHOVÝ KOMPRESNÝ MASÁŽNY PRÍSTROJ NA NOHY

 

vzduchový kompresný masážny prístroj na nohy

 

Spoznajte účinný vzduchový kompresný masážny prístroj na nohy, ktorý poskytuje vysokokvalitnú starostlivosť a liečbu pre vaše nohy. Zabezpečí vám kompletnú, relaxačnú a regeneračnú masáž, úľavu od únavy a nepohodlia nôh a zlepšenie krvného obehu.

 

 

VÝKONNÁ MASÁŽNA PODLOŽKA

 

masážna podložka - masážny matrac

 

Spoznajte túto skvelú masážnu podložku - masážny matrac pre dokonalú a hĺbkovú masáž všetkých svalových častí. Ak trpíte bolesťami krku, chrbta, ramien, ste aktívny športovec alebo milujete uvoľňujúcu masáž,  je tento prístroj určený práve pre vás. Od teraz si môžete dopriať blahodarnú masáž kedykoľvek a kdekoľvek.  


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: