Okuliare na počítač proti modrému svetlu

Kód: DS44745935
Akcia
€18,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

 

Okuliare na počítač proti modrému svetlu slúžia pre perfektné čisté, ostré a kontrastné videnie pri práci so zobrazovacou technikou. Navyše obmedzujú škodlivé spektrum modrého svetla a tak vás pomáhajú chrániť proti bolesti očí, hlavy, zlému spánku a prispievajú k lepšej koncentrácii a bezpečnosti pri práci s PC.

Špeciálne navrhnuté okuliare sú určené na bezpečnú prácu so zobrazovacou technikou. Vďaka sklám so špeciálnym filtrom zabraňujú ožiareniu modrým svetlom, zároveň zlepšujú vnímanie svetla a znižujú namáhanie očí.

Okuliare na PC sú určené pre pánov ale aj pre dámy. Rám je z ľahkého plastu, je pevný a príjemne sa nosí. Pre svoje čisté, klasické línie a moderné prevedenie v nich budete pôsobiť sebavedome a určite pri každej príležitosti aj štýlovo.

Investujte do svojho zdravia. Oči máme len jedny.

  • Zabraňujú ožiareniu modrým svetlom
  • Aktívne chránia zrak
  • Minimalizujú namáhanie a únavu očí
  • Podporujú sústredenie pre lepší pracovný výkon

 

DOPRAVA ZADARMO

Tu nájdete výhodné dvojbalenie okuliarov na počítač

Tu nájdete výhodné dvojbalenie okuliarov pre vodičov ku ktorému získavate DOPRAVU ZADARMO.

Spoznajte tieto unikátne dierkované okuliare, ktoré Vám môžu pomôcť pri bolesti a únave očí, ako aj pri krátkozrakosti a iných očných vadách.  

Pre dokonalé vyčistenie vašich okuliarov prinášame tento najúčinnejší čistič okuliarov.

Uložte si vaše okuliare v aute bezpečne, prakticky bez rizika poškriabaniu s týmto držiakom na okuliare do auta.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNE OKULIARE NA PRÁCU S PC

Okuliare na prácu s počítačom a inou zobrazovacou technikou sú doslova nevyhnutnosťou pre každého manažéra, administratívneho pracovníka, študenta a každého kto si chce chrániť zrak pri práci s PC. Jednoducho ich nasadíte na oči a hneď zbadáte ten obrovský rozdiel. Vďaka svojej antireflexnej vrstve, okuliare znižujú únavu očí, redukujú odlesky, zvyšujú kontrast, ostrosť a detaily. Dajte zbohom bolestiam očí, hlavy a poruchám spánku.

 

 jedinecne-okuliare-proti-modremu-svetlu

 

KEDY MODRÉ SVETLO ŠKODÍ

Modré svetlo je súčasťou každodenného života. Bežne sa nachádza v prírode ale produkujú ho aj monitory. V obmedzenej miere je modré svetlo prospešné pretože vďaka nemu naše telo rozpoznáva deň a noc, podporuje alebo naopak tlmí bdelosť a pozornosť a produkuje a reguluje spánkový hormón melatonín.

Naopak vo veľkom množstve môže spôsobovať syndróm suchého oka, čo dlhodobo môže viesť k poškodeniu zraku. Ďalej spôsobuje poruchy spánku a stým súvisiace kardiovaskulárne ochorenia, bolesť očí, bolesť hlavy a rozmazané videnie.

 

AKO FUNGUJÚ OKULIARE NA POČÍTAČ

Princíp okuliarov na počítač spočíva v špeciálnom filtri, ktorý reaguje na modré svetlo. Účinne ho minimalizuje najmä jeho škodlivé spektrá. Zároveň blokujú odlesky, zvyšujú kontrast, jasnosť a spĺňajú svetelné štandardy pre bezpečnú prácu so zobrazovacou technikou.

 

ÚNAVA OČÍ, PÁLENIE, BOLESŤ?

Pri dlhodobej práci s počítačom, mobilom, tabletom a pri sledovaní televízie dochádza často k únave zraku, páleniu očí a pocitom suchosti. Tieto pocity sú často sprevádzané bolesťou očí a hlavy. Tieto špeciálne okuliare proti modrému svetlu vám môžu pomôcť predísť všetkým týmto ťažkostiam. Vaše oči nebudú také unavené. Zároveň fungujú ako účinná prevencia pred ďalšími problémami.

 

 okuliare-na-pocitac-proti-modremu-svetlu

PRE LEPŠÍ SPÁNOK

Aj Vy pozeráte pred spaním televízor alebo pracuje s počítačom, či s mobilom? Následne máte problémy zaspať alebo s kvalitou spánku? Poruchy spánku môžu viesť k depresii, hromadenie neurotoxínov a zvýšenému riziku ochorenia. Vyskúšajte dve hodiny pred spaním používať tieto okuliare a ihneď zbadáte rozdiel. Zaspíte rýchlejšie a váš spánok bude výdatnejší a kvalitnejší.

 

STOP ÚNAVE OČÍ

Celodenná práca s počítačom, sledovanie televízie doplnené o používanie mobilu má za následok únavu očí, pálenie či syndróm suchého oka. Tieto okuliare blokujú škodlivé modré svetlo.

 

ŠTÝLOVÉ A VKUSNÉ

Rám je z ľahkého plastu, je pevný a príjemne sa nosí. Pre svoje čisté, klasické línie a moderné prevedenie v nich budete pôsobiť sebavedome a určite pri každej príležitosti i štýlovo.

 

 okuliare-na-PC

 

KEDY MÔŽEM OČAKÁVAŤ VÝSLEDKY?

Anti blue light okuliare sú určené predovšetkým na to, aby prispeli k predchádzaniu a ďalšiemu rozvoju očných porúch, namáhaniu očí a ďalších nepriaznivých efektov spojených so škodlivým spektrom modrého svetla. Pri pravidelnom používaní môže dôjsť k zlepšeniu a to už od prvého použitia. Výsledky sa môžu líšiť, pretože každý človek reaguje inak.

 

*Farbu odosielame podľa skladovej dostupnosti


 

NÁŠ TIP

 

ČISTIČ NA OKULIARE Z MIKROVLÁKNA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: