Dierkované okuliare pre zlepšenie zraku

Kód: DS20007129
Akcia Tip
€10,99 –9 % €9,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

Spoznajte tieto unikátne dierkované okuliare, ktoré Vám môžu pomôcť pri bolesti a únave očí, ako aj pri krátkozrakosti, ďalekozrakosti, astigmatizme a iných očných vadách.  

Dierkované okuliare vám umožnia vidieť zreteľne na všetky vzdialenosti, či už potrebujete zaostriť na krátku, strednú či veľkú vzdialenosť. Zároveň zaisťujú tréning očných svalov, ktorý môžete vykonávať pri každodennej činnosti.  

Špeciálne tvarované diery nútia oči vykonávať drobné pohyby, čím sa oči postupne posilňujú. Následkom toho môže byť zlepšenie zraku, odstránenie únavy a bolesti očí. Zároveň zlepšujú ostrosť a vnímanie obrazu.  

Počas nosenia okuliarov budete vidieť rovnako ostro ako s dioptrickými okuliarmi. Zlepšenie zraku môžete dosiahnuť pravidelným a dlhodobým používaním.   


 

DOPRAVA ZADARMO


Tu nájdete výhodné dvojbalenie okuliarov na počítač, ku ktorému získavate DOPRAVU ZADARMO

Tu nájdete výhodné dvojbalenie okuliarov pre vodičov ku ktorému získavate DOPRAVU ZADARMO.

Pre dokonalé vyčistenie vašich okuliarov prinášame tento najúčinnejší čistič okuliarov.

Uložte si vaše okuliare v aute bezpečne, prakticky bez rizika poškriabaniu s týmto držiakom na okuliare do auta.

Detailné informácie

Podrobný popis

PRE KOHO SÚ DIERKOVANÉ OKULIARE VHODNÉ  

Tieto dierkované okuliare sa používajú k terapii očnej vady. Sú to špeciálne okuliare, ktoré precvičujú očné svaly, uľavujú unaveným, namáhaným očiam a sú vhodné pri očných poruchách ako:  

  • krátkozrakosť,  
  • ďalekozrakosť,  
  • tupozrakosť,  
  • astigmatizmus,  
  • zrak zhoršený vekom,  
  • bolesti hlavy z dôvodu namáhania očí,  
  • prevencia proti zhoršeniu zraku    

 

bryle-pre -Zlepšenie-zraku  

 

AKO FUNGUJÚ DIERKOVANÉ OKULIARE  

Dierkované okuliare fungujú na báze troch základných efektov .  

1. Pri pohľade cez jednotlivé otvory núti oči k vykonaniu drobných pohybov. Preto očné svaly neustále pracujú, čím sa postupne posilňujú, následkom čoho je zlepšenie zraku a odstránenie únavy a bolesti očí.  

2. Každá z dierok umožňuje prejsť do oka len veľmi úzke spektrum lúčov sveta, čo zmenšuje rozptylový krúžok na sietnici a zväčšuje hĺbku ostrosti. Výsledkom je ostrejší obraz.  

3. Zlepšujú schopnosť mozgu vyhodnotiť obraz, ktorý vidí oko.    

Vďaka tejto kombinácii trénujete vaše oči, zároveň vám pomáhajú vidieť ostrejšie a lepšie bez nutnosti nosenia dioptrických okuliarov.  

 

POMOC PRI ĎALEKOZRAKOSTI A KRÁTKOZRAKOSTI 

Dierkované okuliare podporujú správne a plynulé zaostrenie pri pohľade do diaľky aj na blízko, a preto vám pomôžu vidieť ostro predmety v rôznych vzdialenostiach

Ak trpíte krátkozrakosťou odporúča sa používať najmä okuliare pri činnostiach, kedy sa pozeráte na blízko. Napríklad pri čítaní, práci s počítačom. Pri ďalekozrakosti naopak, používajte na sledovanie do diaľky. Správne nosenie môže prispieť k úplnému vymiznutiu či podstatnému zlepšeniu očnej vady.  

   dierovane-okuliare

ÚNAVA OČÍ, PÁLENIE, BOLESŤ?

Pri dlhodobej práci s počítačom a pri sledovaní televízie dochádza často k únave zraku, páleniu očí a pocitom suchosti. Tieto pocity sú často sprevádzané bolesťou očí a hlavy. Dierované okuliare vám môžu pomôcť predísť všetkým týmto ťažkostiam. Okuliare sú vhodné aj pre prácu s počítačom a pri sledovaní televízie.  

 

NÁHRADA ZA SLNEČNÉ OKULIARE  

Vďaka špeciálnym dieram dopadá do očí menšie množstvo svetla a tým aj menej UV žiarenia. Vďaka tomu môžu okuliare prispieť k ochrane očí pri pobyte na slnku. Veľkou výhodou je, že nedochádza k deformovaniu slnečného spektra ako u klasických slnečných okuliarov. Neodporúča sa pozerať do slnka priamo.  

 

KEDY MÔŽEM OČAKÁVAŤ VÝSLEDKY?  

Dierkované okuliare sú určené predovšetkým na to, aby prispeli k predchádzaniu a ďalšiemu rozvoju očných vád a chorôb. Pri pravidelnom cvičení môže dôjsť k zlepšeniu zraku. Výsledky sa môžu líšiť, pretože každý človek reaguje inak. Na dosiahnutie výrazného pokroku odporúčame aspoň trojmesačné nosenie 2-3 hodiny denne. 

dierovanie-bryle-pre-zlepšenie-zraku  

AKO SA OKULIARE POUŽÍVAJÚ?  

Okuliare noste najprv pár minút a dĺžku postupne zvyšujte na cca 2-3 hodiny denne. Možno sa Vám bude zo začiatku zdať nosenie týchto okuliarov nepríjemné, ale oči si musia zvyknúť. Okuliare sa dajú nosiť aj pri sledovaní televízie, čítaní na dobrom svetle, písaní, pri práci na počítači alebo pri chôdzi. Nesmiete ich však nosiť pri riadení či inej činnosti, ktorá si vyžaduje pozornosť. Urobte niečo pre svoje zdravie.  

Rozmery balenia: 16 x 6,5 x 4 cm  


 

NÁŠ TIP

OKULIARE PRE VODIČOV NA NOČNÉ AJ DENNÉ RIADENIE

Prinášame vám špeciálne okuliare, ktoré sú určené na nočnú jazdu, riadenie auta v hmle ale môžete ich používať za každého počasia. Vďaka špeciálnym sklám z polykarbonátu zabraňujú prílišnému osvetleniu, zároveň zlepšujú vnímanie svetla a znižujú namáhanie očí.  

  okuliare-pre-vodica

 

ČISTIČ NA OKULIARE Z MIKROVLÁKNA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: