Dierkované okuliare pre zlepšenie zraku

Kód: DS20007129
Akcia Tip
€10,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

Spoznajte tieto unikátne dierkované okuliare, ktoré Vám môžu pomôcť pri bolesti a únave očí, ako aj pri krátkozrakosti, ďalekozrakosti, astigmatizme a iných očných vadách.  

Dierkované okuliare vám umožnia vidieť zreteľne na všetky vzdialenosti, či už potrebujete zaostriť na krátku, strednú či veľkú vzdialenosť. Zároveň zaisťujú tréning očných svalov, ktorý môžete vykonávať pri každodennej činnosti.  

Špeciálne tvarované diery nútia oči vykonávať drobné pohyby, čím sa oči postupne posilňujú. Následkom toho môže byť zlepšenie zraku, odstránenie únavy a bolesti očí. Zároveň zlepšujú ostrosť a vnímanie obrazu.  

Počas nosenia okuliarov budete vidieť rovnako ostro ako s dioptrickými okuliarmi. Zlepšenie zraku môžete dosiahnuť pravidelným a dlhodobým používaním.   


 

DOPRAVA ZADARMO


Tu nájdete výhodné dvojbalenie okuliarov na počítač, ku ktorému získavate DOPRAVU ZADARMO

Tu nájdete výhodné dvojbalenie okuliarov pre vodičov ku ktorému získavate DOPRAVU ZADARMO.

Pre dokonalé vyčistenie vašich okuliarov prinášame tento najúčinnejší čistič okuliarov.

Uložte si vaše okuliare v aute bezpečne, prakticky bez rizika poškriabaniu s týmto držiakom na okuliare do auta.

Detailné informácie

Podrobný popis

PRE KOHO SÚ DIERKOVANÉ OKULIARE VHODNÉ  

Tieto dierkované okuliare sa používajú k terapii očnej vady. Sú to špeciálne okuliare, ktoré precvičujú očné svaly, uľavujú unaveným, namáhaným očiam a sú vhodné pri očných poruchách ako:  

  • krátkozrakosť,  
  • ďalekozrakosť,  
  • tupozrakosť,  
  • astigmatizmus,  
  • zrak zhoršený vekom,  
  • bolesti hlavy z dôvodu namáhania očí,  
  • prevencia proti zhoršeniu zraku    

 

bryle-pre -Zlepšenie-zraku  

 

AKO FUNGUJÚ DIERKOVANÉ OKULIARE  

Dierkované okuliare fungujú na báze troch základných efektov .  

1. Pri pohľade cez jednotlivé otvory núti oči k vykonaniu drobných pohybov. Preto očné svaly neustále pracujú, čím sa postupne posilňujú, následkom čoho je zlepšenie zraku a odstránenie únavy a bolesti očí.  

2. Každá z dierok umožňuje prejsť do oka len veľmi úzke spektrum lúčov sveta, čo zmenšuje rozptylový krúžok na sietnici a zväčšuje hĺbku ostrosti. Výsledkom je ostrejší obraz.  

3. Zlepšujú schopnosť mozgu vyhodnotiť obraz, ktorý vidí oko.    

Vďaka tejto kombinácii trénujete vaše oči, zároveň vám pomáhajú vidieť ostrejšie a lepšie bez nutnosti nosenia dioptrických okuliarov.  

 

POMOC PRI ĎALEKOZRAKOSTI A KRÁTKOZRAKOSTI 

Dierkované okuliare podporujú správne a plynulé zaostrenie pri pohľade do diaľky aj na blízko, a preto vám pomôžu vidieť ostro predmety v rôznych vzdialenostiach

Ak trpíte krátkozrakosťou odporúča sa používať najmä okuliare pri činnostiach, kedy sa pozeráte na blízko. Napríklad pri čítaní, práci s počítačom. Pri ďalekozrakosti naopak, používajte na sledovanie do diaľky. Správne nosenie môže prispieť k úplnému vymiznutiu či podstatnému zlepšeniu očnej vady.  

   dierovane-okuliare

ÚNAVA OČÍ, PÁLENIE, BOLESŤ?

Pri dlhodobej práci s počítačom a pri sledovaní televízie dochádza často k únave zraku, páleniu očí a pocitom suchosti. Tieto pocity sú často sprevádzané bolesťou očí a hlavy. Dierované okuliare vám môžu pomôcť predísť všetkým týmto ťažkostiam. Okuliare sú vhodné aj pre prácu s počítačom a pri sledovaní televízie.  

 

NÁHRADA ZA SLNEČNÉ OKULIARE  

Vďaka špeciálnym dieram dopadá do očí menšie množstvo svetla a tým aj menej UV žiarenia. Vďaka tomu môžu okuliare prispieť k ochrane očí pri pobyte na slnku. Veľkou výhodou je, že nedochádza k deformovaniu slnečného spektra ako u klasických slnečných okuliarov. Neodporúča sa pozerať do slnka priamo.  

 

KEDY MÔŽEM OČAKÁVAŤ VÝSLEDKY?  

Dierkované okuliare sú určené predovšetkým na to, aby prispeli k predchádzaniu a ďalšiemu rozvoju očných vád a chorôb. Pri pravidelnom cvičení môže dôjsť k zlepšeniu zraku. Výsledky sa môžu líšiť, pretože každý človek reaguje inak. Na dosiahnutie výrazného pokroku odporúčame aspoň trojmesačné nosenie 2-3 hodiny denne. 

dierovanie-bryle-pre-zlepšenie-zraku  

AKO SA OKULIARE POUŽÍVAJÚ?  

Okuliare noste najprv pár minút a dĺžku postupne zvyšujte na cca 2-3 hodiny denne. Možno sa Vám bude zo začiatku zdať nosenie týchto okuliarov nepríjemné, ale oči si musia zvyknúť. Okuliare sa dajú nosiť aj pri sledovaní televízie, čítaní na dobrom svetle, písaní, pri práci na počítači alebo pri chôdzi. Nesmiete ich však nosiť pri riadení či inej činnosti, ktorá si vyžaduje pozornosť. Urobte niečo pre svoje zdravie.  

Rozmery balenia: 16 x 6,5 x 4 cm  


 

 

 

NÁŠ TIP

UNIKÁTNA CLONA NA NOČNÉ VIDENIE AJ DENNÉ RIADENIE PRE VODIČOV 

 

clona na nočné i denné riadenie

 

Špeciálna clona do auta na nočné a denné videnie pre vodiča slúži pre perfektne čisté, ostré a kontrastné videnie na cestách, ktoré prispieva k lepšej koncentrácii a orientáciu.

 

 

ČISTIČ AUTOSKIEL S MIKROVLÁKNOM PROTI ZAHMLIEVANIU

 

čistič autoskiel s mikrovláknom proti zahmlievaniu

 

Unikátna stierka na okná do auta z mikrovlákna s odnímateľnou rukoväťou pre dokonalé, jednoduché, rýchle a profesionálne vyčistenie vašich okien. Vďaka špeciálnej handričke z mikrovlákna pomáha zabraňovať zahmlievaniu okien v aute.

 

 

PRAKTICKÁ ROLETA DO AUTA 

 

roleta do auta

 

Spoznajte kvalitnú roletu do auta, ktoré dokonale chráni pred slnečným žiarením a teplom. Vďaka najkvalitnejším materiálom a špeciálnej technológii výroby je navrhnutá tak, aby dokonale chránila pred slnečným žiarením a teplom.

 

 

VYNIKAJÚCI DVOJITÝ VENTILÁTOR DO AUTA NA 12 V

 

dvojitý ventilátor do auta na 12V

 

Vyskúšajte tento praktický ventilátor do auta na 12V a zažite príjemné ochladzovanie aj v tých najväčších horúčavách. Ventilátor je nápomocný pre šoférov v aute, autobuse, nákladných autách, ale aj v poľnohospodárskych strojoch a traktoroch.

 

 

UNIKÁTNY ČISTIČ OKULIAROV PRE KRIŠTÁĽOVÚ ČISTOTU

 

čistič na okuliare z mikrovlákna

 

Unikátny čistič na okuliare z mikrovlákna pre dokonalé, jednoduché, rýchle a profesionálne vyčistenie dioptrických a slnečných okuliarov. Okuliare čistíte jedným ťahom z oboch strán. 


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: