Okuliare na nočné videnie pre vodiča

Kód: DS84412641
Akcia Tip
€15,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Okuliare pre vodičov slúžia pre perfektne čisté, ostré a kontrastné videnie na cestách, ktoré prispieva k lepšej koncentrácii a bezpečnosti. 

Špeciálne navrhnuté okuliare sú určené na  nočnú jazdu, šoférovanie auta v hmle , ale môžete ich používať aj cez deň a za každého počasia. Vďaka špeciálnym sklám z polykarbonátu zabraňujú prílišnému osvetleniu, zároveň zlepšujú vnímanie svetla a znižujú namáhanie očí.

Okuliare na nočnú jazdu sú určené pre pánov ale aj pre dámy. Rám je z ľahkého plastu, je pevný a príjemne sa nosí. Pre svoje čisté, klasické línie a čierne prevedenie v nich budete pôsobiť sebavedome a určite pri každej príležitosti aj štýlovo.  

Investujte do svojej bezpečnosti za volantom. 

  • Zabraňujú oslepeniu protiidúcimi autami 
  • Podporujú videnie v noci a v hmle 
  • Aktívne chránia zrak 
  • Minimalizujú odlesk slnečných lúčov
  • 100% UVA a UVB ochrana   
  • Možnosť nosiť aj na dioptrických okuliaroch

 

ODPORÚČAME: 

Tu nájdete výhodné dvojbalenie okuliarov pre vodičov ku ktorému získavate DOPRAVU ZADARMO.

BALÍČEK PRE BEZPEČNÉ NOČNÉ ŠOFÉROVANIE, ktorý obsahuje tieto okuliare a strážcu mikrospánku, s ktorým nezaspíte za volantom. Teraz s DOPRAVOU ZADARMO.

Pre dokonalé vyčistenie vašich okuliarov prinášame tento najúčinnejší čistič okuliarov.

Uložte si vaše okuliare v aute bezpečne, prakticky bez rizika poškriabaniu s týmto držiakom na okuliare do auta.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNE OKULIARE NA NOČNÉ AJ DENNÉ VIDENIE PRE VODIČOV 

Okuliare na nočné riadenie a jazdu v hmle sú doslova nevyhnutnosťou pre každého vodiča, trénujúcich športovcov, pracovníkov SBS a pre každého kto potrebuje jasne vidieť. 

Jednoducho ich nasadíte na oči a hneď zbadáte ten obrovský rozdiel. Jazdite ako normálne a užite si to, aký rozdiel môže táto technológia urobiť.   

jedinecne-okuliare-na-nocne-videnie   

 

AKO FUNGUJÚ OKULIARE NA NOČNÉ VIDENIE 

Princíp okuliarov na nočnú jazdu spočíva v tom, že reagujú na rôzne svetelné podmienky. Jedinečné polykarbonátové sklá znižujú silu odlesku od snehu, vody alebo silu svetiel od protiidúcich áut. Tiež poskytujú 100% ochranu proti UV žiareniu a blokujú odlesky, zvyšujú kontrast, jasnosť a spĺňajú svetelné štandardy pre bezpečnejšie ostrejšie videnie v noci.   

Zároveň podporujú lepšie vnímanie farieb čo prispieva k lepšiemu videniu za každého počasia. Okrem toho, chránia oči a to aj z boku.

 

DAJTE STOP OŽIARENIU OČÍ OD PROTIIDÚCICH AUT  

Množstvo smrteľných dopravných nehôd, ku ktorým dochádza v noci, je väčšinou kvôli zlej viditeľnosti. Aj keď je v noci o 60% nižšia prevádzka, nehody sa stále dejú kvôli oslneniu, oslepujúcim lúčom a celkovo zlej viditeľnosti za jazdy. 

Špeciálne žlté šošovky blokujú modré svetlo, ktoré spôsobuje nočné ožiarenie očí. Pre ľudí s citlivými očami sú doslova nevyhnutnosťou. Vaša jazda bude komfortnejšia a bezpečnejšia.  

Okuliare ochraňujú oči tiež z boku.  

 

okuliare-na-nocne-a-denne-videnie 

 

ŠTÝLOVÉ A VKUSNE

Rám je z ľahkého plastu, je pevný a príjemne sa nosí. Pre svoje čisté, klasické línie a čierne prevedenie v nich budete pôsobiť sebavedome a určite pri každej príležitosti i štýlovo. 

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Vnútorná šírka: 15 cm   
  • Bočná dĺžka s nožičkami: 15 cm   
  • Farba rámu: čierna 

Sklá očistíte bežnou handričkou na okuliare 

 

 


 

NÁŠ TIP

UNIKÁTNA CLONA NA NOČNÉ VIDENIE AJ DENNÉ RIADENIE PRE VODIČOV 

 

clona na nočné i denné riadenie

 

Špeciálna clona do auta na nočné a denné videnie pre vodiča slúži pre perfektne čisté, ostré a kontrastné videnie na cestách, ktoré prispieva k lepšej koncentrácii a orientáciu.

 

 

ČISTIČ AUTOSKIEL S MIKROVLÁKNOM PROTI ZAHMLIEVANIU

 

čistič autoskiel s mikrovláknom proti zahmlievaniu

 

Unikátna stierka na okná do auta z mikrovlákna s odnímateľnou rukoväťou pre dokonalé, jednoduché, rýchle a profesionálne vyčistenie vašich okien. Vďaka špeciálnej handričke z mikrovlákna pomáha zabraňovať zahmlievaniu okien v aute.

 

 

PRAKTICKÁ ROLETA DO AUTA 

 

roleta do auta

 

Spoznajte kvalitnú roletu do auta, ktoré dokonale chráni pred slnečným žiarením a teplom. Vďaka najkvalitnejším materiálom a špeciálnej technológii výroby je navrhnutá tak, aby dokonale chránila pred slnečným žiarením a teplom.

 

 

VYNIKAJÚCI DVOJITÝ VENTILÁTOR DO AUTA NA 12 V

 

dvojitý ventilátor do auta na 12V

 

Vyskúšajte tento praktický ventilátor do auta na 12V a zažite príjemné ochladzovanie aj v tých najväčších horúčavách. Ventilátor je nápomocný pre šoférov v aute, autobuse, nákladných autách, ale aj v poľnohospodárskych strojoch a traktoroch.

 

 

DIERKOVANÉ OKULIARE PRE ZLEPŠENIE ZRAKU

 

dierkované okuliare pre zlepšenie zraku

 

Spoznajte tieto unikátne dierkované okuliare, ktoré Vám môžu pomôcť pri bolesti a únave očí, ako aj pri krátkozrakosti, ďalekozrakosti, astigmatizme a iných očných poruchách.

 

 

UNIKÁTNY ČISTIČ OKULIAROV PRE KRIŠTÁĽOVÚ ČISTOTU

 

čistič na okuliare z mikrovlákna

 

Unikátny čistič na okuliare z mikrovlákna pre dokonalé, jednoduché, rýchle a profesionálne vyčistenie dioptrických a slnečných okuliarov. Okuliare čistíte jedným ťahom z oboch strán. 


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: