DVOJBALENIE - Jedinečná LED solárna bambusová fakľa

Kód: DA74847703
€30,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Skrášlite svoj dvor či záhradu a dodajte im originálny štýl. LED solárne svietidlo v podobe bambusovej fakle vyčarí dokonalú večernú atmosféru na terase a zároveň vám poskytne spoľahlivé osvetlenie.

Ušetrite poplatky za elektrinu a spoľahnite sa na solárnu energiu. Vďaka solárnemu panelu je bambusová fakľa ekologická a ekonomická alternatíva osvetlenia príjazdovej cesty, terasy či vchodu do domu.

Bambus je mimoriadne pevný a odolný, vďaka čomu solárna fakľa úspešne odoláva poveternostným vplyvom. Odolnosťou voči vode sa pýši aj samotný solárny panel, ktorý zabezpečuje bezchybnú prevádzku svietidla.

LED solárne bambusové fakle majú všestranné využitie. Môžete nimi olemovať chodník, záhradné jazierko, príjazdovú cestu, terasu alebo balkón. Splnia svoj účel presne tam, kde potrebujete.


 

NÁŠ TIP

Pozrite si ďalšie praktické doplnky a pomôcky do záhrady.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

UNIKÁTNE SOLÁRNE LED SVIETIDLO - BAMBUSOVÁ FAKĽA

Hľadáte spoľahlivé osvetlenie exteriéru? Chcete svojej terase dodať jedinečnosť? Nezabudnuteľnú atmosféru dosiahnete pomocou tejto solárnej LED fakle, vďaka ktorej objavíte čaro exotiky priamo u vás doma.

 • Využíva solárnu energiu
 • LED dióda prispieva k úspore energie
 • Je vyrobená z pevného a odolného materiálu
 • Má široké využitie
 • Svieti až 6 hodín
 • Jednoduchá a rýchla inštalácia

očarujúca LED solárna bambusová fakľa 

ÚŽASNÁ SOLÁRNA ENERGIA

Objavte fantastické výhody solárnej energie. Táto solárna LED fakľa funguje pomocou solárneho panela, ktorý počas dňa poctivo zbiera energiu zo slnka a uchováva ju, aby po zotmení mohla fakľa plniť svoj účel.

 

DLHÝ PRACOVNÝ ČAS

Solárna LED fakľa vás očarí nielen svojou funkčnosťou, ale aj dlhou dobou svietivosti. Pri ideálnych podmienkach sa na jej osvetlenie môžete spoľahnúť až po dobu 6 hodín.

 

ÚSPORNÁ LED DIÓDA

Neodmysliteľnou súčasťou solárnej fakle je LED dióda, ktorá výrazne šetrí energiu. Aj vďaka nej sa môžete spoľahnúť na osvetlenie počas dlhých hodín.

fantastická LED solárna bambusová fakľa 

EXOTICKÝ BAMBUS

Bambus je výnimočný vďaka svojej ľahkosti, pevnosti a odolnosti. Je jednoducho ideálnym materiálom pre solárnu LED fakľu. Samozrejmosťou je odolnosť voči poveternostným vplyvom.

 

VŠESTRANNOSŤ

Bambusová LED fakľa vám môže poskytnúť osvetlenie kdekoľvek, napríklad pri jazierku, na terase či balkóne. Viacero LED faklí môžete využiť aj na osvetlenie celého chodníka, alebo príjazdovej cesty. Ich využitie je skutočne všestranné.

 

INŠTALÁCIA BEZ NÁMAHY

S inštaláciou bambusovej LED fakle si nemusíte robiť žiadne starosti. Stačí ju jednoducho zapichnúť do zeme, alebo do plota a sú okamžite pripravené.

LED solárna bambusová fakľa 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Materiál: bambus
 • Svetelný zdroj: LED dióda
 • Napájanie: solárny panel
 • Pracovný čas: cca 6 hodín
 • Dĺžka stojanu: 60 cm
 • Použitie v exteriéri: áno

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: