DVOJBALENIE - Účinná lepiaca pasca na šváby a iný lezúci hmyz – 6 ks

Kód: DA56625884
€35,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Zvíťazte nad neželanými obyvateľmi vašej domácnosti. Táto lepiaca pasca na šváby sa postará o rýchly a bezpečný odchyt švábov, ale aj iného lezúceho hmyzu, ktorý vám znepríjemňuje život.

Pasca na šváby je mimoriadne efektívna, a to vďaka obsahu vábivej látky. Môžete sa spoľahnúť, že šváby a iný lezúci hmyz tejto pochúťke neodolajú. Silné lepidlo sa následne postará o to, aby hmyz z pasce už nevyliezol. 

Použitie pasce na šváby je maximálne jednoduché. Po otvorení ju stačí položiť na miesto, kde ste spozorovali výskyt švábov či iného hmyzu. Poteší vás aj fakt, že je ekologická a bezpečná pre životné prostredie.

Táto pasca na šváby je jedinečná aj vďaka dlhej účinnosti. Zabezpečí odchyt hmyzu na niekoľko týždňov. Je vhodná na použitie v domácnosti, ale oceníte ju aj v kancelárii či skladových priestoroch. Skvele slúži aj na monitorovanie výskytu hmyzu.


 

NÁŠ TIP

Pozrite si aj ďalšie produkty z našej širokej ponuky odpudzovačov a lapačov.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

SPOĽAHLIVÁ LEPIACA PASCA NA ŠVÁBY

Zamorenie švábmi určite nepatrí medzi príjemné situácie, najmä keď sa tento hmyz objaví vo vašej domácnosti. S touto lepiacou pascou na šváby si s nepovolanými návštevníkmi hravo poradíte.

 • Obsahuje atraktant, ktorý láka šváby
 • Je spoľahlivá vďaka silnému lepidlu
 • Je ekologická a bez toxických látok
 • Má široké využitie, funguje aj na iný lezúci hmyz
 • Jednoducho sa používa
 • Má dlhú účinnosť
 • Môže sa používať aj na zistenie výskytu hmyzu v priestoroch

Účinná pasca na šváby

AKO FUNGUJE PASCA NA ŠVÁBY

Odhaľte tajomstvo účinnosti tejto pasce. To sa ukrýva v kombinácii atraktantu a lepidla. Látka, ktorá je pre šváby veľmi lákavá, je zapustená do silnej lepiacej vrstvy. Tá hmyzu nedovolí uniknúť.

 

BEZ CHÉMIE A TOXICKÝCH LÁTOK

Pasca na šváby je skvelý spôsob, ako sa zbaviť tohto hmyzu ekologicky a bezpečne. Neobsahuje totiž žiadne toxické látky, takže je priateľská k životnému prostrediu. K hmyzu je však nekompromisná.NIELEN NA ŠVÁBY

Spozorovali ste výskyt hmyzu a nie ste si istí, o aký druh ide? Skvelou správou je, že táto pasca funguje nielen na šváby, ale aj na iný lezúci hmyz. Zbavíte sa tak všetkého, čo vás obťažuje svojou prítomnosťou, či už ide o chrobákov, pavúkov, alebo mravcov.

 

Účinná lepiaca pasca na šváby a iný lezúci hmyz – 3 kusy

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Získajte prevahu nad švábmi či iným hmyzom rýchlo a bez námahy. Pascu na šváby stačí otvoriť a položiť na miesto, kde ste spozorovali ich výskyt. O všetko ostatné sa už postará za vás.

 

BEZSTAROSTNÉ TÝŽDNE

Doprajte si pokojné bývanie bez škodcov na niekoľko týždňov. Pasca na šváby má dlhú účinnosť, vďaka čomu sa môžete sústrediť na dôležitejšie veci. Ak je lepiaca plocha pasce zaplnená odchyteným hmyzom, jednoducho ju vymeňte za novú.

 

S PASCOU ZISTÍTE, ČI MÁTE DOMA HMYZ

Pasca na šváby a iný lezúci hmyz vám poslúži aj na monitorovanie. S jej pomocou môžete výskyt hmyzu odhaliť doma, v práci, dokonca aj v skladových priestoroch. Situáciu tak podchytíte včas a predídete premnoženiu. 

Účinná lepiaca pasca na šváby a iný lezúci hmyz – 3 kusy

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Rozmery: 21x2x17 cm
 • Určenie: šváby a iný lezúci hmyz
 • Zloženie: atraktant a lepidlo
 • Bez chemických a toxických látok
 • Balenie: 3 kusy

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: