Špeciálne LED svetlo pre rastliny – trojité

Kód: DS10576971
€29,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 
 

Spoznajte špeciálne LED svetlo pre rastliny – trojité a vaše kvety, priesady a iné rastliny začnú výrazne prospievať. Vy si tak zdokonalíte kvalitu vášho životného prostredia.

Unikátne umelé osvetlenie pre rastliny pracuje v 3 režimoch osvetlenia. Vďaka 40 LED diódam, ktoré vyžarujú červené , modré a kombinované svetlo sa podporí u rastlín fotosyntéza a začnú lepšie rásť a aj kvitnúť.

Pomocou ovládača si zvolíte vhodnú funkciu pre vaše rastliny. Má funkcie časovač, zmeny svetla a intenzita svetla – 9 stupňov. Napájanie je tiež veľmi jednoduché, pomocou USB portu.

Zároveň môžete nastaviť 3 kovové tyče panelov do požadovaného uhla, aby ste zvýšili účinnosť osvetlenia. Uhol je možné nastaviť až na 180.

Jedinečné LED svetlo pre rastliny je výborným pomocníkom pre amatérov pestovateľov i pre profesionálov.


NÁŠ TIP

Tu nájdete výhodné 2-balenie LED svetla pre lepší rast rastlín za zvýhodnenú cenu. 

 

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

UNIKÁTNE LED SVETLO PRE RASTLINY – TROJITÉ

Kto by nemal rád rastlinky? Rôzne kvety, kvitnúce, či zelené nám dokážu spríjemniť každý deň a nabiť nás energiou. Energiu kvetom a rastlinám však musíme dopriať aj my.

Ideálnym riešením je použitie unikátneho LED svetla pre rastliny  - trojitého, ktorý podporou fotosyntézy u rastlín napomáha k ich rastu a celkovej vegetácii.

Jedinečné svetlo na rastliny pomocou 40 LED diód svieti červeným, modrým a kombinovaným svetlom. Je úžasným pomocníkom hlavne pre rastliny v tmavších častiach interiéru.

 jedinecne-led-svetlo-pre-rastliny

PRE PESTOVATEĽOV AMATÉROV I PROFESIONÁLOV

Špeciálne pestovanie pod LED lampou pomocou svetla na rastliny možno s úspechom použiť pri izbových rastlinách (najmä ak majú obmedzené množstvo denného svetla), hydroponickom pestovaní ako aj skleníkovom pestovaní .

Je skutočne ideálny pre amatérov aj profesionálov . Môžete ňou dokonca osvetliť nielen domáce kvety, ale aj bylinky a zeleninu.

 

3 REŽIMY LED SVETLA 

Unikátna LED lampa na osvetlenie rastlín je vybavená žiarovkami vyžarujúcimi svetlo s dvoma vlnovými dĺžkami. Tak vzniknú 3 režimy LED svetla – červené svetlo, modré svetlo a kombinácia svetiel. Táto moderná technológia úžasne ovplyvňuje všetky fázy rastu rastlín, pučania a kvitnutia. LED diódy:

 • 630 nm (červené svetlo)
 • 470 nm (modré svetlo)
 • Kombinácia svetiel (červená + modrá = fialová)

 

NASTAVENIE SKLONU SVETIEL

Jedinečné LED svetlo pre rastliny je unikátne aj vďaka možnosti nastavenie sklonu svetla. Uhol je možné nastaviť až na 180°. Podporuje sa tak rast, pučania a kvitnutie rastlín. Každé z troch svetielok je možné nastaviť ľubovoľne podľa potreby.

 

 specialne-led-svetlo-pre-rastliny

JEDNODUCHÉ PRIPOJENIE

Táto praktická, výkonná a kompaktná LED lampa na podporu rastu rastlín sa inštaluje veľmi jednoducho. Na zvolené miesto ju upevníte štipcovým upínaním. Následne ju pripojte k USB portu s napájaním 5 V. Stlačením vypínača zapnete a rozsvieti sa zmes červeného a modrého svetla.

 

SVETLO PODPORUJÚCE FOTOSYNTÉZU

Vlnová dĺžka, ktorú vyžaruje LED svetlo pre rastliny, podporuje u rastlín fotosyntézu, vďaka čomu pomáha rastlinám rásť a vyživovať ich . Použitie tohto špeciálneho svetla na rastliny vám umožňuje správne sa starať o pestované rastliny a ich vegetáciu. Je ideálne aj pre pestovanie malých sadeníc a odrezkov, ako aj dospelých rastlín.

 

SVETLO S OVLÁDAČOM NA ŠPECIÁLNE FUNKCIE

Špeciálne funkcie, ktoré ponúka toto unikátne umelé osvetlenie pre rastliny, sa ľahko navolia pomocou jednoduchého ovládača.  Má funkcie:

 • časovač
 • zmeny svetla
 • nastavenie intenzity svetla – 9 stupňov

 

 led-svetlo-pre-rastliny-jedinecne

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • časovač: 3, 9 a 12 h
 • počet LED diód: 40
 • napájanie žiarovky: 5 V
 • napájanie: USB
 • Vodotesné: IP54
 • flexibilné ramená: áno
 • farba vyžarovania: červená a modrá
 • Typ LED: červená – 630 nm, modrá – 470 nm
 • výkon: 20 W
 • 3 svetelné panely
 • uhol sklonu až 180 stupňov
 • nastavenie intenzity osvetlenia: áno, 9 krokov
 • rozmery: 68 x 12 x 7 cm
 • hmotnosť: 472 g
 • hmotnosť s obalom: 638 g

 

NÁŠ TIP

VYNIKAJÚCI TEXTILNÝ KVETINÁČ

 

textilný kvetináč

 

Okúzľujúci textilný kvetináč ponúka nové a moderné riešenie pre vaše kvety a staré kvetináče. Dodá vášmu exteriéru alebo interiéru štýlový dizajn, a to len za pár minút.

 

 

UNIKÁTNE VAKY NA PESTOVANIE JAHÔD, BYLINIEK A ZELENINY  

 

pestovateľské vrece na pestovanie jahôd

 

Spoznajte tento multifunkčný vak určený na pohodlné a jednoduché pestovavie jahôd. Navyše plody jahôd nebudú znečistené pôdou. Okrem jahôd ho využijete aj na výsadbu koreňovej zeleniny, ovocia, byliniek a kvetov.

 

 

VERTIKÁLNY ZÁVESNÝ TEXTILNÝ KVETINÁČ NA STENU

 

vertikálny závesný textilný kvetináč na stenu

 

Spoznajte tento multifunkčný závesný kvetináč, ktorý je vhodný pre pestovanie byliniek, jahôd, kvetín a iných rastlín. Je určený na pestovanie na balkóne, terasách, záhradách a akýchkoľvek vonkajších i vnútorných priestoroch.  

 

 

JEDINEČNÝ KVETINÁČ NA PESTOVANIE PARADAJOK

 

kvetináč na pohodlné pestovanie paradajok s podpornou konštrukciou

 

Spoznajte jedinečný kvetináč na pestovanie paradajok a doprajte si skvelú úrodu vo vašej záhrade, balkóne či terase. Náš kvetináč na pestovanie paradajok s konštrukciou na podporu rastu je inovatívny produkt navrhnutý tak, aby vám pomohol ľahko pestovať zdravé a chutné paradajky.

 

 

ÚŽASNÝ MINI SKLENÍK NA SADENICE

 

mini skleník na sadenice

 

Vyskúšajte praktický mini skleník a vypestujte si zdravé priesady, chutné reďkovky, cibuľky, pažítku, bylinky, alebo si predpestujte vaše obľúbené kvety. Môžete ho využívať celoročne.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: