Profesionálne akrylové fixky

Kód: DS22132508
€17,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Vyskúšajte profesionálne akrylové fixkyodhaľte ich nekonečné tvorivé možnosti pri vašich kreatívnych činnostiach. Sú navrhnuté tak, aby priniesli radosť a inšpiráciu nielen deťom, ale aj dospelým.

S ultra tenkým hrotom každej fixky s hrúbkou 0,7 mm získate presnosť a kontrolu nad každým ťahom.

Rýchle schnutie zabezpečí, že vaše dielo bude žiariť v plnej kráse v krátkom čase. Balenie obsahuje 12 fixiek intenzívnych farieb, ktoré vám umožnia vytvárať skutočne výrazné línie a plne zakrývať plochy.

Vaša kreativita nebude mať obmedzenia, pretože tieto jedinečné akrylové fixky sú vhodné na všetky povrchy - papier, plátno, drevo, keramiku, sklo a ďalšie.

Prekvapte vašich blízkych týmto kreatívnym darčekom. Profesionálne akrylové fixky otvoria dvere novým umeleckým možnostiam a pomôžu im objaviť radostný a farebný svet tvorivosti.

 

NÁŠ TIP

Tu nájdete sadu na kreslenie - výtvarný kufrík.

Tu ponúkame profesionálne 3D pero s LCD displejom + 155 m náplní.

Pozrite si naše profesionálne gravírovacie pero.

Tu ponúkame ďalšie kreatívne hračky na rozvoj kreativity a myslenia.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

PROFESIONÁLNE AKRYLOVÉ FIXKY

Získajte svoje vlastné profesionálne akrylové fixky a nechajte svoju kreativitu rozkvitnúť. Bez ohľadu na vaše umenie, tieto fixky vám poskytnú nástroje na vytváranie diel, na ktoré budete pyšní.

Nechajte farby prehovoriť a pustite sa do tvorby na akomkoľvek povrchu. Váš tvorivý potenciál nebude mať s týmito špeciálnymi akrylovými fixkami hranice.

kreatívne akrylové fixky 

ZÁBAVA PRE DETI I DOSPELÝCH

Tieto úžasné fixky sú určené pre deti aj dospelých.

 • spoľahlivo prinesú do vašich tvorivých projektov nové možnosti
 • s výraznými farbami
 • s ultra tenkým hrotom s hrúbkou 0,7 mm

 

12 INTENZÍVNYCH FARIEB

Vďaka unikátnej sade akrylových fixiek získate paletu 12 žiarivých farieb v jednom balení. Tieto akrylové fixky vás nadchnú svojimi intenzívnymi odtieňmi, ktoré vám umožnia vytvárať výrazné línie ako aj dokonalo zakrývať plné plochy.

Farby sú navyše nepriehľadné po nanesení a zaschnutí a to na akomkoľvek povrchu – svetlom i tmavom.

Výber farieb je široký a vaša tvorivosť sa tak môže nechať unášať bez akýchkoľvek obmedzení.

 

RÝCHLE SCHNUTIE

Vďaka rýchlemu schnutiu jedinečných akrylových farieb nebudete musieť dlho čakať, kým sa vaše dielo usuší. Zároveň sa nemusíte obávať rozmazania alebo vyblednutia po zaschnutí - vaše umenie bude dlho žiariť v plnej kráse.

očarujúce akrylové fixky 

UNIVERZÁLNA POUŽITEĽNOSŤ

Tieto výnimočné akrylové fixky majú neuveriteľnú všestrannosť, pretože s nimi môžete maľovať na rôzne povrchy. Umožnia vám experimentovať a tvoriť diela na rôznych podkladoch:

 • papier
 • plátno
 • drevo
 • keramika
 • sklo
 • kov
 • kameň
 • plast

 

PRESNÉ KRESLENIE A DETAILY

Ultra tenký hrot s hrúbkou 0,7 mm vám umožní dosiahnuť najjemnejšie detaily vo vašich maľbách. Vytvárajte jemné línie, precízne vyplňujte plochy a ovládajte každý detail s ľahkým a presným pohybom.

Tieto fixky sú nástrojom, ktorý vám pomôže prejaviť vašu tvorivosť v každom jednom detaile.

 

KREATÍVNY DARČEK PRE KAŽDÉHO

Chcete prekvapiť vašich blízkych, či už ide o deti, rodinných príslušníkov alebo priateľov, jedinečným a inšpiratívnym darčekom?

Profesionálne akrylové fixky sú určite vynikajúcou voľbou. Tento originálny darček prinesie do ich tvorivého sveta nové možnosti a umožní im rozvinúť svoju kreativitu na nových úrovniach.

 zaujímavé akrylové fixky

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • počet farieb: 12
 • počet fixiek: 12
 • akrylová farba
 • hrúbka hrotu: 0,7 mm
 • rozmer: 1 x 13,5 cm
 • hmotnosť: 112 g
 • hmotnosť v balení: 129 g

Balenie obsahuje:

 • 12 kusov fixiek

 

NÁŠ TIP

 

ÚCHVATNÁ 3D KRESLIACA TABUĽA

3D kresliaca tabuľa

Spoznajte kúzlo 3D obrazov s touto jedinečnou magickou 3d tabuľou, s ktorou si užije veľa zábavy doslova každý. Vaše kresby sa zobrazia rovno pred vami v úžasnom 3D priestore.

 

 

JEDINEČNÝ DETSKÝ PROJEKTOR NA KRESLENIE

 

detský projektor na kreslenie

 

Oslňte svoje deti senzačným detským projektorom na kreslenie, ktorý ponúka jedinečný spôsob, ako rozvíjať ich umelecké schopnosti. Vďaka jednoduchému spôsobu manipulácie s projektorom vytvorí vaše dieťa obrázok veľmi pohodlne a nádherne.

 

 

SKVELÝ PROJEKTOR NA OBKRESĽOVANIE Z MOBILU

 

projektor na obkresľovanie z mobilu

 

Špeciálny projektor na obkresľovanie z mobilu či tabletu je zariadenie, ktoré vám pomôže s profesionálnou kvalitou obkresliť a namaľovať akýkoľvek obrázokProjektor je určený pre deti, študentov, umelcov, fotografov, architektov a iné profesie.

 

 

PROFESIONÁLNA SVIETIACA LED DOSKA NA OBKRESĽOVANIE

svietiaca LED doska na obkresľovanie

Svietiaca LED doska na obkresľovanie je zábavné a šikovné zariadenie, ktoré používajú profesionáli i fanúšikovia. Poskytne Vám možnosť tvoriť jedinečné a detailné diela, pretože vám umožňuje vidieť jemné línie a tvary lepšie než pri štandardnom osvetlení.

 

 

KUFRÍK NA KRESLENIE

 

sada na kreslenie - výtvarný kufrík

 

Milujú vaše deti kreslenie? Chcete im dopriať jedinečnú sadu pre ich kreatívne tvorenie? Spoznajte tento jedinečný kufrík na kreslenie, s ktorým budú diela vašich malých umelcov dokonalé.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: