Profesionálne gravírovacie pero

Kód: DS52726238
€13,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

 

Spoznajte kúzlo gravírovania s profesionálnym gravírovacím perom. S týmto jedinečným perom si užije veľa zábavy doslova každý. Vytvorte si jedinečné predmety alebo unikátne darčeky, ktoré nemá nikto iný.

Gravírovanie je unikátna technológia umeleckého rytia do akýchkoľvek predmetov. S týmto perom môžete gravírovať na kov, drevo, sklo, porcelán, plast, kožu a iné materiály.

Ergonomický tvar pera udržuje ovládacie prvky vždy na dosahu a umožní vám ovládať pero unikátnym spôsobom. Nezaťažuje vašu ruku ani zápästia ani pri dlhom tvorení.

Najkvalitnejšie materiály, nízka hmotnosť, pevný hrot s diamantovou špičkou, výkonný motor robia z tohto pera prémiový produkt za výhodnú cenu. Vdýchnite vašim predmetom jedinečnosť a vytvorte predmety, ktoré nemá nikto iný. S týmto perom je to hračka.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNE GRAVÍROVACIE PERO

Veľmi kvalitné a ľahké gravírovacie pero je výborný nástroj pre kreatívnu tvorbu. Toto štýlové pero sa vyznačuje nízkou hmotnosťou a kompaktným dizajnom. Veľmi dobre sa drží a vďaka svojim malým rozmerom sa s ním pracuje pohodlne a jednoducho.

  • ergonomický dizajn pre ľahké držanie v ruke 
  • pohodlné a presné ovládanie

 

 profesionalne-gravirovacie-pero

 

AKO GRAVÍROVAŤ

Gravírovanie je veľmi jednoduchá technika ozdobného rytia do predmetu. Gravírovačkou sa ryje do povrchu skla, kovu, kameňa, keramiky, ale aj do plastu, alebo dreva. Dopredu si namaľujeme ceruzkou alebo liehovou fixkou predlohu - napríklad text, alebo obrázok. Gravírovačkou potom píšeme ako perom alebo ceruzkou. Môžete využiť rôzne šablóny na písmo či tvary. Záleží len na vašej kreativite a fantázii.

 

ČO MÔŽETE VYTVORIŤ S GRAVÍROVACÍM PEROM? 

S gravírovacím perom môžete umelecky popísať alebo pokresliť akýkoľvek predmet rôznych tvarov podľa vašej kreativity. Môžete si vytvoriť špeciálnu sadu pohárov, jedinečnú vázu, menovku na dvere a iné. S pomocou tohto pera môžete popísať pracovné predmety či náradie. Má multifunkčné využitie v každej oblasti. Stačí zvoliť správnu techniku a nechať priestor vašej kreativite.

 

OCHRÁŇTE SVOJ MAJETOK

Niektoré predmety je dobré si popísať aby sa vám v kolektíve nestratili. Obyčajná fixka sa dá ľahko zmazať, ale gravírovacím perom im vtlačíte nezmazateľnú pečať že je to len váš majetok. Takéto označenie sa hodí napríklad v školách, dielni, montážnych staniciach a iných.

 

 gravirovacie pero

 

NA AKÝKOĽVEK MATERIÁL

Vďaka výkonnému motoru a špeciálnym hrotom s diamantovou hlavičkou môžete s týmto perom gravírovať do rôznych materiálov. Nezáleží na tom či je to kov, drevo, plast, sklo, keramika a iné. S týmto perom môžete vdýchnuť punc jedinečnosti akémukoľvek predmetu.

 

VHODNÉ PRE DETI AJ DOSPELÝCH

Perfektný darček pre deti a dospelých. Gravírovacie pero je ideálny darček pre deti, ktorý pomáha deťom zlepšovať priestorové myslenie, kultivovať tvorivé a umelecké zručnosti. Je to tiež skvelý spôsob, ako rodičia a deti spolu trávia čas. *Pero nie je hračka, používajte ho pod dohľadom dospelej osoby.

 

JEDNODUCHÉ A BEZPEČNÉ POUŽITIE

Pero je veľmi jednoduché a bezpečné na použitie. Stačí vložiť baterky, vybrať správny hrot a zapnúť pomocou tlačidla. Jednoduchosť použitia si zamilujete.

 

 pero

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A ERGONOMICKÝ DESIGN

Pri výrobe tohto špeciálneho gravírovacieho pera boli použité špeciálne materiály. Najkvalitnejšie tvrdené plasty, výkonný motorček a špeciálne hroty pre maximálnu presnú prácu. Špeciálny ergonomický design zabezpečí, že pero vám padne do ruky. Je ľahké a preto sa s ním pracuje pohodlne aj pri dlhodobom tvorení.

 
 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Rozmery: 17,5 cm + 2,6 cm
  • Farba: Modro – biela
  • Použitie: kov, drevo, sklo, plast
  • Napájanie: 2 AA Batérie (nie sú súčasťou balenia)

 

Ilustračné video:


 

NÁŠ TIP

 

PROFESIONÁLNE 3D PERO S LCD DISPLEJOM

 

3D pero s LCD displejom

Spoznajte kúzlo 3D tlače s profesionálnym 3D perom. S týmto jedinečným 3D perom si užije veľa zábavy doslova každý.

 

 

VEĽKÁ SADA ZAŽEHĽOVACÍCH KORÁLIKOV

 

zažehľovacie koráliky

 

Objavte kúzlo nekonečnej fantázie. Zažehľovacie koráliky vám otvoria dvere do kreatívneho sveta. Prebuďte v sebe umelca a vytvorte jedinečné diela, ktoré očaria úplne všetkých.

 

 

KREATÍVNE DIAMANTOVÉ MAĽOVANIE

diamantové maľovanie - strom

Vyskúšajte očarujúce diamantové maľovanie, užite si hodiny relaxačnej činnosti a sami si vytvoríte vlastné umelecké dielo z drobných kamienkov.

 

 

ŠPECIÁLNA OBOJSTRANNÁ PODLOŽKA NA REZANIE A MODELOVANIE A3

 

obojstranná podložka na rezanie a modelovanie A3

 

S praktickou obojstrannou podložkou na rezanie a modelovanie A3 získate spoľahlivý a praktický nástroj, ktorý vám pomôže dosiahnuť dokonalé výsledky pri rezaní vo vašich umeleckých i remeselných projektoch.

 

 

PRAKTICKÁ TAVNÁ PIŠTOĽ

 

tavná pištoľ

 

Tavná lepiaca pištoľ pre kreatívnu tvorbu. Určená na aplikáciu pri modelovaní umenia, remesla, hračiek, umelých a slamených kvetov, vianočných stromčekov, kovu, dreva, papierov atď.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: