DVOJBALENIE - Klobúk proti hmyzu - včelársky klobúk

Kód: DA59279501
€22,89 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Ochranný klobúk so sieťkou proti hmyzu je jedinečná pomôcka pre všetkých. Je určený pre včelárov, záhradkárov, turistov, rybárov, poľovníkov a pre každého, kto sa chce chrániť pred otravným hmyzom.

Jednoducho ho vytiahnite, upravte podľa veľkosti svojej hlavy a ste pripravení na to, aby ste si užívali outdoorové aktivity bez otravných komárov, múch, včiel a iného hmyzu. Poskytne vám aj dokonalú ochranu pred škodlivými UV lúčmi a účinne chráni vašu pokožku pred slnečným žiarením.

Vďaka špeciálnemu dizajnu je dobre priedušný a preto vám v ňom nebude horúco. Najkvalitnejšie materiály sú zárukou funkčnosti a životnosti produktu. Vďaka univerzálnemu prevedeniu je vhodný pre mužov aj ženy. Užite si pobyt vonku bez otravných múch.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

JEDINEČNÝ OCHRANNÝ KLOBÚK SO SIEŤKOU PROTI HMYZU

Špeciálna sieťka slúži ako dokonalá mechanická zábrana, takže sa k vám žiadny hmyz nedostane. Zároveň umožňuje dobrú cirkuláciu vzduchu. Je ľahký a priedušný, a tak Vám v ňom v lete nebude neznesiteľné teplo a vďaka maskáčovému prevedenie bezchybne splyniete s okolitou prírodou. Klobúk Vás zároveň chráni pred úpalom a škodlivým slnkom. Ideálna pomôcka pre každého záhradkára či rybára.

 

 klobuk-proti-hmyzu

 

PREČO NOSIŤ KLOBÚK PROTI HMYZU

Určite to poznáte, že otravný hmyz vám môže pokaziť celý deň. Ste z neho nervózny, podráždený doštípaný a môže vám spôsobiť alergickú reakciu. Klobúk na hlavu proti komárom je pravdepodobne najpotrebnejším predmetom, ktorý môžete nosiť v batohu na túre, rybárskom boxe alebo ako súčasť vybavenia záhradky. Moskytiera na hlavu je jedinečný pomocník, ktorého ocení každý.

 

DOKONALÁ OCHRANA PRED HMYZOM

Kvalitný klobúk s ochrannou sieťkou vám zabezpečí dokonalú ochranu pre lietajúcim hmyzom. Dosť bolo nepríjemným štípancom, tento ochranný klobúk vám s tým pomôže.

 vcelarsky-klobuk

VHODNÝ KDEKOĽVEK

Klobúk s ochrannou sieťkou môžete využívať kdekoľvek. Je neodmysliteľným doplnkom na rybačku, pre včelárov, záhradkárov, pri strihaní kríkov, večernom polievaní záhrady. Hodí sa taktiež pri kempovaní, lovení a iných príležitostiach.

 

URČENÝ PRE KAŽDÉHO

Jedinečný univerzálny dizajn zabezpečí, že klobúk môže používať každý. Je vhodný pre mužov aj ženy rôznych vekových kategórií. Hodí sa ako včelársky klobúk a klobúk proti hmyzu.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY

Pri výrobe tohto klobúku boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaná technológia výroby, čo je zárukou maximálnej životnosti a funkčnosti produktu. Pevná šnúrka drží klobúk na hlave v prípade vetra. Poskytuje dobré videnie za každého počasia.

 

 klobuk-proti-hmyzu-vcelarsky-klobuk

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Rozmery: 38 cm (výška) x 33 cm (priemer)
  • Materiál: tkanina a kov
  • Ideálne pre rybárov, lovca, cestovateľov alebo kempovaní
  • Maskáčové prevedenie

 


 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: