Maliarsky set v kufríku - 46 prvkov

Kód: DS49766830
€45,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte jedinečnú maliarsku zostavu, s ktorou budete mať všetko okamžite k dispozícii. Po tomto kufríku túži každá umelecká duša. Stačí ho len otvoriť a ponoriť sa do sveta fantázie.

Kufrík s umeleckými potrebami vás prekvapí svojou praktickosťou, obsahom a multifunkčnosťou. Nájdete v ňom všetky nástroje, ktoré potrebujete, vrátane širokej palety akvarelových farieb, štetcov a mnoho iného. Prehľad v príslušenstve vám uľahčí praktická zásuvka s priehradkami.

Majte svoj umelecký ateliér stále poruke. Nepotrebujete dokonca ani stojan na plátno, pretože sa nachádza priamo v maliarskom kufríku. Sklon si môžete pohodlne nastaviť presne tak, ako vám to vyhovuje.

Maliarsky kufrík je vyrobený z kvalitného borovicového dreva, čo zaručuje jeho skvelú odolnosť a dlhú životnosť. Bezproblémovú funkčnosť podporujú pevné kovové komponenty, ktoré sa starajú o ľahké a bezpečné otváranie a zatváranie kufríka.


 

NÁŠ TIP

Tu ponúkame ďalšie výtvarné a kreatívne sady pre vaše deti.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

PRAKTICKÝ MALIARSKY KUFRÍK S PRÍSLUŠENSTVOM

Aj vy si pod pojmom “relax” predstavíte maľovanie obrazov? V takom prípade je tento maliarsky set pre vás ako stvorený. Vďaka nemu môžete dať priestor svojej fantázii kdekoľvek a kedykoľvek. Stane sa vašim verným spoločníkom na kurzoch maľovania či v domácom ateliéri.

  • Kompaktný kufrík s integrovaným stojanom na plátno
  • Praktická zásuvka s priehradkami na ukladanie maliarskych potrieb
  • Rukoväť pre pohodlné prenášanie kufríka
  • Bohaté príslušenstvo
  • Kvalitne spracovaný materiál
  • Maliarsky set je vhodný pre amatérov i profesionálov

 

maliarsky-set.-v-kufrikujpg

KUFRÍK A STOJAN 2 V 1

Vytvorte to najoriginálnejšie umelecké dielo pomocou tohto maliarskeho setu. Všetko potrebné nájdete v kufríku, ktorý sa po otvorení zmení na stojan. Ten si môžete nastaviť tak, ako potrebujete a potom už stačí len začať maľovať.

 

ZÁSUVKA S PRIEHRADKAMI

Maliarsky kufrík ukrýva okrem stojana ešte jedno tajomstvo, a to zásuvku, do ktorej môžete pohodlne ukladať svoje farby, štetce a iné maliarske potreby. Vďaka priehradkám získate dokonalý prehľad.

 

KOMFORT A PRAKTICKOSŤ

Medzi neoceniteľné súčasti maliarskeho kufríka patrí aj rukoväť, ktorá vám umožní jednoduché a pohodlné prenášanie. Váš mini ateliér vás tak môže sprevádzať kamkoľvek.

jedinecna-maliarska-sada

VŠETKO, ČO BUDETE POTREBOVAŤ

Objavte bohaté príslušenstvo maliarskeho kufríka. Čakajú na vás plátna, skicár, paleta, špongie, špachtle, štetce, a, samozrejme, aj 24 akvarelových farieb v hliníkových tubách, vďaka ktorým budú vaše diela dokonalé.

 

BOROVICOVÉ DREVO

Borovicové drevo patrí k najvyhľadávanejším prírodným materiálom, a to kvôli svojej pružnosti, pevnosti a odolnosti. Všetkými týmito vlastnosťami sa maliarsky kufrík môže pýšiť práve vďaka nemu. Bonusom je jedinečný dizajn kufríka.

 

POTEŠÍ KAŽDÉHO

Či už máte čo - to odmaľované, alebo ste sa len práve teraz rozhodli, že s maľovaním začnete, maliarsky set v praktickom kufríku je nepochybne tou najlepšou voľbou. Môžete ním obdarovať aj svojich blízkych a sledovať, ako sa z nich stávajú umelci.

 

maliarsky-set

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Materiál: borovicové drevo
  • Rozmery: 34 x 26 x 6,5 cm
  • Hmotnosť: 2 kg
  • Obsah kufríka: stojan, zásuvka, 3x plátno A4, 1x skicár A4, 1x plastová paleta, 2x špongia, 9x štetec, 24x akvarelová farba v hliníkovej tube, 5x špachtľa

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: