Profesionálny maliarsky stojan

Kód: DS70724831
€15,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Ak máte vášeň pre maľovanie, inšpirujte sa naším profesionálnym maliarskym stojanom. Je perfektným pomocníkom pre každého - profesionálneho umelca aj začiatočníka a poskytne vám množstvo nových príležitostí k pohodlnej tvorbe.

Vďaka kvalitným hliníkovým materiálom, z ktorých je úžasný maliarsky stojan vyrobený a pevne namontovaným hákom pre prípadnú dodatočnú záťaž, získate spoľahlivú a stabilnú podporu pri každom ťahu štetcom.

Nastaviteľná výška unikátneho maliarskeho stojanu je prispôsobiteľná v rozmedzí od 93 cm až do166,5 cm. Maliarsky stojan sa pohodlne skladá i rozkladá. Vďaka praktickému puzdru, ktoré je súčasťou súpravy, si zabezpečíte bezproblémovú prepravu tohto stojanu.

Nastaviteľná konštrukcia pre plátno umožňuje dokonalé prispôsobenie každému rozmeru obrazu, ktorý budete maľovať. Šírka základne je až 46,2 cm a výška sa dá prispôsobiť až do 44 cm.

Osloboďte svoju kreativitu s profesionálnym maliarskym stojanom – maľujte doma, v prírode, alebo pokojne aj v meste.


 
NÁŠ TIP
 
 
 
Tu ponúkame ďalšie kreatívne hračky na rozvoj kreativity a myslenia.
 
 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

ORIGINÁLNY MALIARSKY STOJAN

Ste kreatívny človek, ktorý rád maľuje? Poznáte vo svojom okolí niekoho, kto rád maľuje? Tak neváhajte a potešte seba i svojich blízkych originálnym maliarskym stojanom, vďaka ktorému získate spoľahlivého a praktického pomocníka pre vašu tvorbu.

Nech už ste profesionálnym umelcom alebo začiatočníkom, tento stojan vám poskytne všetko, čo potrebujete pre dokonalé maľovanie. Nechajte sa inšpirovať a vyjadrite svoje umelecké vízie s naším vynikajúcim maliarskym stojanom.

 profesionálny maliarsky stojan

 

KVALITNÝ MATERIÁL

Unikátny maliarsky stojan je vyrobený z kvalitného hliníka, vďaka čomu bude stojan dostatočne ľahký pri manipulácií a zároveň spoľahlivo stabilný pre pokojnú kreatívnu prácu. Vďaka pevne namontovanému háku je navyše možné zavesiť záťaž, čím zvýšite hmotnosť súpravy a zabezpečíte si stabilnú prácu aj v silnom vetre.

 

NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA STOJANU

S praktickými 3-segmentovými nastaviteľnými nohami môžete jednoducho prispôsobiť výšku stojanu podľa vašich potrieb. Nech už preferujete pohodlnú výšku pre maľovanie v sede, alebo potrebujete vysunúť stojan do výšky, aby ste mohli stáť, tento stojan je tu pre vás.

 • umožní vám nastaviť stabilnú výšku od 93 cm až do166,5 cm.
 • Profesionálny maliarsky stojan s jednoduchým nastavením a robustnou konštrukciou vám poskytne presne tú podporu, akú si práve želáte.

 

PRE RÔZNE ROZMERY OBRAZU - PLÁTNA

S týmto vynikajúcim maliarskym stojanom už nemusíte obmedzovať svoje tvorivé nápady kvôli veľkosti plátna.

Jeho nastaviteľná konštrukcia umožňuje dokonalé prispôsobenie každému rozmeru obrazu, či už ide o malé, alebo väčšie plátno. Vaša tvorivosť už nemá hranice – určite ju nechajte rozkvitnúť s naším stojanom pre rôzne rozmery obrazu.

 • montážna vzdialenosť (výška plátna): 0 - 44 cm
 • šírka základne: 46,2 cm

 očarujúci maliarsky stojan

 

BEZPEČNÁ A STABILNÁ PLATFORMA

Nôžky maliarskeho stojana sú vybavené samonivelačnými protišmykovými prvkami, čo zabezpečuje pevné ukotvenie stojana pri práci a minimalizuje riziko pádu. Vďaka zámku rozstupu nôh môžete stojan umiestniť aj v náročných podmienkach a na malých plochách.

 

PRAKTICKÉ PUZDRO PRE POHODLNÚ PREPRAVU

Čo tak maľovať mimo ateliéru, resp. mimo vášho domova? Pohodlne zložíte maliarsky stojan, uložíte ho bezpečne do puzdra a môžete sa vybrať hľadať inšpiratívne miesto pre vašu umeleckú tvorbu. Váš maliarsky stojan budete môcť v okamihu prenášať jednoducho a bezpečne, bez obáv o poškodenie.

 

PRE PROFESIONÁLNYCH I AMATÉRSKYCH MALIAROV

Tento špeciálny maliarsky stojan je perfektný pre každého človeka s tvorivým duchom.

Stojan je vytvorený s cieľom uspokojiť potreby maliarov všetkých úrovní.

 • profesionálni umelci ocenia jeho kvalitu, spoľahlivosť a stabilitu
 • začiatočníci ocenia jednoduchosť a intuitívne ovládanie

Maliarsky proces bude prístupný každému - nechajte sa inšpirovať naším všestranným produktom pre profesionálnych i amatérskych maliarov a vytvárajte umenie s ľahkosťou a radosťou.

pôsobivý maliarsky stojan

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Farba: Čierna
 • Materiál: Hliník
 • Maximálna výška: 170 cm
 • Stabilná výška: 93 - 166,5 cm
 • Rozmery puzdra (výška/šírka): 52 x 10 cm
 • Montážna vzdialenosť (výška plátna): 0 - 44 cm
 • Šírka základne: 46,2 cm
 • Hmotnosť: približne 950 g

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: