DVOJBALENIE - Ohromný záhradný kôš - vak na lístie

Kód: DA32798620
€33,99 / ks
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

 

Vyskúšajte tento ohromný, praktický, záhradný kôš na lístie. Vmestíte do neho veľké množstvo lístia naraz, čo vám značne urýchli a uľahčí prácu na záhrade.

Vďaka praktickým úchytkám po bokoch vrece na lístie pohodlne uchopíte a lístie prenesiete na požadované miesto.

Jedinečný záhradný kôš – vak na lístie je vyrobený z kvalitných materiálov. Tieto materiály sú odolné aj voči väčšej hmotnostnej záťaži.

Použitím tohto praktického vreca na lístie s neobvykle veľkými rozmermi  90 x 90 x 90 cm ušetríte váš čas, ktorý by ste strávili pri prenose lístia, či trávy napríklad fúrikom, alebo malým vrecom.

Vak na lístie je skladateľný a preto ho jednoducho môžete brať kdekoľvek so sebou na záhradu, vinicu či do sadu. Ľahko ho aj uskladníte.

Veľký záhradný kôš sa stane vašou obľúbenou záhradnou pomôckou.


 

NÁŠ TIP

Pre efektívnejší zber lístia a trávy vám nesmie chýbať náš praktický zberač lístia.

Pozrite si ďalšie praktické doplnky a pomôcky do záhrady.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

PRAKTICKÝ ZÁHRADNÝ KÔŠ  - VRECE NA LÍSTIE

Aj vy máte radi nádherne upravenú záhradu? Teraz je tu pre vás jedinečný pomocník  - záhradný kôš – vrece na lístie. Jednoducho, rýchlejšie a teda efektívnejšie odstránite kopy trávy či opadaného lístia z vašej záhrady.

Lístie pozbierate, napríklad praktickým zberačom lístia NÁJDETE TU a nahádžete ho do tohto úžasného vaku na lístie. Zmestí sa doň omnoho viac, ako ste boli zvyknutí. Záhradný kôš určite oceníte.

 

 jedinecny-zahradny-kos-na-listie

OHROMNÉ ROZMERY VAKU

Tento jedinečný vak je populárny najmä vďaka svojim rozmerom. Je väčší než väčšina bežných záhradných vakov. S rozmermi 90 x 90 x 90 cm do neho poľahky zmestíte omnoho viac záhradnej zelene. Odstránite tak naraz viac lístia, či trávy.

 

KVALITNÝ MATERIÁL

Úžasné vrece na lístie je vyrobené z kvalitných materiálov, odolných voči väčšej hmotnosti. Pri rozmeroch, ktorými vrece disponuje, je to skutočne veľmi dôležité.

 

S ÚCHYTKAMI

Pre ľahšiu manipuláciu sa po stranách záhradného koša nachádzajú praktické pevné úchytky. Pohodlne uchopíte vrece, aby ste ho následne mohli preniesť ku kompostovisku alebo do zberu biologického odpadu.

 

 zahradny-kos-na-listy

IDEÁLNY PRE KAŽDÚ SEZÓNU

Tento úžasný záhradný kôš  využijete v každej sezóne počas roka. Na jar vám napríklad pomôže s odstraňovaním suchej vyhrabanej trávy z trávnika, v lete s pokosenou trávou, či vytrhanou burinou zo záhrady a na jeseň s opadaným lístím. Je to vynikajúci praktický a kvalitný pomocník do záhrady.

 

ŠETRÍ VÁŠ ČAS

Nemusíte už chodiť vynášať lístie malým fúrikom. Pomocou praktického obrovského záhradného koša odstránite omnoho viac lístia, či trávy naraz. Takto ušetrí váš čas.

 

ĽAHKO USKLADNITEĽNÝ

Vynikajúci záhradný kôš – vak na lístie je skladací. Jednoducho sa skladá a môžete ho ľahko uskladniť.

 

 zahradny-vak-na-listie

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Veľkosť: 90 x 90 x 90 cm
  • Farba: tmavo zelená

 


 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: