Pohodlný dvojramenný popruh ku krovinorezu

Kód: DS82252510
€15,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Vyskúšajte pohodlný dvojramenný popruh ku krovinorezu s hladkým nastavením a stabilným zamykaním. Je vyrobený z kvalitných materiálov, čo zaručuje jeho dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebeniu.

Najdôležitejšie výhody popruhu ku krovinorezu sú mäkké výstuže na ramená, ochrana bokov, karabína na pripevnenie krovinorezu, silná predná pracka pre ľahké obliekanie a vyzliekanie postroja, nastavenie postroja, silné popruhy a oranžová farba, ktorá zaručuje vašu viditeľnosť už z diaľky.

Hladké nastavenie postroja ku krovinorezu v rozmedzí od 50 do 85 cm pre celkovú dĺžku umožňuje pohodlnú obsluhu a stabilizáciu pripojenej kosačky. Unikátnou výhodou je aj stabilné zamykanie pracky, ktoré umožňuje rýchle nasadenie a odopnutie postroja.

Tento dvojramenný popruh na krovinorez má tiež ochranný kryt bokov, ktorý zaisťuje vaše pohodlie pri práci a mäkký návlek na ramená pre maximálnu ochranu. Maximálna dĺžka ramenných pásov je 120 cm.

Užite si pohodlie a bezpečnosť pri kosení so špeciálnym dvojramenným popruhom ku krovinorezu.


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete ochrannu masku a kryt na kosenie so sieťkou.

Pozrite sa na ďalšie skvelé produkty pre kutilov.

 

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

ŠPECIÁLNY DVOJRAMENNÝ POPRUH KU KROVINOREZU

Ak hľadáte spoľahlivý postroj pre váš krovinorez, máme pre vás skvelú voľbu - dvojramenný popruh s hladkým nastavením a stabilným zamykaním.

 • hladké nastavenie postroja pre pohodlnú obsluhu
 • stabilné zamykanie pracky pre rýchle nasadenie
 • ochranný kryt bokov pre pohodlie pri práci
 • mäkký návlek na ramená pre maximálnu ochranu

 

 unikatny-popruh-ku-krovinorezu

KVALITNÉ MATERIÁLY

Špeciálny postroj ku krovinorezu je vyrobený z kvalitných materiálov, ako sú PP, polyester, špongia a kov, čo zaručuje jeho dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebeniu.

 

NAJDÔLEŽITEJŠIE VÝHODY POPRUHU KU KROVINOREZU

 • mäkké výstuže na ramená
 • ochrana bokov
 • karabína na pripevnenie krovinorezu
 • silná predná pracka pre ľahké obliekanie a vyzliekanie postroja
 • nastavenie postroja
 • silné popruhy
 • oranžová farba – osoba s popruhom je viditeľná už z diaľky
 • pohodlné a bezpečné použitie
 • pri kosení si odľahčíte ruky
 • vhodné na všetky typy kosačiek, či krovinorezov dostupných na trhu

 

HLADKÉ NASTAVENIE POSTROJA PRE POHODLNÚ OBSLUHU

Hladké nastavenie postroja je jednou z najdôležitejších vlastností tohto praktického dvojramenného popruhu ku kosačke. Súprava popruhov umožňuje presné nastavenie postroja podľa potrieb užívateľa.

 • celková dĺžka postroja sa môže pohybovať v rozmedzí od 50 do 85 cm
 • maximálna dĺžka ramenných pásov je 120 cm

Toto nastavenie ovplyvňuje stabilizáciu pripojenej kosačky, ktorá sa tak efektívne drží na svojom mieste, čo uľahčuje prácu užívateľovi a nevyvolá prílišnú únavu.

 

 jedinecny-popruh-ku-krovinorezu

 

STABILNÉ ZAMYKANIE PRACKY PRE RÝCHLE NASADENIE

Unikátnou výhodou vynikajúceho postroja pre krovinorez je stabilné zamykanie pracky umožňujúce rýchle nasadenie. Pracka sa hladko a jednoducho zapína vpredu, čím sa postroj dá pohodlne a rýchlo nasadiť.

Zároveň sa pracka môže odopnúť jednou rukou, aby sa postroj dal pohodlne vyzliecť. Táto funkcia uľahčuje a zrýchľuje proces nasadzovania a odopínania postroja, čo je pre užívateľa veľmi praktické, pohodlné a užitočné.

 

OCHRANNÝ KRYT BOKOV PRE POHODLIE PRI PRÁCI

Tento úžasný dvojramenný popruh na krovinorez disponuje ochranným krytom bokov, ktorý je vyrobený z profilovaného plastu. Tento kryt zaisťuje oddeľovanie kovovej spony - karabíny od užívateľa, čo zabraňuje pocitu nepohodlia a tlaku v oblasti bokov pri intenzívnej a dlhodobej práci.

 

MÄKKÝ NÁVLEK NA RAMENÁ PRE MAXIMÁLNU OCHRANU

Tento pohodlný dvojramenný popruh ku krovinorezu, či kosačke disponuje špeciálnymi návlekmi na ochranu vašich ramien. Tento návlek, ktorý je na oboch ramenných popruhoch, je vyrobený z kvalitného a mäkkého materiálu, ktorý príjemne pôsobí na pokožku a minimalizuje tlak váhy krovinorezu, strunovej kosačky na ramená.

Tento dvojramenný popruh ku krovinorezu je skutočne nevyhnutnou súčasťou výstroja pre každého, kto sa stará o svoje zdravie a pohodlie pri práci.

 

 dvojramenny-popruh-ku-krovinorezu

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • farba: čierna /oranžová
 • materiál: PP / polyester / špongia / kov
 • maximálna dĺžka ramenného pásu: 120 cm
 • rozmery puzdra (výška / šírka): 25 x 8 cm
 • celková dĺžka (nastavenie): 50 – 85 cm
 • hmotnosť: 322 g
 • hmotnosť s obalom: 331 g

 

NÁŠ TIP

 

VYNIKAJÚCA NYLONOVÁ KEFA NA KROVINOREZ

 

čistiaca kefa na krovinorez

 

Spoznajte túto jedinečnú čistiacu kefu na krovinorez  a benzínové vyžínače, ktorou poľahky vyčistíte chodníky a iné povrchy vo vašom okolí. Vaša predzáhradka a záhrada získajú perfektný vzhľad behom okamihu.

 

 

VYNIKAJÚCA STRUNOVÁ HLAVA NA KROVINOREZ

 

strunová hlava na krovinorez

 

Máte aj vy radi krásne a úhľadné upravenú záhradu? Hľadáte kvalitnú hlavu do krovinorezu? Vyskúšajte túto jedinečnú strunovú hlavu, vďaka ktorej premeníte Váš krovinorez na najvýkonnejší odstraňovač porastov.

 

 

PRAKTICKÁ OCHRANNÁ MASKA A KRYT NA KOSENIE SO SIEŤKOU

ochranná maska a kryt na kosenie so sieťkou

Špeciálna ochranná maska a kryt na kosenie so sieťkou je ideálnym riešením pre všetkých záhradkárov a majiteľov trávnikov, ktorí sa chcú dokonalo ochrániť pri práci pred postriekaním, trieskami a kamienkami.

 

 

PRAKTICKÁ RUČNÁ ELEKTRICKÁ KOSAČKA

 

ručná elektrická kosačka

 

Spoznajte špeciálnu ručnú elektrickú kosačku, ktorou docielite krásne upravený trávnik priamo u vásVďaka svojej nízkej váhe a menším rozmerom ju zvládne používať každý záhradkár aj na tých najmenej prístupných miestach.

 

 

SPOĽAHLIVÁ STRUNA DO KOSAČKY

 

struna do kosačky

 

Zabezpečte si spoľahlivú strunu do kosačky, krovinorezu, ktorá vám uľahčí kosenie vášho pozemku a poskytne dokonalé výsledky. Môžete sa spoľahnúť na rýchle a efektívne kosenie.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: