Praktické tyčky na paradajky – podpera na rastliny

Kód: DS44361260
€4,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 
 

Využite praktické tyčky na paradajky a iné rastliny ako podperu pri ich raste. Docielite tým vyššiu úrodnosť a lepšiu kvalitu vašej domácej zeleniny, či ovocia.

Príprava a manipulácia s týmito tyčkami na paradajky je vďaka závitom veľmi jednoduchá, rýchla a pohodlná. Dajú sa napájať, takže si budete môcť vytvoriť tyč ľubovoľnej veľkosti.

Táto podpera na rastliny je veľmi stabilná a pevná vďaka kvalitným materiálom z ocele, z ktorých je vyrobená. Navyše vďaka zelenej farbe vonkajšieho plastu pôsobí v záhradách veľmi prirodzene.

Tieto tyčky sú vhodné aj na stavanie rôznych malých ohrád. Poľahky si zhotovíte napríklad ohradu pre sliepky.

Praktické tyčky vám vydržia celé roky vďaka odolnosti voči poveternostným podmienkam.

Určite si tieto tyčky na paradajky – podperu na rastliny zamilujete.


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete výhodné 5-balenie tyčiek na paradajky alebo 10-balenie tyčiek na paradajky alebo 20-balenie tyčiek na paradajky za zvýhodnenú cenu.

Tu nájdete balenie 12 ks konektorov na záhradné tyče za zvýhodnenú cenu.

Tu nájdete výhodné balenie podpornej sieťky na pestovanie zeleniny alebo 3-balenie podpornej sieťky na pestovanie zeleniny  alebo 5-balenie podpornej sieťky na pestovanie zeleniny za zvýhodnenú cenu. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

PRAKTICKÁ PODPERA NA RASTLINY

Chceli by ste si aj vy dopestovať väčšiu a kvalitnejšiu úrodu paradajok, fazule , či iných popínavých rastlín? Tieto praktické podpery na rastliny doprajú vašim rastlinám dostatok priestoru na ťahanie sa za slnečnými lúčmi a lepšie dozrievať.

Pre vás budú tyčky na paradajky a iné rastliny vynikajúcim pomocníkom v záhrade. Ľahko sa s nimi manipuluje a v záhrade vďaka zelenej farbe pôsobia  veľmi prirodzene.

 

 podpera-rastlin

RÔZNORODÉ POUŽITIE

Tieto jedinečné tyčky sú vhodné ako kvalitná podpera na rajčiny a iné rastliny. Krehké rastliny s jemnou, mäkkou stonkou, alebo popínavé rastliny sa budú postupne pri raste opierať o tieto podpery.

Veľmi dobre vám tieto tyče poslúžia, ak z nich postavíte malé ohrady, napríklad pre sliepky.

 

S TVAROVANÝMI VÝSTUPKAMI

Úžasné a praktické tyčky do rajčín a na iné rastliny majú po bokoch unikátne tvarované výstupky. Tieto slúžia na uľahčenie popínania sa rastliny smerom hore po podpere.

 

KVALITNÝ MATERIÁL

Vynikajúce tyčky na paradajky a iné rastliny sú vyrobené z kvalitných materiálov. Budete si môcť dlhodobo užívať ich výhody.

Sú vyrobené z kvalitnej oceľovej krútenej tyče, ktorá je potiahnutá plastom zelenej farby, čo pôsobí v záhradkách veľmi prirodzene.

 

 unikatne-tycky-na-paradajky

MÔŽETE ZOSTAVIŤ ĽUBOVOĽNÚ DĹŽKU TYČE A VZÁJOMNE ICH SPÁJAŤ

Túto praktickú podperu – tyčku do paradajok a iných rastlín je možné zostaviť do ľubovoľnej dĺžky. Sú teda vhodné pre menej i viac popínavé rastliny.

Tyčky tiež jednoducho pospájate pomocou praktických spojok. Dokážete vytvoriť rôzne trojrozmerné podpery, ktoré budú pre rastliny oveľa viac stabilnejšie. Trojrozmernú podperu si pomocou týchto konektorov – spojok pohodlne vytvoríte aj v črepníku.

Praktické spojky k tyčkám na paradajky nájdete tu.

 

ODOLNÉ VOČI POVETERNOSTNÝM PODMIENKAM

Vďaka kvalitným materiálom, z ktorých sú tyčky pre paradajky vyrobené, sú veľmi odolné voči rôznym nepriaznivým poveternostným podmienkam. Budú pevnou oporou pre vaše rastliny v daždi i vo vetre.

 

JEDNODUCHÁ MONTÁŽ

Zostavenie dlhšej tyčky k rajčinám a iným rastlinám je veľmi jednoduché. Na konci majú závity, takže ich rýchlo, poľahky a pevne zaskrutkujete. Vytvoríte tak dlhšiu podperu. Vďaka hrotom ich ľahšie zapichnete aj do tvrdého povrchu.

 

 tycky-na-paradajky

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Potiahnutá oceľová krútená tyč so závitom
  • DĹŽKA: 60 cm
  • PRIEMER: 16 mm
  • MATERIÁL: kov potiahnutý plastom
  • FARBA: zelená 

 

NÁŠ TIP

VYNIKAJÚCA SIEŤKA NA PESTOVANIE UHORIEK A INEJ ZELENINY

 

podporná sieťka na pestovanie uhoriek

Vyskúšajte vynikajúcu podpornú sieťku na pestovanie uhoriek a inej zeleniny a zaručene si skvalitníte a zväčšíte vašu úrodu.

 

 

UNIKÁTNE ZÁHRADKÁRSKE RUKAVICE

záhradkárske rukavice

Spoznajte profesionálne záhradkárske rukavice s pazúrmi, ktoré zabezpečia maximálnu ochranu vašich rúk pri práci a uľahčia vám prácu v záhrade.

 

 

KONEKTORY NA PODPORNÉ ZÁHRADNÉ TYČE

 

konektory na záhradné tyče

Spoznajte tieto unikátne konektory na záhradné tyče, vďaka ktorým si pohodlne a behom chvíľky vytvoríte akýkoľvek podporný objekt na pestovanie rastlín a kvetov.

 

 

UNIKÁTNY VYTRHÁVAČ BURINY

 

vytrhávač buriny

Spoznajte profesionálny vytrhávač buriny, ktorý vám mimoriadne uľahčí vytrhávanie buriny a maximálne skráti čas strávený vytrhávaním buriny.

 

 

VIAZACIE PÁSKY NA RASTLINY

 

viazacie pásky na rastliny

 

Veľmi praktické klipy na pripevnenie rastlín na tyč. Vďaka špeciálnemu materiálu, z ktorého sú klipy vyrobené, nedochádza k poškodeniu rastlín pripevnených na tyčiach.

 

UNIKÁTNE ZÁHRADKÁRSKE KOLENAČKY - KĽAČADLO

 

záhradnícke kolenačky

Spoznajte toto jedinečné záhradné kľačadlo – kolenačky, ktoré Vám maximálne uľahčia prácu v záhrade. Kľačanie bude pohodlné a komfortné, a to aj pri dlhej práci.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: