Profesionálny digitálny USB mikroskop

Kód: DS76506160
€36,59 / ks
Skladom (>5 ks)
 

 

Spoznajte tento prémiový digitálny USB mikroskop, ktorý Vám umožní vytvárať dokonalé fotky a videá s priblížením až 1600 x. Spoznajte veci z inej perspektívy, ktorá nie je viditeľná ľudským okom. Tento mikroskop Vám umožní vidieť aj tie najmenšie detaily vo vysokom rozlíšení priamo na obrazovke vášho počítača.

Je prenosný a môžete ho používať v škole, v laboratóriách, pracoviskách, v dielni - ideálne pre učiteľov, študentov,, mladých aj veľkých vedcov a iné profesie. Využijete v mnohých oblastiach, napr. biológia, bankovníctvo, filatelia, elektrikárstvo, zberateľstvo, medicína, grafológia, numizmatika, záhradníctvo, klenoty atď.

Vďaka nastaviteľnej intenzite osvetlenia, pevnej konštrukcii a stabilnej  základni budú fotky a videá dokonalé ostré s dôrazom na detail. Najkvalitnejšie materiály a patentovaná technológia výroby sú zárukou maximálnej životnosti a funkčnosti produktu.


 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNY DIGITÁLNY USB MIKROSKOP

Digitálny mikroskop je špeciálne zariadenie, ktoré vám umožní vidieť veci, ktoré sú voľným okom neviditeľné. Pohodlne môžete vytvárať detailné fotografie a videá. Zariadenie je vhodné na domáce aj profesionálne využitie.

 

 digitalny-mikroskop

PRE KOHO JE MIKROSKOP VHODNÝ

USB digitálny mikroskop je vhodný pre všetkých učiteľov, žiakov, študentov, objaviteľov a v iných profesiách.

Mikroskop môžete používať  v mnohých oblastiach na meranie objektov, kontrola počítačových dielov, inšpekcia telekomunikačných modulov, vedecký výukový nástroj, laboratórny výskum, lekárska analýza, školský výskumný nástroj, vyšetrenie hmyzu, disekcia rastlín, vyšetrenie pokožky, zbierky / kontrola mincí, kontrola tlače, pomoc pri čítaní a iné.

Detaily, ako sú kožné póry, jednotlivé vlákna bavlny alebo najjemnejšie škrabance na zberateľských minciach, ktoré by boli nemožné vidieť ľudským okom, sa dajú ľahko zobraziť týmto úžasným USB digitálnym mikroskopom.

 

MAXIMÁLNE PRIBLÍŽENIE

Digitálny mikroskop s priblížením až 1600-krát vám umožní presne vidieť veci, ktoré sú voľným okom neviditeľné, ako napríklad hmyz, rastliny, tkanivá, materiály a iné.

 

NASTAVENIE JASU PRE DOKONALÝ OBRAZ

Vďaka 8  výkonným LED diódam s nastaviteľnou intenzitou svetla, môžete dokonale osvetliť obraz za každých svetelných podmienok. Takto bude Váš obraz dokonalý kedykoľvek a kdekoľvek.

 

digitalny-usb-mikroskop 

FOTKY AJ VIDEO

USB mikroskop má schopnosť fotografovať a vytvárať videá. Mikroskop je dodávaný s držiakom s prísavkou, ktorá umožní stabilné pozorovanie. Hlava mikroskopu sa otáča v rozsahu 360 stupňov, umožní presné nastavenie na sledovaný objekt. Prístroj je možné držať aj v ruke.

 

DOKONALE PRENOSNÝ

Mikroskop je kompaktný a môžete si ho so sebou vziať do terénu so svojím notebookom. Môže byť umiestnený na špeciálnom stojane s prísavkou, ktorý umožňuje stabilné umiestnenie mikroskopu, alebo ho možno držať v ruke.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY

Profesionálny digitálny mikroskop s vysokým rozlíšením a pokročilým optickým sklom vám vždy poskytne jasné a dokonalé zábery.

Zariadenie je navrhnuté z najkvalitnejších materiálov s dôrazom na maximálny výkon a životnosť produktu. Už žiadne rozmazanie, žiadne zlé lámanie svetla, či nekvalitné fotografie.

 

 profesionalny-digitalny-usb-mikroskop

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • svetlo: 8 ultra jasných LED diód (nastaviteľný výkon)
 • zväčšenie: 0x-1600x
 • matica: 2Mpix
 • operačný systém: Windows XP / VISTA, Windows 7, 8, 8.1, 10, Mac OS
 • rozlíšenie: 640 * 480PX až 1600 * 1200PX
 • digitálne zväčšenie: 5X
 • obrazový snímač: 0,3 M CMOS
 • formát videa: avi
 • formát fotografie: jpg
 • výkon osvetlenia: 0-30000 LUX
 • radič: High Speed DSP
 • rozsah zaostrenia: 0–44 mm
 • USB port: USB 5V (1.1 / 2.0)
 • rozmery mikroskopu (dĺžka / šírka / výška): 11,5 / 3 / 3cm
 • dĺžka kábla: 140cm
 • hmotnosť setu: 200g

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: