Profesionálny lapač pavúkov

Kód: DS78030093
€20,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte jedinečný lapač pavúkov a hmyzu. Perfektný nástroj na odstránenie všetkých nežiadúcich tvorov. Či už ide o pavúky, chrobáky, motýle, včely a iný hmyz, môžete sa spoľahnúť že tento lapač vám s tým pomôže.

Navyše vás udrží v bezpečnej a pohodlnej vzdialenosti. Jedinečný patentovaný dizajn zabezpečí, že vám žiadny hmyz neunikne.  Je to tak rýchle, jednoduché a pohodlné. Hodí sa do bytov, domov, pivníc, interiérov aj exteriérov. Má nesmierne praktické využitie.

S týmto jedinečným lapačom si s nežiadúcimi návštevníkmi poradí každý, dokonca aj malé dieťa. Pohodlne stlačením 1 tlačidla pavúka chytíte. Následne ho stačí vypustiť mimo váš domou. Má to obrovskú výhodu.

Jednak robíte niečo užitočné pre prírodu a zároveň nemusíte odstraňovať fľaky zo stien po rozpučenom hmyze. Dlhá rukoväť pavúka nevystraší a tak sa nemusíte báť, že Vám utečie.


NÁŠ TIP

Tu ponúkame výhodné 2-balenie odpudzovača pavúkov za zvýhodnenú cenu.

Pozrite si tiež dalšie účinné plašiče a odpudzovače na rôzne druhy zvierat a hmyzu. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

ZBAVTE SA HMYZU ÚČINNE A ŠETRNE

Tento jedinečný lapač je mimoriadne účinný no zároveň šetrný k nábytku stenám ale aj k samotnému hmyzu. S týmto lapačom môžete hmyz bezpečne chytiť a vypustiť mimo váš domov.

 

 jedinecny-lapac-pavukov

 

MAXIMÁLNE EKOLOGICKÉ

Tento lapač hmyzu vám poskytne maximálne ekologický spôsob odstránenia hmyzu z vášho domova. Od teraz už nepotrebujete toxické postreky ktoré škodia vášmu zdraviu. Taktiež je lapač šetrný aj k vášmu nábytku, stenám či podlahe.

 

PREČO POUŽÍVAŤ LAPAČ PAVÚKOV?

Tento jedinečný prístroj Vám pomôže s neželanými návštevníkmi v dome a byte. Dlhá tyč pre bezpečnú manipuláciu a jedinečný dizajn, s ktorým vám už žiadny pavúk neunikne.

 

AKO SA LAPAČ POUŽÍVA?

Ak chcete nabrať hmyz, postupujte takto: Stlačte rukoväť tak, aby sa štetiny otvorili, otvorené štetiny umiestnite nad hmyz a uvoľnite rukoväť tak, aby sa štetiny zatvorili. Ak chcete hmyz vypustiť von, stačí opäť stlačiť rukoväť, aby sa štetiny znovu otvorili. Je to také ľahké a účinné.

 lapac-pavukov

 

NA AKÝKOĽVEK DRUH HMYZU

Využitie toho lapaču hmyzu je široké. Môžete ho použiť na pavúky, včely, motýle a rôzne iné druhy hmyzu. Hmyz pohodlne uchopíte a následne ho môžete vypustiť vonku.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Pri výrobe tohto lapača hmyzu boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaný dizajn, ktorý zabezpečí maximálnu funkčnosť a životnosť produktu. Máte istotu že lapač vám vydrží.

 lapac-hmyzu-a-pavukov

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Dĺžka: 65 cm
  • Materiál: plast, syntetické vlákno
  • Hmotnosť: 250 g

 

Ilustračné video:


 

NÁŠ TIP 

ÚČINNÁ PASCA NA LEZÚCI HMYZ

pasca na lezúci hmyz

Majte pod kontrolou svoju domácnosť a všetkých obyvateľov v nej. Aj tých, ktorých prítomnosť nie je až taká potešujúca. Lezúci hmyz rozhodne nepatrí k pozvaným hosťom. Pasca na lezúci hmyz je ideálnym riešením, ako sa ho zbaviť.

 

 

PROFESIONÁLNY LAPAČ HMYZU - LAMPA PROTI KOMÁROM A MUCHÁM

 

lapač hmyzu - lampa proti komárom a muchám

 

Spoznajte tento výkonný lapač hmyzu, ktorý Vám pomôže zbaviť sa otravného hmyzu. Je vhodný na komáre, muchy ale aj iný lietajúci či lezúci hmyz.

 

 

JEDINEČNÝ ULTRAZVUKOVÝ NÁRAMOK PROTI KOMÁROM

 

ultrazvukový náramok proti komárom

 

Vyskúšajte unikátny ultrazvukový náramok proti komárom pre rýchle a účinné odpudzovanie všetkých druhov komárov.

 

 

PASCA NA ŠVÁBY BEZ CHÉMIE

 

pasca na šváby bez chemikálií

 

Objavte účinný spôsob, ako odstrániť nepozvaných hostí z vášho príbytku, a to bez použitia nebezpečných chemikálií. Táto pasca na šváby je maximálne bezpečná pre domáce zvieratá a deti a zároveň nemilosrdná k švábom.

 

 

VÝKONNÝ NEUTRALIZÉR NA ÚĽAVU OD UŠTIPNUTIA HMYZOM

neutralizér na úľavu od uštipnutia hmyzom

Využite účinky spoľahlivého neutralizéra na úľavu od uštipnutia hmyzom vždy, keď vás uštipne a okamžite pocítite úľavu od pocitu svrbenia.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: