Kvalitné detské inteligentné hodinky s GPS

Kód: DS33157059 DS85408471 Zvoľte variant
€55,99 / ks
Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Zvoľte variant
Variant

 

Spoznajte tieto jedinečné inteligentné hodinky s GPS lokátorom, ktoré sú navrhnuté na zvýšenie bezpečnosti vašich detí. Hodinky disponujú všetkými potrebnými funkciami vrátane volania, SOS tlačidla, fotoaparátu a iné.

Navyše, vďaka týmto jedinečným hodinkám a technológii GPS budete mať kedykoľvek prehľad, či vaše dieťa dorazilo v poriadku do školy či na krúžok. Vďaka týmto hodinkám môžete kedykoľvek dieťaťu zavolať alebo ono Vám.

Hodinky vynikajú svojím štýlovým športovým výzorom a moderným dotykovým displejom.

Najkvalitnejšie materiály, najmodernejšia technológia výroby a jednoduchosť ovládania robia z týchto hodiniek prémiový produkt vo svojej cenovej kategórii. Zvýšte bezpečnosť vášho dieťaťa. Tieto hodinky Vám s tým pomôžu.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

 JEDINEČNÉ INTELIGENTNÉ DETSKÉ HODINKY S GPS

Hľadáte bezpečné inteligentné hodinky pre Vaše dieťa? Chcete mať pod kontrolou, kde sa vaše dieťa nachádza? Chcete zvýšiť jeho bezpečnosť? Chcete zostať v kontakte so svojím dieťaťom, ale myslíte si, že je preň ešte príliš skoro na mobilný telefón? Ponúkame vám jednoduché riešenie: smart hodinky pre deti. Na mobilnom telefóne budete môcť sledovať, kde sa vaše dieťa nachádza, či mu len tak zavolať. Spoznajte tieto jedinečné smart hodinky s GPS s ktorými zvýšite bezpečnosť vášho dieťaťa.

 

 inteligentne-hodinky-s-gps

 

TIETO HODINKY SI ZAMILUJE KAŽDÉ DIEŤA

Jedinečné farby, moderný dizajn a množstvo funkcií sa bude páčiť všetkým chlapcom aj dievčatám. Pohodlný silikónový remienok a hravé farby si získajú srdce každého dieťaťa. Veľký, až 3,7 cm farebný displej zobrazuje nádhernú grafiku, ktorú si každé dieťa určite zamiluje.

 

OVLÁDANIE CEZ MOBILNÚ APLIKÁCIU

Pre prepojenie hodiniek s vašim telefónom je do neho potrebné nainštalovať mobilnú aplikáciu „DOWEAR“, ktorá je zadarmo na stiahnutie v obchode Google Play (Android) alebo App Store (iOS). Potom už môžete vykonávať všetky nastavenia a sledovať GPS lokáciu daného zariadenia. Sledovanie pomocou mobilnej aplikácie je jednoduché a efektívne. Aplikácia umožňuje zobraziť aktuálnu polohu aj históriu pohybu vo zvolenom období. Kontrolovať históriu lokalít navyše môžete až 3 mesiace spätne.

 Kvalitné detské inteligentné hodinky s GPS

SOS TLAČIDLO PRE PRÍPAD NÚDZE

Pre prípad núdze je na hodinkách prítomné SOS tlačidlo, ktoré slúži na komunikáciu s „tiesňovými číslami“, ktorá bola vopred nakonfigurovaná prostredníctvom mobilnej aplikácie. Po jeho stlačení zariadenie automaticky vytočí prvé prednastavené telefónne číslo, pokiaľ na hovor nikto neodpovie, vytočia hodinky ďalšie prednastavené čísla. Do zariadenia môžete uložiť pomocou mobilnej aplikácie až 10 telefónnych čísel. Ak vyšle dieťa SOS hovor, ale príjemca hovor neprijíma, zašle mu zariadenie SMS správu s lokáciou.

 

OBOJSTRANNÁ KOMUNIKÁCIA

GPS hodinky je možné využiť ako mobilný telefón, zavolať dieťaťu kedykoľvek budete potrebovať a ono vám bude schopné odpovedať priamo cez hodinky. Pomocou aplikácie môžete dokonca určiť, ktoré telefónne čísla môžu Vaše dieťa kontaktovať. Hodinky tiež umožňujú nahrať krátku hlasovú správu (max 15 sekúnd) a poslať ju do mobilnej aplikácie alebo tajne odpočúvať, čo sa deje v ich okolí.

 

JEDNODUCHÉ POUŽÍVANIE

Detské inteligentné hodinky sa vyznačujú  mimoriadne jednoduchým používaním. Sú vodotesné, takže dieťa si nemusí hodinky dávať dole ani pri umývaní rúk. Vďaka samostatnej SIM karte ich môže používať samostatne, nie je potrebné sa pripájať k mobilnému telefónu.

 

 inteligentne-hodinky

VYMEDZTE HRANICE POHYBU

V mobilnej aplikácii budete schopní zapnúť krokomer, vďaka ktorému je možné sledovať počet nachodených krokov alebo nastaviť funkciu GEO fence a vytvoriť tak vašej ratolesti virtuálnu bariéru. Po zadaní zemepisnej šírky a dĺžky si nastavíte v mape oblasť, v ktorej sa môže zariadenie pohybovať. Môžete tak napríklad vymedziť vzdialenosť vášho dieťaťa na 100 metrov od svojho bydliska a pokiaľ túto vzdialenosť prekročí, budete upozornení push notifikáciou v mobilnej aplikácii. Dieťaťu môžete tiež ihneď na hodinky zavolať, aby ste sa uistili, že je v poriadku.

Upozorňujeme, že funkcia GEO fence pracuje so signálom GPS a pre správne fungovanie musia byť hodinky neustále v otvorenom priestore s výhľadom na oblohu (nie napr. v dome, podchode a pod.) a aktualizácia polohy hodiniek nastavená na najčastejšiu frekvenciu (každú minútu), čo má za následok rýchlejšie vybíjanie batérie.

 

MAXIMÁLNA VÝDRŽ BATÉRIE

Hodinky disponujú batériou s kapacitou až 400 mAH čo postačuje na dlhý čas používania. Výdrž v úspornom režime dosahuje až 100 hodín (výdrž sa skracuje v závislosti od vyťaženia hodiniek).Vďaka funkcii rýchleho nabíjania ich pohodlne a rýchle dobijete.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY

Pri výrobe týchto skvelých GPS hodiniek boli použité najkvalitnejšie materiály a najmodernejšia technológia výroby, čo je zárukou funkčnosti, spoľahlivosti a životnosti produktu.

 

 kvalitne-detske-hodinky-s-gps

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • pohodlné hodinky so silikónovým pásikom
 • vodeodolné prevedenie (IP65) – odolné bežnej vlhkosti, dažďu a pod. (nie vodotesné!)
 • dotykový 1,44” IPS displej
 • vstavaná kamera s rozlíšením 1,3 Mpx
 • výdrž až 100 hodín na jedno nabitie (režim stand-by)
 • hodinky je možné ovládať a sledovať pomocou mobilnej aplikácie, ktorú je možné stiahnuť pomocou QR kódu. z databázy Google Store. Verzie sú k dispozícii pre Android a iOS.
 • GPS sledovanie aktuálnej polohy v reálnom čase
 • Pozičná presnosť: 5 m (napr. pri zlom počasí môže byť presnosť horšia)
 • telefónny zoznam a vytáčanie (až 10 čísel)
 • možnosť odosielania hlasových správ do hodiniek (15s)
 • možnosť obojstrannej komunikácie (klasické volanie)
 • možnosť nastavenia režimu "nerušiť" (napr. ak je dieťa v škole)
 • Vďaka signálu GPS bude vaše dieťa sledované každých 90 sekúnd, pokiaľ bude vonku a bude sa pohybovať
 • funkcia krokomeru a spánkového monitoringu dieťaťa
 • nemožnosť vypnutia hodiniek dieťaťom alebo inou osobou (napr. pri krádeži)
 • podpora nano SIM karty
 • frekvencia GSM, GPRS: 850/900/1800/1900
 • kapacita batérie 400mAh
 • vhodné pre obvod zápästia v rozmedzí 13 – 18,5 cm (prvá – posledná dierka)
 • rozmery displejovej časti hodiniek: 50 x 40 x 12 mm

 

NÁVOD NA POUŽITIE:  Inteligentné hodinky s GPS


 

NÁŠ TIP

 

PRAKTICKÝ GPS OBOJOK PRE PSA A MAČKY

 

gps obojok pre psa a mačky

 

Spoznajte spoľahlivý GPS obojok pre psov a mačky a získate dokonalý prehľad o pohybe vášho štvornohého miláčika.

 

 

VYNIKAJÚCI BLUETOOTH HĽADAČ KĽÚČOV

 

hľadač kľúčov bluetooth s lokalizáciou

 

Vyskúšajte excelentný hľadač kľúčov bluetooth a vaše kľúče nájdete v priebehu okamihu. Navyše vám pomôže lokalizovať aj váš mobil, či iné predmety, ako batoh, kufor, kabelku a podobne.

 

 

KVALITNÁ VYSIELAČKA

 

vysielačky

 

Objavte jedinečnú vysokokvalitnú vysielačku, ktorá v sebe zahŕňa značnú kvalitu prevedenia a zároveň jednoduchosť ovládania.

 

 

VYNIKAJÚCI SMART FITNESS NÁRAMOK

 

smart fitness náramok

 

Spoznajte aj vy populárny smart fitnes náramok, vďaka ktorému si zlepšíte váš životný štýl. Poskytne vám kontrolu vášho zdravotného stavu a zároveň vám umožní využívať dokonalejšie funkcie vďaka prepojeniu na váš mobilný telefón.

 

 

SPOĽAHLIVÝ A BEZPEČNÝ OSOBNÝ ALARM

 

osobný alarm

 

Mini vreckový osobný alarm je spoľahlivá bezpečnostná pomôcka pre ľudí, ktorí potrebujú okamžitú pomoc. Majte ho v prípade núdze hneď pri sebe, keďže je vo forme kľúčenky. Vydáva hlasný zvuk, čo môže prilákať pozornosť aj na diaľku.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: