Jedinečná vysokokvalitná vysielačka 2 ks

Kód: DS48048911
€55,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Objavte jedinečnú vysokokvalitnú vysielačku, ktorá v sebe zahŕňa značnú kvalitu prevedenia a zároveň jednoduchosť ovládania.

Vysielačka Baofeng má úžasný dosah, ktorý je v závislosti od terénu až 8 km, dlhý komunikačný frekvenčný rozsah 400 - 470 MHz a môžete ňou využívať 16 kanálov pre svoju komunikáciu v rozsahu PMR.

K vynikajúcim vlastnostiam vysielačky patrí úžasná výdrž batérie, čo je vďaka kvalitnej Li-ion baterie s kapacitou 1200 mAh až viac než 12 hodín.

Táto jedinečná a zároveň praktická vysielačka je vyrobená z kvalitného ABS materiálu, s rozmermi 60 x 33 x 115 mm ( bez antény) a disponuje užitočnými funkciami ako CTCSS / DCS, LED svetlo, alarm vybitej batérie, úspora energie, hlasová výzva a programovateľnosť na PC.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

KVALITNÁ VYSIELAČKA

Táto vysokovýkonná vysielačka, obľúbená medzi amatérmi ale aj profesionálnymi používateľmi, je vyrobená z kvalitného ABS materiálu, ktorý sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči nárazu, zdravotnou nezávadnosťou a má výborné elektroizolačné vlastnosti. Vysielačky sú kompatibilné s príslušenstvom Kenwood standart.

 

 jedinecna-vysokokvalitna-vysielacka

 

VYSIELAČKA NA VŠESTRANNÉ POUŽITIE

Neuveriteľne pohodlná vysielačka s rozmermi 60 x 33 x 115 mm ( bez antény) a hmotnosťou 180 g je ideálna pre využitie v pracovnom i súkromnom prostredí. Jej kvality oceníte pri komunikácii na diaľku v pracovnom napr. v security tíme. V súkromí sa z vás razom stanú rádioamatéri – vyskúšajte vysielačky počas relaxu v prírode, na turistike, či cyklistike.

 

OUTDOOR AKTIVITA – KOMUNIKÁCIA CEZ VYSIELAČKY

Využite atraktívnosť vysielačky a vložte ju pri prechádzkach krajinou do rúk svojich teenagerov. Jednoducho a efektívne docielite, aby ste viac času trávili spolu so svojimi deťmi a ešte k tomu aj na čerstvom vzduchu. 

 

VHODNÝ DARČEK – VYSIELAČKA

Netradičný darček, ktorým určite potešíte svojich blízkych takmer každej vekovej kategórie. Nikdy nie je neskoro zažiť niečo nové!

 

 vysielacka-jedinecna

 

PROGRAMOVATEĽNOSŤ V CELOM  UHF PÁSME A VÝBORNÝ DOSAH

Možnosti vysielačiek ponúkajú programovateľnosť v celom UHF pásme, frekvenčný rozsah UHF 400 - 470 MHz a teda majú  kapacitu 16 kanálov  v rozsahu PMR. Vyskúšajte ich dosah, ktorý je v závislosti od terénu až 8 km. Vysielačky sú kompatibilné s SMA anténou.

 

JEDNODUCHÉ OVLÁDANIE

Medzi hlavné výhody vysielačiek Baofeng je ich jednoduché ovládanie. Stačí vysielačky zapnúť na rovnaký kanál ( výber až 16 kanálov), stlačiť tlačidlo a môžete so svojim partnerom komunikovať.

 

EXTRÉMNE DLHÁ DOBA POUŽÍVANIA BEZ DOBÍJANIA

Vysoko kvalitné Li-ion baterie s kapacitou 1200 mAh v kombinácii s úsporným režimom vysielačky zaručia extrémne dlhú dobu používania bez dobíjania. Výdrž batérie je úžasných viac než 12 hodín a na vybíjajúcu sa batériu vás funkcia alarmu včas upozorní.

 

 kvalitne-vysielacky

 

OBSAH BALENIA

 • 2 × rádiostanica integrovaná anténa
 • 2 × 3,7 V 1200mAh Li-ion akumulátor
 • 2 × stolná nabíjačka
 • 2 × klips na opasok 

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Počet kanálov: 16 prednastavených kanálov v rozsahu PMR
 • Typ batérie: Li-ion batéria, 1500 mAh
 • Výdrž batérie: viac ako 12 hodín
 • Napätie: DC 3,7 V RF
 • Výstupný výkon: 5 W
 • Pracovná teplota: -30 ° C ~ 60 ° C
 • Frekvenčný rozsah: 400-470 MHz
 • Funkcia: CTCSS / DCS, LED svetlo, Alarm vybitej batérie, Úspora energie, hlasová výzva, programovateľné na PC
 • Rozmery: 60 x 33 x 115 mm (bez antény)
 • Hmotnosť: 180 g
 • Typ antény: Kompatibilný s SMA anténou
 • Rozsah: 1-8 km
 • Materiál: ABS

 

NÁŠ TIP

JEDINEČNÉ INTELIGENTNÉ DETSKÉ HODINKY S GPS

 

detské inteligentné hodinky s gps

 

Spoznajte tieto jedinečné inteligentné hodinky s GPS lokátorom, ktoré sú navrhnuté na zvýšenie bezpečnosti vašich detí. Hodinky disponujú všetkými potrebnými funkciami vrátane volania, SOS tlačidla, fotoaparátu a iné.

 

 

PRAKTICKÝ GPS OBOJOK PRE PSA A MAČKY

 

gps obojok pre psa a mačky

 

Spoznajte spoľahlivý GPS obojok pre psov a mačky a získate dokonalý prehľad o pohybe vášho štvornohého miláčika.

 

 

VYNIKAJÚCI BLUETOOTH HĽADAČ KĽÚČOV

 

hľadač kľúčov bluetooth s lokalizáciou

 

Vyskúšajte excelentný hľadač kľúčov bluetooth a vaše kľúče nájdete v priebehu okamihu. Navyše vám pomôže lokalizovať aj váš mobil, či iné predmety, ako batoh, kufor, kabelku a podobne.

 

 

VYNIKAJÚCI SMART FITNESS NÁRAMOK

 

smart fitness náramok

 

Spoznajte aj vy populárny smart fitnes náramok, vďaka ktorému si zlepšíte váš životný štýl. Poskytne vám kontrolu vášho zdravotného stavu a zároveň vám umožní využívať dokonalejšie funkcie vďaka prepojeniu na váš mobilný telefón.

 

 

SPOĽAHLIVÝ A BEZPEČNÝ OSOBNÝ ALARM

 

osobný alarm

 

Mini vreckový osobný alarm je spoľahlivá bezpečnostná pomôcka pre ľudí, ktorí potrebujú okamžitú pomoc. Majte ho v prípade núdze hneď pri sebe, keďže je vo forme kľúčenky. Vydáva hlasný zvuk, čo môže prilákať pozornosť aj na diaľku.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: